Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2009 o 16:13, Luk_Der_Ritter napisał:

Aaa, to sorry, my mistake...

I jak wam Niedziela mija? Ja standardowo, dzisiaj na giełdzie w Pruszczu siedzę i czekam aż praca do mnie przyjdzie :), a tak to słuchamy obie przebojów z lat 80 i kto wie może pójdę zobaczyć mikołajów na motorach :), a jak tam wasze mikołajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 11:31, kindziukxxx napisał:

I jak wam Niedziela mija? Ja standardowo, dzisiaj na giełdzie w Pruszczu siedzę i czekam
aż praca do mnie przyjdzie :), a tak to słuchamy obie przebojów z lat 80 i kto wie może
pójdę zobaczyć mikołajów na motorach :), a jak tam wasze mikołajki ?

A boj ja wiem co z tą niedzielą ... Hmm obecnie sobie Scorpionsów słucham ;] I przed chwilą skończyłem grać w herosa III. Co do mikołajek to w sumie ok od siostry dostałem żelki i czekolade od dziewczyny nic ... od mamy dobry obiad dostane ;d i to na tyle chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 13:13, mlynar911 napisał:

A boj ja wiem co z tą niedzielą ... Hmm obecnie sobie Scorpionsów słucham ;] I przed
chwilą skończyłem grać w herosa III. Co do mikołajek to w sumie ok od siostry dostałem
żelki i czekolade od dziewczyny nic ... od mamy dobry obiad dostane ;d i to na tyle chyba.


no to nie jest źle, w pewnym wieku wiadomo jak jest z prezentami, a naprawdę lepiej się daje prezenty, a jak obiad będzie dobry to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 13:28, kindziukxxx napisał:

no to nie jest źle, w pewnym wieku wiadomo jak jest z prezentami, a naprawdę lepiej się
daje prezenty, a jak obiad będzie dobry to wystarczy :)

Wiesz mając te 18 lat już na prawdę nie licze na jakieś zestawy klocków lego czy figurek action man''a ;] Wystarczy mi chociażby pamięć i coś do jedzenie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 19:51, Luk_Der_Ritter napisał:

Kocham swoich rodziców - dostałem wermut i książkę "Sztuka wojny" :) A na gwiazdkę spodziewam
się dofinansowania do zbrojeń (czyt. kasa na resztę kolczugi).

Hehe ale będzie zonk jak dostaniesz miecz i tarcze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 19:51, Luk_Der_Ritter napisał:

Kocham swoich rodziców - dostałem wermut i książkę "Sztuka wojny" :) A na gwiazdkę spodziewam
się dofinansowania do zbrojeń (czyt. kasa na resztę kolczugi). no to przyjemne z pożytecznym bo w końcu takie hobby to naprawdę wspaniała rzecz, cóż o dziwo dostałem dość sporo słodyczy, ale z drugiej strony to trochę się martwię ile ja znowu tych kalorii pochłonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need help :x Chce wyslac kartke, no i wszystko pieknie bo pamietam ulice a nawet numer. Kod pocztowy znalazlem w google ale tutaj zaczyna sie problem :\ Wałbrzych, bo tak nazywa sie miejscowosc gdzie ta osobka mieszka ma jakos tak dziwnie. "Kod pocztowy 58-300 do 58-309 i 58-316" . Czyli obojetnie jaki wybiore w tym przedziale to dojdzie? Moze ktos mieszka w tej miejscowosci i wie. Ach ta Loża Szyderczyń, przydaje sie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 15:09, Infes napisał:

Need help :x Chce wyslac kartke, no i wszystko pieknie bo pamietam ulice a nawet numer.
Kod pocztowy znalazlem w google ale tutaj zaczyna sie problem :\ Wałbrzych, bo tak nazywa
sie miejscowosc gdzie ta osobka mieszka ma jakos tak dziwnie. "Kod pocztowy 58-300 do
58-309 i 58-316" . Czyli obojetnie jaki wybiore w tym przedziale to dojdzie? Moze ktos
mieszka w tej miejscowosci i wie. Ach ta Loża Szyderczyń, przydaje sie :>


Zależy jak ludzkich urzędników ma poczta... Zobacz tą stronę:
http://wieszjak.pl/kody-pocztowe?gclid=COKMx7fBxJ4CFQk13godw28Tpw
Może ułatwi znalezienie właściwego kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 15:36, Infes napisał:

No i podalo 58-316 czyli zalicza sie do przedzialu ktory zostal podany przez wikipedie.
Zaufac temu czy nie :>



Ten chyba powinien być dobry :)

Kurcze... Muszę poszukać w Loży przepisu na nalewkę zdrowotną :) Tylko się zastanawiam jak dawno temu to tu widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:10, Piterus_Von_Drackus napisał:

> No i podalo 58-316 czyli zalicza sie do przedzialu ktory zostal podany przez wikipedie.

> Zaufac temu czy nie :>


Ten chyba powinien być dobry :)

Kurcze... Muszę poszukać w Loży przepisu na nalewkę zdrowotną :) Tylko się zastanawiam
jak dawno temu to tu widziałem...


strona lub dwie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 16:47, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wielkie dzięki... Teraz tylko składniki trza zebrać i miksturę stawiającą na nogi przygotować.

Ja okres chorobowy mam za sobą ;] ale znam 3 podstawowe itemki na to by nie chorować albo by wyleczyć gardło ;]
- 1 to herbata z cytryną i miodem na mass czyli dużo jej pić
- kanapki z chlebkiem i ząbkiem czosnku wyciśniętym do tego ciepłe mleczko co by ten czosneczek się długo i intensywnie nie odbijał nam ;]
- to gdy gardziołko chore łyżeczka spirytusiku i gardziołko zdrowe ;]
To mi pomaga w chorobie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:00, mlynar911 napisał:

- kanapki z chlebkiem i ząbkiem czosnku wyciśniętym do tego ciepłe mleczko co by ten
czosneczek się długo i intensywnie nie odbijał nam ;]


Ech, to szczęściarz jesteś że to mleczko możesz. U mnie szklanka mleczka = brak szansy żeby czosnek w ogóle został przyswojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:51, Fumiko napisał:

Ech, to szczęściarz jesteś że to mleczko możesz. U mnie szklanka mleczka = brak szansy
żeby czosnek w ogóle został przyswojony.

Jakbyś piła codziennie szklankę mleka od 4 podstawówki do 3 LO (no powiedzmy od poniedziałku od piątku ;P) oczywiście z płatkami to mleczko by się przyswoiło bo organizm by się przyzwyczaił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:54, mlynar911 napisał:

Jakbyś piła codziennie szklankę mleka od 4 podstawówki do 3 LO (no powiedzmy od poniedziałku
od piątku ;P) oczywiście z płatkami to mleczko by się przyswoiło bo organizm by się przyzwyczaił
;D


Ale ja tak miałam. Płatki na mleku, kefiry, jogurty itp... i z dnia na dzień praktycznie organizm stwierdził "produkcja enzymów: stop" i tyle mojego. Omijam jak mogę, bo kozie mleko jeszcze w miarę toleruje, ale krowiego w większych ilościach za chorobę. W kawie ewentualnie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:57, Fumiko napisał:

Ale ja tak miałam. Płatki na mleku, kefiry, jogurty itp... i z dnia na dzień praktycznie
organizm stwierdził "produkcja enzymów: stop" i tyle mojego.

Czyli zareagował zupełnie odwrotnie ;d zbuntował się jednym słowem ;d

Dnia 07.12.2009 o 20:57, Fumiko napisał:

Omijam jak mogę, bo kozie
mleko jeszcze w miarę toleruje, ale krowiego w większych ilościach za chorobę. W kawie
ewentualnie trochę.

Ja teraz bez mleka w śniadaniu to bym chyba nie przeżył. Chociaż i do tego można się przyzwyczaić ;d Po prostu nie lubię rano na śniadanie jeść kanapek bo jakoś mam wtedy wybitnie wrażliwy przełyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:01, mlynar911 napisał:

Czyli zareagował zupełnie odwrotnie ;d zbuntował się jednym słowem ;d


Podobno przypadłość sporej części dorosłych ludzi, że wyłącza się przyswajanie mleka. Ale serio niemalże z dnia na dzień i niestety trwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować