Zaloguj się, aby obserwować  
Patrikos_17

Gry +16 +18

166 postów w tym temacie

Taa, ale chyba każdy by się wystraszył Silent Hill. Ja mam na dysku z emulatorem PSXa i nie mogę się przezwyciężyć po zobaczeniu samego początku ;p Ale ja jestem inny niż reszta moich rówieśników - nie jestem bezlitosnym zabójcą, nawet na ekranie. Zawsze kiedy mam do wyboru zostawić NPCa przy życiu to żywię do niego litość, albo kiedy Arthas stał się mroczny to w odróżnieniu od moich kolegów nie jarałem się, że nareszcie jest zuy, ale znienawidziłem go i uznałem za szaleńca. Rzadko kiedy spotykam takie osoby w moim otoczeniu (wszyscy to fanowie zabijania w GTA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam rodzice nie zakazują grać w wulgarne gry. Mam średnią ponad 5.0 i bardzo dobre zachowanie, więc uważają, że trochę luzu mi się należy. Niestety kiedy tak jak dzisiaj gram baaaardzo długo czepiają się o byle co. Muszę szybko kończyć i udawać, że się uczyłem przez te trzy godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim rodzicom nie przeszkadza, jeśli gram w gry od 16 lub 18 lat. Wiedzą, że umiem odróżnić świet rzeczywisty od wirtualnego (ja też to wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>albo kiedy Arthas stał

Dnia 06.06.2009 o 21:34, Sawassas napisał:

się mroczny to w odróżnieniu od moich kolegów nie jarałem się, że nareszcie jest zuy,
ale znienawidziłem go i uznałem za szaleńca. Rzadko kiedy spotykam takie osoby w moim
otoczeniu (wszyscy to fanowie zabijania w GTA)

Odczuwanie nienawiści do postaci z gry to nie jest dobry objaw...
Odłóż może takie gry i pograj w GTA
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to teoretycznie tylko babcia się czepia. Jak kiedyś grałem w HL 2 i zobaczyła zombie to była gotowa mi zabrać laptopa i kupić mi kolorowanki... :-)

Oczywiście żeby nie było rodzice się interesują w co gram, ale nie jest to kontrola 24/7. Spytają się co to jest, czy brutalne lub ewentualnie czy droga była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEGI jest tylko po to, by pokazać rodzicą dla osób w jakim wieku są wskazane te gry(tak jak trójkąciki w programch telewizyjnych). Kiedy gra jest przeznaczona dla sześciolatka lub czternastolatka co co gość z PEGI ma wydrukować na okładce gry? Mam 13 lat i gram w gry tylko dla rozrywki i ciekawej fabuły i kupując je nie mam żadnych problemów. Tylko kiedy jest +18 mama zwraca uwagę na grę, ale po krótkim sprawdzeniu mogę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:19, Czarek188 napisał:

Ja mam 13 lat i gram w gry takie jak Dead Space, F.E.A.R 2 czy Gta 4 i wo gule nic nie
odczuwam. (jakiegoś strachu czy coś w tym stylu)

Heh. gry nie, sa straszne, lecz zawsze ze soba niosą pewien przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:06, Levland napisał:

> Ja mam 13 lat i gram w gry takie jak Dead Space, F.E.A.R 2 czy Gta 4 i wo gule
nic nie
> odczuwam. (jakiegoś strachu czy coś w tym stylu)
Heh. gry nie, sa straszne, lecz zawsze ze soba niosą pewien przekaz.


Dobrze mówisz. Gry nie są straszne ale u niektórych marnują psychikę. Ja akurat jestem mocny psychicznie ale mam takiego kumpla który ma słabą psychikę. Cały czas młucił w CS: Source i psychika tak mu siadła, że poszedł się powiesić do stodoły bo myślał że jest terrorystą i zagraża światu. Na szczęście uratowali go. No dalej nie będę się rospisywać bo to jest temat o PEGI a nie o "Ludzka Głupota". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:44, Levland napisał:

Dla mnie gry odgrywają tylko jeden efekt. Rodzi się we mnie agresja, lecz walcze z nią
bezustannie co mam nadzieje, że uda mi sie :D


Fachowiec by to nazwał że masz ADHD. Mój kumpel ten co chciał się powiesić też to miał to starzy kupili mu manekina wypchanego watą i piaskiem żeby się wyżywał. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:50, Czarek188 napisał:

> Dla mnie gry odgrywają tylko jeden efekt. Rodzi się we mnie agresja, lecz walcze
z nią
> bezustannie co mam nadzieje, że uda mi sie :D
> >
Fachowiec by to nazwał że masz ADHD. Mój kumpel ten co chciał się powiesić też to miał
to starzy kupili mu manekina wypchanego watą i piaskiem żeby się wyżywał. :P:P:P

Heh nie nie nie nie mam ADHD, mogę porównac swój charakter do siostrzeńca mojego, który ma ADHD i on w ogóle nie przejawia objawów agresji. Lecz ciekawi mnie tylko to, iż kiedyś tej agresji nie przejawiałem. A widać to u mnie, że łatwo się denerwuje. Heh...ale nie jestem na szczęście zdolny do bójek, nie jestem jak zwierzęta, jak samce, które się biją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:05, Yaquza napisał:

A taką agresję mozna dostać, np. po nieudanej misjii w GTA ;p

Ja się akurat denerwuję jak przegrywam online. Kiedyś jak dostałem w CS headshota nie wiadomo skąd, to wziąłem najbliższy długopis i cisnąłem nim o ścianę. Oczywiście nie domyłem jej już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:08, Bezi32 napisał:

> A taką agresję mozna dostać, np. po nieudanej misjii w GTA ;p
Ja się akurat denerwuję jak przegrywam online. Kiedyś jak dostałem w CS headshota nie
wiadomo skąd, to wziąłem najbliższy długopis i cisnąłem nim o ścianę. Oczywiście nie
domyłem jej już...



Mam to samo jak mnie ktoś w BF:Heroes zabije xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:14, Yaquza napisał:

Mam to samo jak mnie ktoś w BF:Heroes zabije xD

Polecam w takich sytuacjach bić ścianę, albo jakąś poduszkę. Przynajmniej nic się nie zniszczy. Chociaż w przypadku ściany mogą się kończyny poniszczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:05, Yaquza napisał:

> Prosze. Tu możecie sprawdzić czy macie ADHD:
> http://pl.wikipedia.org/wiki/ADHD
>
> Co do agresji po graniu, to też to mam. Szczególnie jak przegrywam:/.


A taką agresję mozna dostać, np. po nieudanej misjii w GTA ;p


Taką agresję to można mieć nie tylko w grach. Jak ci się życie nie układa to też jesteś wkurzony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 10:54, peter000 napisał:

> > Prosze. Tu możecie sprawdzić czy macie ADHD:
> > http://pl.wikipedia.org/wiki/ADHD
> >
> > Co do agresji po graniu, to też to mam. Szczególnie jak przegrywam:/.
>
>
> A taką agresję mozna dostać, np. po nieudanej misjii w GTA ;p

Taką agresję to można mieć nie tylko w grach. Jak ci się życie nie układa to też jesteś
wkurzony. ;)


NP. Dziewczyna rzuca cię dla jakiegoś pedałka z krzywą gębą,a tobie każe się odpier****ć. Wtedy to jest chyba załamanie psychiczne depresja itd. Sam tak miałem, narazie nie mam dziewczyny i mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę to gram, ale raz miałem "przyjemność" pograć chwilę w Manhunta 2. Wytrzymałem parę minut, po czym stwierdziłem, że to gra dla psycholi. Myślę, że to bardziej dojrzałe niż granie w nią i pisanie na forach "a ja se gram w namhuta2 i nic mi nie jset bo jka zabijma ludzi stzykwafka to wiem rze to gra. moi rodzcie nie wieda ze ja w to gram, bo jstem sprytny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować