Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 7 już w produkcji

66 postów w tym temacie

Czy nikt nie zauważył że Treyarch nie umie robić CoD''a?? Myślałem że porażka piątki czegoś ludzi nauczy i odbiorą im prawa do robienia CoD''a na rzecz IW. On może robić każdą część.

Ale widać myliłem się. Będą musieli wydać jeszcze jednego crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:22, Slappy napisał:

Czy nikt nie zauważył że Treyarch nie umie robić CoD''a?? Myślałem że porażka piątki

Hahaha! Porażka? Kilka milionów sprzedanych egzemplarzy to porażka? Naprawdę sądzisz że AB przejmuje się opiniami hardkorowych pecetowych graczy CoDa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, bardziej cieszą się z opinii dzieci, które są zachwycone grą, gdzie biegną i wrogowie sam się zabijają można rzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie ta wiadomość nie jest żadnym zaskoczeniem, wszyscy wiedzą, że teraz CoD będzie wychodził co rok. Co do jakości "piątki" - nie rozumiem, dlaczego tak wiele osób psioczy na tą grę. Owszem, przyznaję, że jedynce i dwójce nie dorównuje, ale z drugiej strony przecież nie jest słabą grą. Na kilka wieczorów - idealna rozrywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było jasne, a myślę, że to celowy zabieg marketingowy, jak widać wszystko gracze wyłapią ;) No ale miło o tym słyszeć.

No ale ja czekam na więcej szczegółów o MW2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:29, azur65 napisał:

> Czy nikt nie zauważył że Treyarch nie umie robić CoD''a?? Myślałem że porażka piątki

Hahaha! Porażka? Kilka milionów sprzedanych egzemplarzy to porażka? Naprawdę sądzisz
że AB przejmuje się opiniami hardkorowych pecetowych graczy CoDa?

A teraz odetchnij chwilę po tych 3ch "ha" i pomyśl dlaczego tyle milionów sprzedanych egzemplarzy było. Przyczyna jest prostsza niż Ci się wydaje: dokonała część 4.To ona głównie się przyczyniła. Nie zdziwię się, jeżeli 6stka będzie miała gorszą sprzedaż z powodu 5tki. Przecież nie wszyscy gracze co kupili COD''a wiedzą, kto robił jaką część..

IMO głupie, że co roku będą wydawać nowego COD''a... Na szczęście MW robi inna firma i o jakość tego produktu w single i w multi nie trzeba się martwić. Także u mnie taka będzie operacja: COD co dwa lata, produkty Treyarcha omijam szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić jakąś akcje w fabule, która odbyłaby się w Polsce. A tak naprawdę to bardziej czekam na Modern Warfare 2, ta odsłona nawet mi się spodobała. Jeszcze po dzisiejszych nowinkach mam wielką chrapkę na ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD: WaW to piąta część CoD
MW2 w końcu skończy z tytułem CoD jeśli naprawdę chcą pobić rekord sprzedaży, nawet ostatnio jeden z producentów dał plamę, bo oficjalnie powiedział CoD: MW2

Fajnie, że 7 robi Treyarch mi się ich gry podobają, a widać, że uczą się na błędach
i nie pozostawiają gry (Map Pack 2) Żeby tylko dopracowali Veterana, to będzie kolejny dobry CoD.

Wszyscy co narzekają na kopie CoD4 w CoD5 niech zauważą, ze Treyarch ma tutaj rolę odtwórczą, nie mogą zrobić nowego silnika, muszą pracować na tym co jest, a czasu też nie wiele.

Podsumowując posta: Trey to nie IW, ale żle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak jak myślałem, koło miłośników CoD4 i haterów Treyarch walczy.

Dnia 13.05.2009 o 19:42, Ramonek napisał:

Call of Duty World At War to wciąż PIERWSZOLIGOWY FPS !!!! Choc nie umywa sie do Cod
MW 4


Jasne, że pierwszoligowy, jeden z lepszych FPSów zeszłego roku. Do tego śmiem twierdzić, że lepszy od CoD 2, który uważam za wyjątkowo nudne. IMO najlepszym CoDem 2go wojennym był dodatek United Offensive, robiony, przez uwaga, uwaga! gości z obecnego Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tematyka drugiej wojny światowej jest już całkowicie wyczerpana. Mogliby przenieść CoD do wydarzeń bardziej aktualnych, jesli już tak sie trzymają historii. Nowy CoD w czasach operacji Pustynej Burzy, albo wojny w Somalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że najlepsza cześc serii to UO, szkoda, że gracze ślepo zapatrzeni w logo IW nie zauważyli, że zrobili ją goście z Treyarch. Jakoś przy premierze CoD1 i UO nikt nie miał takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:38, neonek90 napisał:

A teraz odetchnij chwilę po tych 3ch "ha" i pomyśl dlaczego tyle milionów sprzedanych
egzemplarzy było. Przyczyna jest prostsza niż Ci się wydaje: dokonała część 4.To ona
głównie się przyczyniła. Nie zdziwię się, jeżeli 6stka będzie miała gorszą sprzedaż z
powodu 5tki. Przecież nie wszyscy gracze co kupili COD''a wiedzą, kto robił jaką część..

Znacznej części graczy WaW się podobał (m. in. mnie ze względu na Nazi Zombie), poza tym na konsolach ta gra była chyba lepsza, a to one są głównym rynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bez emocji ten news, bo Treyarch moim zdaniem nie czuje klimatu tej serii gier i ich odsłony stanowią zaledwie podróbkę oryginalnego CoDa. Nie wiedza jak sprawić, żeby zestaw skryptów i liniowa fabuła przerodziły się w intensywne, pełne emocji przeżycie. Dostarczają na rynek kolejny, dość solidnie wykonany FPS, żeby zapełnić roczną lukę pomiędzy odsłonami tego, co tworzy Infinity Ward. Innymi słowy: Treyarch to zręczni chałturnicy.

I właśnie na wyniki pracy IW oczekuję pod koniec bieżącego roku. Mam nadzieję, że się nie zawiodę widząc owe wyniki, a sądząc po tym co i jak robili do tej pory, jest szansa granicząca z pewnością, że nie zawiodą i tym razem.

Ale niech Treyarch sobie dalej ciupie kolejne odsłony pseudo CoDa, płacą im za to. Podobnie jak niektórzy nie kupuję ich produkcji czyli w tym wypadku WaW (choć grałem w betę multi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować