Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 20:09, ziomal1234 napisał:

Najlepszym mieczem w G2 jest Gniew Inossa przed konsekrowaniem zadaje 80 a po chyba 120 albo130


Co ty gadasz?! Gniew Innosa to jest już po konsekrowaniu i zadaje 80!! Jak nie wiesz to nie pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi mieczami w G2 pod względem zadawanych obrażeń są:
Broń dwuręczna - Duże Magiczne Ostrze na Smoki (obrażenia 110)
Broń jednoręczna - Magiczne Ostrze na Smoki (obrażenia 90)
Są to bronie dostępne dla Łowcy Smoków, dla porównania najlepsze miecze Paladynów mają następujące statystyki:
Broń dwuręczna - Święty Kat (obrażenia 100)
Broń jednoręczna - Gniew Innosa (obrażenia 80)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:03, mlynar911 napisał:

człowieku masz łzy inosa wiesz co to?! ja grałem palladynem z 6 razy i zawsze 2 konsekracja
za free była

Jezu nie podniecaj sie, że przeszedłeś 6 razy ja wiele wiencej i zawsze płaciłem za obydwie i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:02, maciek.mucha napisał:

Jezu nie podniecaj sie, że przeszedłeś 6 razy ja wiele wiencej i zawsze płaciłem za obydwie
i koniec tematu.


ja sie nie podniecam. A Ty nie musisz odrazu wylatywać z takimi tekstami dobra nie masz łez innosa i musisz płacić phi wielka mi rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:15, mlynar911 napisał:

> Jezu nie podniecaj sie, że przeszedłeś 6 razy ja wiele wiencej i zawsze płaciłem za obydwie

> i koniec tematu.

ja sie nie podniecam. A Ty nie musisz odrazu wylatywać z takimi tekstami dobra nie masz łez
innosa i musisz płacić phi wielka mi rzecz.

Bez łez nie da sie drugi raz konsekrować miecza. Dajesz łzy płacisz i masz Gniew Innosa. Koniec Off-topu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:30, maciek.mucha napisał:

> > Jezu nie podniecaj sie, że przeszedłeś 6 razy ja wiele wiencej i zawsze płaciłem
za obydwie
>
> > i koniec tematu.
>
> ja sie nie podniecam. A Ty nie musisz odrazu wylatywać z takimi tekstami dobra nie masz
łez
> innosa i musisz płacić phi wielka mi rzecz.
Bez łez nie da sie drugi raz konsekrować miecza. Dajesz łzy płacisz i masz Gniew Innosa. Koniec
Off-topu


A Ty nie gadasz czasem o NK ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki bug w IV rozdziale.Otóż smoki zabijam jednym ciosem(!)!
GRAM BEZ KODÓW.Jestem Paladynem i mam Kiepskie Magiczne Ostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie bug - jesteś taki silny :D
A tak opwaznie spróbuj wczytać ponownie grę alebo przeinstalować. A dostajesz normalnie doświadczenie ? Szkoda, traci się przyjemność z gry. A jak coś innego ubijasz to też tak masz czy tylko ze smokami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,tylko ze smokami.Już z orkiem trudniej mi się walczy:)Siłę mam 80.A doświadczenie to zależy...Pandrodor miał 155 PD,Feomathar 200 PD.Jak nie wierzyci to zrobię filmik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajdują się Vino i Malak oraz kto posiada fałszywe akcje górniczej doliny (czy jakoś tak) wraz z miejscem pobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vino znajduje się w kamiennym kręgu koło farmy Lobarta, Malaka możesz znaleźć w wąwozie pod obozem bandytów Dextera niedaleko farmy Onara - obydwa te miejsca zaznaczyłem niebieskimi "x" na dołączonej mapie.
Co do fałszywych akcji to są one w posiadaniu kupców, odwieź wszystkich handlarzy na Targowisku oraz w Górnym Mieście, możesz też sprawdzić Mateo - to powinno wystarczyć.

20071112222815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co połowę życia ale i całą manę. Jak ja grałem magiem to myślałem że nie wypiłem miksturki i się myliłem. No pewnie posiada takie umiejetności i zabiera. Chodzi o to że na tym poziomie gry ubijanie czegokolwiek 1 na 1 jest bardzo proste, dlatego twórcy postanowili zabrać połowę życia i manę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować