Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Jest ich dużo. guardian daje nam nieśmiertelność oraz w jedynce (w dalszych może też, poprostu nie wiem) podczas zakładania i zdejmowania pzedmiotu podnoszącego atrybut, poziom atrybutu ciągle się podnosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Gothic 2 to rzeczywiście świetna gra.Gram już 3 albo 4 raz a jeszcze mi się nie znudził (to chyba dzięki "gildiom").Dopiero restart gry sprawił że się od niego oderwałem:D Teraz tak właściwie to nie wiem w co inwestować punkty umiejętności.Gram magiem mam 20 pkt 77 many, 20 siły i 17% broni dwuręcznych.W walkę wręcz nie inwestuję a dzisiaj dowiedziałem się że inwestowanie w pkt. many to zwykła strata (chyba że nie masz pieniędzy).Po prostu codziennie modlisz się do Innosa i składasz ofiarę 100 szt. złota i już +4 many:D No nic zostawię te punkty bo nigdy nic nie wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to źle się dowiedziałeś. To prawda, ale tylko kilka razy. Po 3-4-5 modlitwach Innos będzie Cię tylko uzdrawiał, więc to nie ma najmniejszego sensu. Najlepiej byś zrobił gdybyś nauczył się u nauczycieli many do 250, a później zaczął się modlić i jeść grzyby, bo wtedy to się naprawdę marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem (to odnośnie tej stronki), Boska moc gwiazd kosztuje 400sz, a dzieki ofiarom u Darona zyskujemy nie 80 pt, tylko bodajze coś koło 25 (dokładnie nie pamietam, moge się mylić), doswiadczenia zaś nie 25, ale 150 :P
Ale tak jak mówie- byc moze sie myle, dosyc dawno nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że tak jest po przeczytaniu tej książki tak ? A wiesz że coś takiego chyba tez miałem bo kojarzę że inne rzeczy dostawał od Darona niż te co były na stronce. Ale innym już razem dostałem już co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostajemy 80 pż, a doświadczenie zależy od rozdziłu. W pierwszym dostajemy 25. Oprócz tego dostajemy jeszcze 1 pn i many 2 (ale tu mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 07:23, Błoniak napisał:

Dostajemy 80 pż, a doświadczenie zależy od rozdziłu. W pierwszym dostajemy 25. Oprócz tego
dostajemy jeszcze 1 pn i many 2 (ale tu mogę się mylić).

Byc moze, ja najczesciej ofiaruje dopiero w trzecim rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na smoki
Komu się podobało, a komu nie?
mi akurat niezbyt.
Nudne i troche monotonne.
idziesz, rąbiesz w jaszczuroczłeki, gadasz, a póżniej rozwalasz smoki, bierzesz skarb, do miasta.
idziesz do następnego, rąbiesz w jaszczuroczłeki, ...
I tak pięć razy.
Ja osobiście rozwaliłem wszystkie gromem.
szkoda że na jednego schodziło ok. 30 mikstur many.(jestem arcymagiem, jeśli ktoś się jeszcze nie połapał)
Myślę, że łowcą smoków, albo palem byłoby fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podobało :) Przed wszystkim za zadania poboczne. Bo rzeczywiscie, samo polowanie było dosc nudne.

Dnia 14.11.2007 o 10:04, piotr.kwazi napisał:

idziesz, rąbiesz w jaszczuroczłeki, gadasz, a póżniej rozwalasz smoki, bierzesz skarb, do miasta.

W kolonii nie ma miasta, nie istnieje tez cos takiego jak jaszczuroczłeki :P

Dnia 14.11.2007 o 10:04, piotr.kwazi napisał:

I tak pięć razy.

Cztery, jak juz.

Dnia 14.11.2007 o 10:04, piotr.kwazi napisał:

szkoda że na jednego schodziło ok. 30 mikstur many.(jestem arcymagiem, jeśli ktoś się jeszcze
nie połapał)

To masz lipnego boha, skoro na jednego smoka najsilniejszą klasą (magiem) potrzebowales 30 mikstur many :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:14, Rusell napisał:

To masz lipnego boha, skoro na jednego smoka najsilniejszą klasą (magiem) potrzebowales 30
mikstur many :P


Co to jest boh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że to są orkowie z inną bronią i innym wyglądem.BTW ten obrazek w ładowaniu to przedstawia orka czy jaszczuroczłeka? Bo broń ma taką jak jaszczuroludzie a ciało jak ork:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:34, Master J napisał:

A mnie się wydaje że to są orkowie z inną bronią i innym wyglądem.BTW ten obrazek w ładowaniu
to przedstawia orka czy jaszczuroczłeka? Bo broń ma taką jak jaszczuroludzie a ciało jak ork:)

jaszczuroludzie mają łuski i czerwone pancerze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:14, Rusell napisał:

Mi sie podobało :) Przed wszystkim za zadania poboczne. Bo rzeczywiscie, samo polowanie było
dosc nudne.
> idziesz, rąbiesz w jaszczuroczłeki, gadasz, a póżniej rozwalasz smoki, bierzesz skarb,
do miasta.
W kolonii nie ma miasta, nie istnieje tez cos takiego jak jaszczuroczłeki :P

Po pierwsze miesto( a mianowicie stary obóz), chodż na to nie wygląda, jest.
może nie wygląda teraz zbyt pięknie, ale wierz mi, że w jedynce było lepsze niż korinis.
Po drugi, jaszczuroczłeki istnieją. To przecież te wielkie jaszczury(chodzące na dwóch nogach) z jaszczurzymi mieczami. Chyba że chodziło ci o to, że to jaszczuroludzie, ale po co czepiać się o szczegóły. I tak każdy wie, o co chodzi.

Dnia 14.11.2007 o 11:14, Rusell napisał:

> I tak pięć razy.
Cztery, jak juz.
> szkoda że na jednego schodziło ok. 30 mikstur many.(jestem arcymagiem, jeśli ktoś się
jeszcze
> nie połapał)
To masz lipnego boha, skoro na jednego smoka najsilniejszą klasą (magiem) potrzebowales 30
mikstur many :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem jedynke kilka razy, dwójke kilkanascie, i wierz mi że SO był/jest 20x mniejszy od Khorinis (no bo chyba to znaczy wg Ciebie "lepszy"?), a to co Ty nazywasz miastem to ZAMEK.
I tak, chodziło mi o jaszczuroludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:34, Master J napisał:

A mnie się wydaje że to są orkowie z inną bronią i innym wyglądem.BTW ten obrazek w ładowaniu
to przedstawia orka czy jaszczuroczłeka? Bo broń ma taką jak jaszczuroludzie a ciało jak ork:)

Jaszczuroludzie i orkowie to dwie, ale w miarę podobne poczwary.
Tyle że orkowie są jedynie sługusami smoków, a jaszczurolucie są jakby ochroniażami smoków.
Jaszczuroludzie są sporo silniejsi od orków i mają lepszą broń.
Mimo wszystko masz w miarę racje gdy się na takiego pierwszy raz spojrzy, to od razu nasuwa się na myśl ork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:48, Rusell napisał:

Skonczylem jedynke kilka razy, dwójke kilkanascie, i wierz mi że SO był/jest 20x mniejszy od
Khorinis (no bo chyba to znaczy wg Ciebie "lepszy"?), a to co Ty nazywasz miastem to ZAMEK.


Masz racje. W GD nie ma miasta. Ba! W Gothiu 1 nie ma miasta! Są obozy. To robi pewną a wręcz dużą różnice, ale mimo to, po zabiciu smoka można się cofać do Khorinis, aby sprzedać łupy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować