Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 13:05, raven91 napisał:

Masz rację pomyliło mi się z tym skarbem zakopanym przez zastępce Grega który jest w
tej jaskimi o której mówiłem.Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Chodziło Ci pewnie o złoty kompas Gareta ;] on tam jest zakopany. Zakopał go Greg.

maciek.mucha
Jego książeczka jest zakopana w starej kopalni w kanione. Tuż na samym początku .... ;] Też się pomyliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:24, mlynar911 napisał:

maciek.mucha
Jego książeczka jest zakopana w starej kopalni w kanione. Tuż na samym początku ....
;] Też się pomyliłeś.

No nie bo on powiedział zastępca kapitana, a jego zastępcom był Francis więc ja zrozumiałem, że chodzi o to co on ukrył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:38, maciek.mucha napisał:

No nie bo on powiedział zastępca kapitana, a jego zastępcom był Francis więc ja zrozumiałem,
że chodzi o to co on ukrył;)

Tyle ,że my rozmawialiśmy o sekstansie ;] Ale Twoje miejsce położenia jest błędne ... A zreszta tak wparowałeś ,że sam nie wiem o co ci chodziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:47, mlynar911 napisał:

Tyle ,że my rozmawialiśmy o sekstansie ;] Ale Twoje miejsce położenia jest błędne ...
A zreszta tak wparowałeś ,że sam nie wiem o co ci chodziło ;]

Ok było minęło;p
Słyszałem, że w V rozdziale w Jarkendarze w koanione pojawiają się trolle. To prawda i ilu ich tam jest...???? ( sam tam nigdy nie chodziłem po ukończeniu wszystkich misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 13:54, maciek.mucha napisał:

Słyszałem, że w V rozdziale w Jarkendarze w koanione pojawiają się trolle. To prawda
i ilu ich tam jest...???? ( sam tam nigdy nie chodziłem po ukończeniu wszystkich misji)

Tak są ze 2 albo aż 3 ;] ale to temat o podstawce a nie o NK ;p to tak przy okazji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:00, mlynar911 napisał:

> i ilu ich tam jest...???? ( sam tam nigdy nie chodziłem po ukończeniu wszystkich
misji)
Tak są ze 2 albo aż 3 ;] ale to temat o podstawce a nie o NK ;p to tak przy okazji ;D

O cholera, ale wpadka;) ale dzięki.
A takie pytanko, podczas wykonywania misji z rodziną Sekoba (wtedy gdy uciekła) to to gdzie ją odprowadzimy, czy do miasta, czy do klasztoru, czy do farmy Onara to, czy zależy to od tego kim gramy...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:08, maciek.mucha napisał:

> > i ilu ich tam jest...???? ( sam tam nigdy nie chodziłem po ukończeniu wszystkich

> misji)
> Tak są ze 2 albo aż 3 ;] ale to temat o podstawce a nie o NK ;p to tak przy okazji
;D
O cholera, ale wpadka;) ale dzięki.
A takie pytanko, podczas wykonywania misji z rodziną Sekoba (wtedy gdy uciekła) to to
gdzie ją odprowadzimy, czy do miasta, czy do klasztoru, czy do farmy Onara to, czy zależy
to od tego kim gramy...???

Odprowadzasz ich albo do Sekoba albo do Onara i chyba nie zalerzy od tego kim gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:15, Korrrbol napisał:

Odprowadzasz ich albo do Sekoba albo do Onara i chyba nie zalerzy od tego kim gramy.

No ba jak ja wykonywałem ta misje strażnikiem to mogłem ją odprowadzić tylko do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:19, maciek.mucha napisał:

> Odprowadzasz ich albo do Sekoba albo do Onara i chyba nie zalerzy od tego kim gramy.

No ba jak ja wykonywałem ta misje strażnikiem to mogłem ją odprowadzić tylko do miasta.

Ja gram tylko najemnikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to możesz albo do Sekoba, albo do Onara. Tylko że u Onara dostaniesz mniej doświadczenia a więcej pieniędzy a u Sekoda mniej pieniędzy w więcej doswiadczenia, albo na odwrót :) Pamiętam jak grałem magiem to mogłem odprowadzić do klasztoru, to zależy od gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:33, 143872 napisał:

Pamiętam jak grałem magiem to mogłem odprowadzić do klasztoru, to zależy od gildii.

Tak właśnie myślałem;) Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Drugi raz przechodzę Gothica II z dodatkiem, ale nie mogę znaleźć paladyna z rudą - w starym świecie - Tego na północy. Wielokrotnie chodziłam z obozu drogami do zamku, ale go nie znalazłam. Napiszcie, gdzie jest ten paladyn! Przynajmniej mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przechodisz drugi raz to chyba powinnaś już wiedzieć gdzie co jest ;) Chodzi Ci o Paladyna od którego masz się dowiedzieć ile rudy się wydobyło? Ten na północy to znajduje się przy starej chacie Cavalorna, jeżeli grałaś w jedynke. Masz mape od Garonda, musisz poszukać dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 10:15, szerszeń45 napisał:

Aha, no jeszcze się do Górniczej Doliny nie zapuściłem, nadal siedzę w Jarkendarze i
wykonuję zadania dodatku, ale już tak przyszłościowo zapytałem. Dzięki. :)

Tam też jest gdzieś sekstans, chyba Greg ma jeden w chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 10:07, Bosper napisał:

> Aha, no jeszcze się do Górniczej Doliny nie zapuściłem, nadal siedzę w Jarkendarze
i
> wykonuję zadania dodatku, ale już tak przyszłościowo zapytałem. Dzięki. :)
Tam też jest gdzieś sekstans, chyba Greg ma jeden w chacie.


Tak. Greg ma jeden w chacie. Żeby wejść do chaty musisz, albo pokonać Franco czy jak on tam ma, albo dać mu 2000 szt. złota ;p Troszke wymagające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pewne pytanie

>Czemu gram gothic 2 : Noc Kruka nie chce mi chodzić. Kupiłem w sklepie orginalną grę z dodatkiem po zainstalowaniu nic się nie chce włączyć i nie wiem co mam zrobić wiec potrzebuje pomocy. Grę wielokrotnie już przeinstalowywałem i nic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:05, kielek1223 napisał:

Mam do was pewne pytanie

>Czemu gram gothic 2 : Noc Kruka nie chce mi chodzić. Kupiłem w sklepie orginalną
grę z dodatkiem po zainstalowaniu nic się nie chce włączyć i nie wiem co mam zrobić
wiec potrzebuje pomocy. Grę wielokrotnie już przeinstalowywałem i nic to samo.



a dokładniej wyskakuje jakiś bład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 19:17, Steel Dogg napisał:

> Mam do was pewne pytanie
>
> >Czemu gram gothic 2 : Noc Kruka nie chce mi chodzić. Kupiłem w sklepie orginalną

> grę z dodatkiem po zainstalowaniu nic się nie chce włączyć i nie wiem co mam zrobić

> wiec potrzebuje pomocy. Grę wielokrotnie już przeinstalowywałem i nic to samo.



a dokładniej wyskakuje jakiś bład ?


>Teraz to nie pamiętam dokładnie, bym musiał to sprawdzić instalować to od nowa ale jak sobie coś trochę przypominam to (error 7...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować