Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 19:38, gorn63 napisał:

Mam taki bug w IV rozdziale.Otóż smoki zabijam jednym ciosem(!)!
GRAM BEZ KODÓW.Jestem Paladynem i mam Kiepskie Magiczne Ostrze.


może miałeś wpisany marvin?? bo wiem że jak wpisze się marvin czy jak to są tylko 3 smoki i gra stoi bo trzeba 4 zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury, z marvinem czy bez zawsze są 4 smoki.
BTW gorn63 powiedział że gra bez kodów, więc to chyba logiczne ze nie ma wpisanego marvina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:29, Rusell napisał:

Bzdury, z marvinem czy bez zawsze są 4 smoki.
BTW gorn63 powiedział że gra bez kodów, więc to chyba logiczne ze nie ma wpisanego marvina?


Może grać bez kodów, ale marvina może imeć włączonwgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:29, Rusell napisał:

Bzdury, z marvinem czy bez zawsze są 4 smoki.
BTW gorn63 powiedział że gra bez kodów, więc to chyba logiczne ze nie ma wpisanego marvina?


a skąd ty możesz wiedzieć co?? Raz mi tak się przytrafiło że tylko z 3 smokami walczyłem a lodowego nie było. I czego od razu się rzucasz co ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:25, Net.com napisał:

no to ten bug był czym innym spowodowany według mnie


ja nie wiem ale chyba tym że chodziłem sobie po txt przy pomocy "k" i F8 (to wywala w góre??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się rzucam? Powiedziałem tylko że bredzisz.

A marvin to praktycznie to samo co gra na kodach. Równie dobrze można latac na F8 i mówic ze się nie gra bez cheatów bo się nie otwiera konsoli...

EDIT (dopiero teraz zauwazyłem drugiego posta) chodzenie na k czy F8 (skoki) to normalne noobostwo (czyt. cheatowanie). Mimo że ww konsolki się nie używa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:48, Net.com napisał:

można mieć marvina o tak jak bysie cos zacieło wtedy wciskamy K i gramy :)


No patrz, a ja jak się zaciąłem to nie użyłem "trybu testowego - Marvin" ale to nie znaczy że tępię tych którzy sobie tak pomagają. Ba robią bardzo dobrze, nie tracą czasu jak ja. Ja niestety nie chce używać Marvina bo gra po nim strasznie się kisi. Wręcz potwornie. Kamerka zaczyna latać jak chce lub się trzęsie. Bezi się zacina w głupich sytuacjach. Btw. Czy można Marvina wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:55, Rusell napisał:

Z tego co wiem marvina się wyłaczyc nie da :) Trzeba ponownie uruchomic grę.


da sie wchodzisz w staty boha i wpisujesz 42 i wyłącza sie marvin mode. A ja zaczołem dopiero "cheatować" jak to nazywacie po 6 przejściu gry dla zabawy. A co nie wolno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolno, rób jak chcesz, ja po prostu nie lubie cheatowania, tym bardziej w gothicu :) A o wylaczaniu marvina nie wiedzialem bo go nie wpisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:34, Rusell napisał:

Wolno, rób jak chcesz, ja po prostu nie lubie cheatowania, tym bardziej w gothicu :) A o wylaczaniu
marvina nie wiedzialem bo go nie wpisuje :P

Ja marvina nie lubię wykorzystywać do przechodzenia gry. Ale można fajnie się nim pobawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:39, Tajemnic napisał:

> Wolno, rób jak chcesz, ja po prostu nie lubie cheatowania, tym bardziej w gothicu :) A
o wylaczaniu
> marvina nie wiedzialem bo go nie wpisuje :P
Ja marvina nie lubię wykorzystywać do przechodzenia gry. Ale można fajnie się nim pobawić :)


No fajnie się go używa. Można zmienić siłę na 999999... i cieszyć się że położyło się smoka jednym butem :) Albo przenikać przez tekstury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:06, Błoniak napisał:

Nie tylko marvin mode, ale także wszelkie inne jak np. guardian.


guardian? ja znam tylko marvin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować