Zaloguj się, aby obserwować  
Patrikos_17

Gry +16 +18

166 postów w tym temacie

Mi raz tata zabronił grać w bad boys 2, kolega mi pożyczył, gram, tata wchodzi,ja zatrzymuje grę, patrzy w co gram (menu było) i mówi: Bad boys to brutalna gra, nie możesz w nią grać ( czy coś w ym stylu) , a nawet jej nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram we wszystko.
(Pozwalają, lecz kiedys bylo cos o Gta, ze szkodliwe czy jakos tak, to mama pomarudzila i tyle)
Ale zoabczcie. Na przyklad Moh: wojna na pacyfiku 16+ czy Cod:waw 18+
Sam nie spelniam wymagan xD a mam cala kolekcje i gram, i co, nic nie jestem jakims psycholem.
Moim zdaniem kazdy powinien grac w co chce ale bez przesady by kupowac np. Siedmiolatkowi postala czy manhunt
Po prostu zalezy to od psychiki czlowieka i basta
Rownie dobrze koles (30 latek), ktory ma cos nie tak w głowce lepiej jak nie odpali np. postala bo nie wiadomo co mu odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 13:04, DesMonD__PL napisał:

a mam cala kolekcje i gram, i co, nic nie jestem jakims psycholem.


Rzadko się zdarza, że ktoś mający jakiś problem z psychą zdaje sobie z tego sprawę ;p. Więc nie możesz być do końca niczego pewny. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemów z kupowaniem gier od 16 lat, ale chciałem kupić od 18 hah i Panienka powiedziała że wyglądam na 17 i mi nie sprzeda lol. Ogólnie te PEGI to gówno i nie powinno według mnie to być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 15:36, Choinix napisał:

> a mam cala kolekcje i gram, i co, nic nie jestem jakims psycholem.

Rzadko się zdarza, że ktoś mający jakiś problem z psychą zdaje sobie z tego sprawę ;p.
Więc nie możesz być do końca niczego pewny. ]:->


Czy ty cos sugerujesz? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było ją do sądu podać. Uwierz mi wygrał byś. Jeszcze by musiała Ci odszkodowanie zapłacić. Gry nie podlegają prawu tzn. nie tak jak alkohol, papierosy itp. Np. ja mam 14 lat i kasjerka musi mi sprzedać grę chociaż na grze jest znaczek +18. A czy będę w nią grał czy nie to zależy od rodziców. PEGI ma gówno do gadania w sprzedaży gier. Ono aby określa od ilu lat jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 16:56, Jay-Pi napisał:

Ja tam nie mam problemów z kupowaniem gier od 16 lat, ale chciałem kupić od 18 hah i
Panienka powiedziała że wyglądam na 17 i mi nie sprzeda lol. Ogólnie te PEGI to gówno
i nie powinno według mnie to być.

Powinna ci ja sprzedac.
PEGI jest tylko informacją/sugestią. (To nie nakaz jak np. na alkohol od 18 roku zycia czy sex od 15 ) ;D
Np.
Koles ma 11 lat idzie do sklepu i bierze grę (16+) i powinni mu sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w co chcę : >
Dawno temu jak jeszcze byłem młody ojczym mówił mojej matce po obejrzeniu iż gram w Punishera że będzie ze mnie przestępca i maniak, a teraz ? Jestem normalnym człowiekiem , tylko czasem mam zlecenia na kogoś i to wszystko w skrócie mówiąc żyję spokojnie nie licząc tych porachunków z mafią po tym jak grając w Postala chwyciłem za kij i chciałem to przenieść w prawdziwe realia : > .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nawet nie patrzą w co gram i od ilu to jest lat. Znaczek +16 czy 18 i tak nie jest znakiem, że np. dziecku nie można sprzedać takiej gry. To jest tylko informacja. A co do rodziców to mój tata raz zobaczył menu z gry 7 Sins (co za gra!) i kazał mi to odinstalować. Potem nawet Simsów nie mogłem sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... mi rodzice pozwolili grać w takie gry (oczywiście nie mówię o jakiś gołych babach... ;D). Po prostu wiedzieli że mogą liczyć na to że jestem odpowiedzialny i nie będę robił podobnych numerów o których mówi się w telewizji...

Po prostu zaufanie ale nie do wszystkich się to tyczy oczywiście... Bo jak widzę jak dzieciak lata z karabinem plastikowym i nożykiem i mówi że dostałeś headshot''a jak w CS''ie to mnie od środka ssie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 15:33, Muradin_07 napisał:

Bo jak widzę jak
dzieciak lata z karabinem plastikowym i nożykiem i mówi że dostałeś headshot''a jak w
CS''ie to mnie od środka ssie... :D


Hehe... mnie też. Ale w końcu to są dzieci. Znam takiego Grzesia (lat 14), który gdy tylko usłyszy o Cs''ie to skacze, krzyczy i się podnieca aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 20:04, WeziWoo napisał:

Hehe... mnie też. Ale w końcu to są dzieci. Znam takiego Grzesia (lat 14), który gdy
tylko usłyszy o Cs''ie to skacze, krzyczy i się podnieca aż strach.


Hehe... a ja widziałem na własne oczy taką sytuację: musieliśmy na świetlicy sformatować dysk. A tam było GTA (jedynka)... Jak się jeden dowiedział że tego GTA nie ma (mieliśmy chyba po 13 lat...) to zaczął tak skakać, płakać, rzucać wszystkim i do wszystkich że mu je skasowaliśmy... Jak mówi mój kumpel: "Toż to chore jest!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2010 o 13:28, Sajmonix11 napisał:

Ja jak kupuje gry od 18+ to rodzice nie zwracają na to uwagi bo wiedzą że mam trochę
oleju w głowie i wiem co robię.Nawet czasami się tata dosiądzie i pogra.

u mnie rodzice tylko Prototypa sie lekko czepili ale tak to nie zwracają uwagi co ściągam i kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to sie tylko czepiali GTA III, gdzie po strzale w glowe byla fajna fontanna krwi. Mialem wtedy moze z 10 lat, moze mniej. Dzisiaj bardziej sie mnie czepiaja ze gram w dziecinne gry ''League of Legends'' XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować