Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed od początku w konwencji trylogii

49 postów w tym temacie

Jeszcze zanim wyszedł AC 1, zapowiadali, że będzie trylogia. A odnośnie trzeciej części, to podobnie jak Lamb3rt myślę, że będzie to przypominać trochę Mirror Edge tyle, że oczywiście w TPP. Pewnie na początku będzie trzeba wydostać się z całego kompleksu i uciekać, a później zabrać się za to, co w poprzednich częściach (przynajmniej w 1, ale w 2 raczej też) czyli za zabijanie templariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części pod koniec gry w jednym z komputerów była zawarta informacja że w wyniku przebywania Desmonda w Animusie jego DNA zaczęło się łączyć z DNA przodka. Dlatego po ukończeniu ostatniej misji otrzymywaliśmy "Orli wzrok". Biorąc to pod uwagę opcja w współczesności wcale nie wydaje się taka głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, by każdy kto chce napisać posta, poczytał pare wczesniejszych. Wszyscy prawią, jak to głupio będzie, jak ACIII będzie rozgrywał się w czasach współczesnych. Po prawdzie, to żaden z was nie ma pojęcia jakby coś takiego wyglądało. Naprawdę, denerwuje mnie takie gdybanie, zwłaszcza, że jeszcze kawałek czasu do premiery części numer 2. Ubisoft jak będzie chciał, to trzecią część zrobi na Marsie w otoczeniu ''zielonych ludzików'', nie od nas to zależy, cokolwiek Ubi zrobi, ważne by zrobił to dobrze. Co do strzelania: w jedynce były rzucane noże: cały czas się nimi posługiwaliśmy? Nie i dlatego myślę, że tu broń palna będzie odgrywała podobną rolę - pomocniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 23:08, fefes napisał:

Ciekawie by było jakby np: 4 część rozgrywała się w Polsce w roku 1989.


A do zabicia - Gen. J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak podejrzewałem, że trójkę będziemy przechodzili już Desmondem. Mam taką nadzieję. W końcu Ubi ma doświadczenie w skradankach z XXI w. -----> Splinter Cell.

No i rolo318 ma rację. Tyle głupich rzeczy jest tu napisane, że aż nie chce się ich komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 07:12, MAD_G4M3R napisał:

Inna sprawa, że pomiędzy XV, a XIX wiekiem niewiele się działo (w technice) i gra wyglądałaby
tak samo jak 2.


Akurat co to to nie.Np. Ta cala rewolucja Francuska i ten caly Bonaparte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 20:00, Khasim napisał:

skacząc z wieżowca do...


Kontenera z posegregowanymi śmieciami... oby nie trafić na pojemnik na szkło... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza była naprawdę nieprzeciętna, a na dwójkę czekam z niecierpliwością......co do trzeciej odsłony na razie nie ma co o tym myśleć jeszcze druga nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko co? Po prostu ten Desmond zacznie skakać po wieżowcach? Tak bez treningów, a co z policją itp.? To rozwiązanie jest możliwe jednak nie jestem go taki pewien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież od początku Ubi zapowiadało, że AC będzie trylogią. Co do 3 części też kiedyś myślałem, że będzie przedstawiała życie Desmonda, ale chyba tak nie będzie, bo wtedy gra straciłaby swój klimat. W to, że wątek Desmonda w 3 zostanie nie wątpię.
@MAD_G4M3R Nic się nie działo? A maszyna parowa itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować