Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 13:01, MarekVeteran1968 napisał:

Mozesz napisac jakie osiongniencia zdobyles (ciach)


Wydaje mi się że jedyne których nie zdobyłeś to

Spoiler

osiągnięcie związane ze Striełokiem (Keeper of Secrets) oraz Weapons Systems Expert - związane z Kardanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:11, MarcusBrutus napisał:

> Mozesz napisac jakie osiongniencia zdobyles (ciach)

Wydaje mi się że jedyne których nie zdobyłeś to

Spoiler

osiągnięcie związane ze Striełokiem
(Keeper of Secrets) oraz Weapons Systems Expert - związane z Kardanem


Jak mam odczytac to co napisałes w tym spoilerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie lama dupiro zczaiłem ! Ale tego z Striełokiem to nie wykonam bo to chodz pewnie o ten jego karabin i te dokumenty a ja karabin mam ale dokumenty sprzedałem Sowie wienc dupa! Apozatym od Kardana to niema juz zadnego wiencej? A mugłbys napisac co dostane od Striełoka za dohowanie tajemnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 16:20, MarekVeteran1968 napisał:

Ale ze mnie lama dupiro zczaiłem ! Ale tego z Striełokiem to nie wykonam bo to chodz
pewnie o ten jego karabin i te dokumenty a ja karabin mam ale dokumenty sprzedałem Sowie
wienc dupa! Apozatym od Kardana to niema juz zadnego wiencej? A mugłbys napisac co dostane
od Striełoka za dohowanie tajemnicy?


Spoiler

Dostaniesz podziękowania za te 3 listy. ;) Karabinu nawet nie żąda. Poza tym Striełok ma większe szanse przeżycia ostatniej misji, co na wyższych poziomach trudności się przydaje.



P.S. Na przyszłość byłbym wdzięczny gdybyś spróbował pisać poprawnie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałeś się czegoś więcej po czymś, co nawet nie jest w fazie alpha?
Zresztą i tak wątpię by ten twór się narodził. Choć to rosyjscy moderzy, nie takie rzeczy stworzyli.

W podobnych klimatach jest Russia 2028. Tylko krajobrazy coś zbyt amerykańskie :]
http://crymod.com/thread.php?threadid=65563&sid=ce081770a98ce48a7de9801f6d2b13ff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 19:07, SpecShadow napisał:

Spodziewałeś się czegoś więcej po czymś, co nawet nie jest w fazie alpha?
Zresztą i tak wątpię by ten twór się narodził. Choć to rosyjscy moderzy, nie takie rzeczy
stworzyli.

W podobnych klimatach jest Russia 2028. Tylko krajobrazy coś zbyt amerykańskie :]
http://crymod.com/thread.php?threadid=65563&sid=ce081770a98ce48a7de9801f6d2b13ff

Szkoda ze twurcy S.T.A.L.K.E.R.a 2 niebendo kożystac z CRYENGINE 2 wtedy by wyglondał naprawde super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 11:32, MarekVeteran1968 napisał:

Szkoda ze twurcy S.T.A.L.K.E.R.a 2 niebendo kożystac z CRYENGINE 2 wtedy by wyglondał
naprawde super!!!

Tak, tak, szkoda. Lepszy silnik nie gwarantuje jednak od razu lepszej grafiki, dalej wszystko w rękach twórców.

A tak przy okazji: mocno - naprawdę mocno - popracuj nad ortografią, bo nie da się tego czytać bez bólu głowy. To jest jakaś masakra, masz wielki problem. Zacznij dużo czytać, korzystaj z wszelkich automatycznych pomagierów podkreślających na bieżąco błędy podczas pisania postów w Internecie i sprawdzaj, dlaczego podkreślają na czerwono jakieś słowo. Taka ilość błędów w poście powoduje, że człowiek właściwie nie jest zainteresowany tym, co masz do powiedzenia, bo "byki" wszystko zasłaniają. W związku z tym nikt nie będzie brał tego co mówisz poważnie, o ile czytelnik w ogóle poświęci się i przebrnie przez tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się z tym ale im lepszy silnik tym wienksze możliwości a pozatym mi bardziej odpowiada Cryengine 2. A jesli chodzi o ortografie to przepraszam za nią ale jak wiencej wypije to obraz mi sie rozmywa i nie kontaktuje co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:07, MarekVeteran1968 napisał:

Tak zgadzam się z tym ale im lepszy silnik tym wienksze możliwości a pozatym mi bardziej
odpowiada Cryengine 2. A jesli chodzi o ortografie to przepraszam za nią ale jak wiencej
wypije to obraz mi sie rozmywa i nie kontaktuje co pisze.

A zdarza Ci się być trzeźwym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed komputerem to raczej żadko gdyż jestem przy nim w czasie wolnym od pracy.Cholerne życie mnie dopadło i zostałem pijaczyno.A uwierz mi w pracy też pije przez to pewnie mnie wywalo w najbliższej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 13:25, MarekVeteran1968 napisał:

> A zdarza Ci się być trzeźwym? :)
Przed komputerem to raczej żadko gdyż jestem przy nim w czasie wolnym od pracy.Cholerne
życie mnie dopadło i zostałem pijaczyno.A uwierz mi w pracy też pije przez to pewnie
mnie wywalo w najbliższej przyszłości.

Cóż, jeśli to nie żart to zajrzyj koniecznie tutaj http://www.aa.org.pl/main/contact_aa1.php
Zanim będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe , można pic ale z umiarem :)
a co do Stalkera CoP to właśnie po raz trzeci przeszedłem grę , znowu mnie ten Świat wciągnął , ech :)
zapewne niedługo zaczne od nowa , SHoC i CS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 17:57, Crew_900 napisał:

Wygląda to dupnie jak na razie

ja bym to inaczej ujął ale regulamin forum mi na to nie pozwala , oby nigdy nie powstał następny dodatek lub Stalker 2 na takim silniku , była by to masakra - dla mnie osobiście jest to najbrzydszy silnik pod względem graficznym , oczywiście pod względem fizyki jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 21:12, SpecShadow napisał:

Doberek.
Właśnie wyszedł mod do Zewu Prypeci
Call of Pripyat Complete 1.0
http://www.moddb.com/downloads/start/31083

Enjoy i dobranoc. Zapraszam do wspólnego testowania.

jeśli to nie kłopot dla Ciebie to napisz mi krok po kroku jak zainstalować ten mod
Podam mail żeby tu nie spamić

Spoiler

giveit1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować