Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age bez nieprzyjaznych zabezpieczeń

41 postów w tym temacie

Taka gra będzie szalała na torrentach jak mało która. Pytanie tylko jak bardzo. Jeśli jej nie zabezpieczą, to ludzie ją ściągnął. Ale z drugiej strony jeśli ją zabezpieczą, to jeszcze więcej ludzi ją ściągnie. Tak jak było w przypadku Spore''a. Piszecie, że gra nie będzie miała SecuROMu. Ależ będzie miała. Tylko w wersji offline. Tak jak wiele gier teraźniejszych i tych dawnych. Diablo 2, Warcraft 3, one miały SecuROM tylko w wersji offline. Na szczęście przez ostatnie patche się tego zabezpieczenia kompletnie wyzbyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sims 3, teraz Dragon Age - czy EA nie rezygnuje z jej kretyńskiej szopki? Czy może po prostu od początku decyzja należała do developera a EA tylko zachęcało do stosowania takich zabezpieczeń? Powoli przestaję rozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Bojkotu gier ze znaczkiem EA nadal nie porzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaluje ze mass effect 2 bedzie ze znaczkiem ea. Nie bedzie tez pewnie wypasionej polskiej wersji ani bonusow jakie dal cd-projekt tylko zwykla wersja pudelkowa. Sepy z ea znow daja o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość :-) W takim układzie na pewno kupię wersję blaszakową ze względu ne edytor. Wcześniej myślałem o wersji na klocka, w razie jakby blaszakowa edycja miała jakieś dziwne zabezpieczenia (w końcu wydawca to EA). Ale nie ma już tematu - widać ktoś w tej korporacji w końcu poszedł po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak obydwie wersje szalaly by na torrentach. Byla juz jedna taka gra ktora wymagala polaczenia z siecia do instalacji byl to HalfLife 2 nic to nie dalo po tygodniu juz mozna bylo sciagac z sieci i instalowac bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra jest dobra, żadne zabezpieczenia nie są konieczne. To samo tyczy się wydania oraz ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość, bo potwierdzenie przez internet oryginalności kopii w grze, która nie będzie miała multi...to by była wrzawa dopiero ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... z SecuROM''em czy bez, to i tak by latała po torrentach.
Sam fakt, że gierka będzie miała tylko standardowe zabezpieczenie bardzo cieszy. Z pewnością skuszę się na zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w tym momencie to się zastanawiam nad kupnem tej gry, choćby dla samego wsparcia takich pomysłów jak brak tych durnych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie byłoby zajebiście!
Ale ja nie jestem hura optymistą!
Pożyjemy zobaczymy!
Może w końcu dotarło do wydawców, że to nie ma większego sensu.
Poza tym, cena w stosunku do wydania w przypadku EA to zawsze była żenada! Traktują rynki Europy Środkowej jak zapyziałą dziurę!
Jednak widze jakieś światełko w tunelu!
Obym się poraz kolejny nie rozczarował!
Tego życze sobie samemu i wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony - cieszę się, że nie ma SecuROM-u (oficjalnie przynajmniej). Z drugiej jednak - mam jakieś przeczucie, że coś tu śmierdzi, i nie jest to zdobyczny zestaw smoczych łusek z Baldur''s Gate 2. Po prostu nie mogę zaufać EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka,
że jaka by to nie była gra
na PC
czy na XBoxa
czy na Playstation
to i tak ją złamią piraci.

Bez względu na platformę docelową, zabezpieczenia, cenę i dostępność.
Bez względu na wszystko. Każda gra wcześniej czy później będzie w sieci.
KAŻDA!
Odchodzenie od zabezpieczeń typu DRM czy SECUrom
to tylko ukłon w stronę uczciwych graczy, którzy kupują a nie ściągają.
To nawet nie jest ukłon, tylko powrót do normalności. Do tego co było.
Chwała im za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po dodatkach do NWN które nie dawno wyszły kto wie może kupię te grę żadne zabezpieczenia czysta przyjemność z gry. Tak mogło by być zawszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować