Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy God of War liczą, że Dante`s Inferno będzie dla nich godnym przeciwnikiem

21 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Dante's Inferno zapowiada się naprawdę obiecująco. Twórcy God of War III jednak nie mają zamiaru traktować z góry konkurencji - zamiast tego z ciekawością przyglądają się projektowi.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy God of War liczą, że Dante's Inferno będzie dla nich godnym przeciwnikiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy ta wypowiedź nie wydaje wam się podejrzanie dziwna. No cóż na Dante''s Inferno raczej nie ma co liczyć, ale pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

God of War jest grą nad którą zachwyty można mnożyć w nieskończoność, ale ma jedną, bardzo poważną wadę: nie ma jej na PC! Dlatego po cichu liczę iż Dante''s Inferno będzie takim samym masakratorem jak GoW.

To fajnie że twórcy przygód Kratosa trzymają taką przyjacielską postawę wobec swoich debiutujących kolegów, nawet jeśli to tylko chwyt marketingowy lub podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante''s Inferno i bossowie wielkości tych z Lost Planet. Dobrze jest, tyle, że te słowa to po prostu zachęcenie do twardszej pracy, bo gdzie tam panowie z EA myślą o pobiciu God of War, dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż...Trochę mi to śmierdzi, ale nie będę się zbytnio czepiał. Brawo za postawę, panowie!

A żeby tak było na polskich boiskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Hmm, czy ta wypowiedź nie wydaje wam się podejrzanie dziwna. No cóż na Dante''s Inferno raczej nie ma co liczyć, ale pożyjemy, zobaczymy...<<

Niby czemu? Uważam, że wypowiedź była całkowicie szczera. Rynek gier komputerowych na szczęście nie jest na tyle zakłamany, by ludzie pracujący nie pragnęli podżegać konkurencji do tworzenia lepszych gier. W końcu dobra rywalizacja może wyjść tylko na zdrowie, ponieważ motywuje do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki i zwięzły komentarz:
Profanacja ,,Boskiej komedii"... wyjdzie jakaś głupia, płaska, idiotyczna i komercyjna siekanka, polegająca na jak najszybszym klikaniu klawisza ataku\bloku\ataku2. Czy nikt już nie robi przygodówek :(?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 06:12, likop2 napisał:

Krótki i zwięzły komentarz:
Profanacja ,,Boskiej komedii"... wyjdzie jakaś głupia, płaska, idiotyczna i komercyjna
siekanka, polegająca na jak najszybszym klikaniu klawisza ataku\bloku\ataku2. Czy nikt
już nie robi przygodówek :(?.


... Slasherow jest bardzo mało.

btw. Jak na razie najlepszy w jakiego gralem to Heavenly Sword... mam nadzieję, że GoW3 ( nie grałem we wcześniejsze ) równie miło mnie zaskoczy, choć wątpię by swoją "filmowością" pobił HS. A Dante... rzecz jasna czekam ten klimacik ma coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ... Slasherow jest bardzo mało.
>
> btw. Jak na razie najlepszy w jakiego gralem to Heavenly Sword... mam nadzieję, że GoW3
> ( nie grałem we wcześniejsze ) równie miło mnie zaskoczy, choć wątpię by swoją "filmowością"
> pobił HS. A Dante... rzecz jasna czekam ten klimacik ma coś w sobie.

Polecam nadrobić poprzednie GoW''y (1 i 2), a jak masz możliwość to i "Chains of Olympus". Rewelka :)
Osobiście sam czekam na obydwie gierki i kurcze szczerze bym wolał, aby Dante był bardziej action-adventure (jak God of War), niźli tylko zwyczajnym slasherem. No cóż... w świetle nadchodzących tytułów nie pozostaje nic jak tylko kupić PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 06:12, likop2 napisał:

Krótki i zwięzły komentarz:
Profanacja ,,Boskiej komedii"... wyjdzie jakaś głupia, płaska, idiotyczna i komercyjna
siekanka, polegająca na jak najszybszym klikaniu klawisza ataku\bloku\ataku2. Czy nikt
już nie robi przygodówek :(?.


Mam podobne odczucia... Jako przygodówka, gra mogła by się sprawdzić.
A tak... Alighieri przewraca się w grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Mi coś tu śmierdzi...

Co do slashera? W obydwa God of War grałem [świeeetne ;>] przechodzę DMC4...
Ale gra...slasher na dodatek, na podstawie... Boskiej Komedii? Profanacja! Dante się w grobie przewraca ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktoś pewny swego może pozwolić sobie na takie śmiałe stwierdzania. Mam nadzieję, że wiedzą co robią, bo konkurencja nie śpi. ;] Chociaż Dante''s Inferno po pierwszych prezentacjach niestety nie prezentuje się zachwycająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować