Zaloguj się, aby obserwować  
Teokrata

Warhammer 40.000: Space Marine - temat ogólny

306 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2011 o 11:43, Longer napisał:

Skoro grę ukończyłeś to możesz napisać czy

Spoiler

zakończenie zostawia otwartą furtkę? Można się spodziewać sequela czy niekoniecznie:)?


Spoiler

Trudno powiedzieć. Jedna kwestia pozostała tam nie wyjaśniona ale tak samo było w pierwszym Dawn of War i nic z tego nie wynikło... Podejrzewam że jeśli gra zostanie odebrana na tyle dobrze aby Relic zachęcić to dorobią jakiś dodatek lub sequel a jeśli nie to zajmą się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A mi się wydaje że pewnie będzie następna część bo nie po to Relic przedłużał umowę Licencyjna z GW.
Fabuła zostawia otwarty wątek ale jak znamy Relica nie musi on wcale prowadzić do dodatku bo opowieść może być o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 13:32, MasterChiefGT napisał:

Spoiler

A mi się wydaje że pewnie będzie następna część bo nie po to Relic przedłużał umowę Licencyjna z GW.


To akurat równie dobrze mogłoby im posłużyć do następnej części DoW więc nie za bardzo jest to dowód na już planowaną kontynuację SM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając Relic nie odpuszczą tematu
I albo będzie dodatek albo część 2

Ale na multi niestety Assault jest OP ledwie wyląduje i już może skakać
Powinni to w łatkach naprawić ale kto ich tam wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 14:25, MasterChiefGT napisał:

Znając Relic nie odpuszczą tematu
I albo będzie dodatek albo część 2

Ja tam nie mam nic przeciwko choć wolałbym aby ewentualna druga część była ciekawsza od pierwszej (bo jakoś wątpię abym kiedykolwiek wrócił do kampanii).

Dnia 11.09.2011 o 14:25, MasterChiefGT napisał:

Ale na multi niestety Assault jest OP ledwie wyląduje i już może skakać

Hmm? Ja pograłem na mapach multi (z tym że grałem sam) i jetpacki nie pozwalały na natychmiastowy skok po wylądowaniu (chyba że poprzedni dkok nie wykorzystał całego limitu ale wtedy drugi skok był mocno ograniczony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 14:37, Karharot napisał:

Hmm? Ja pograłem na mapach multi (z tym że grałem sam) i jetpacki nie pozwalały na natychmiastowy
skok po wylądowaniu (chyba że poprzedni dkok nie wykorzystał całego limitu ale wtedy
drugi skok był mocno ograniczony).

Sam? Czyli istnieje jakaś opcja gry z botami?

Tak na marginesie to może dobrze, że są tylko te 3 klasy jak nawet ich Relic nie potrafił dobrze zbalansować :D Chociaż ciekawiej by było jakby dostępny był jeszcze Apothecary i Librarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 17:30, Arcling napisał:

Sam? Czyli istnieje jakaś opcja gry z botami?

Nope. Po prostu tworzyłem prywatną grę i byłem jedynym graczem na planszy (liczyłem że może gra automatycznie uzupełni brakujące miejsca botami ale na próżno). Nudne to było jak cholera ale kasując po 100 xp za grę dosz3edłem do 4 poziomu i sprawdziłem jak wygląda dostosowywanie postaci (i ponownie się zawiodłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie problemy z multi?
Wyszukuję grę miga ta czaszka, czekam chwilę, przestaje migać i zaczynam słyszeć jakiś gości (voice chat), gra nie informuje mi co się dzieje (domyśliłem się, że jeszcze dobiera graczy). Przestaje migać czaszka widzę tylko swój nick i słyszę głosy. Czasem po chwili zacznie się wczytywać mapa. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 13:13, Arcling napisał:

Dostałem dzisiaj Edycję Specjalną i moja karta z kodem na 4 pancerze jest pusta. Na karcie jest po prostu białe pole.

Zadzwoń do pomocy technicznej CD Projektu i złóż reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie mogę odsłuchać zebrane serwoczaszki ?? Ogólnie to przez grę zbierałem ale nie słuchałem i teraz bym chciał je odsłuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanko :D Czy achivmenty do odblokowywania pancerzy i nowych atutów można robić w prywatnych sesjach czy tylko w publicznych ?? Jeśli można w prywatnych to jak ktoś chce coś po odblokowywać to niech pisze. Nick na Steam: Kerigun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie detale i rozdziałka ?
Sprawdź czy na min też tak będzie działać powyłączaj AA itp

Choć gdzieś był post o błędach w wyświetlaniu grafiki na kartach Nvidi
Nie wiem ile z tym prawdy ale część znajomych ma z tym problem co posiada Nvidie
A tu mała odpowiedź od strony Relicu na forum

http://www.spacemarine.com/forums/topic/4685

To może coś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 13:26, Karharot napisał:

Zadzwoń do pomocy technicznej CD Projektu i złóż reklamację.

Napisałem maila do gramu, bo chyba tylko oni zajmują się sprawą rozdawania kluczy w takich przypadkach. Swoją drogą sprytnie CDP sobie wymyślił - nie ma do nich żadnego kontaktu mailowego poza tym do marketingu i współpracy, podany jest tylko telefon. Telefon sobie daruję, bo jak mam dzwonić do takich "obsług" to zazwyczaj krew mnie zalewa z "czekaniem na połączenie z konsultantem" czy też poziom takich "konsultantów", którzy zwykle nic nie wiedzą (lub po prostu miałem pecha do takich różnych firm, w każdym razie nie mam dobrych doświadczeń z taką formą pomocy). W ostateczności jeśli nic nie wskóram to może wykorzystam kod z Game.co.uk, który otrzymałem (jak wielu innych) przez pomyłkę pomimo odwołania zamówienia u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować