Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2011 o 10:24, Noma napisał:

Widziałem kilka miesięcy temu na gram.pl zapowiedź multi do G2. Ktoś wie czy ten projekt
wypalił?
Jeśli tak to proszę o link gdzie można więcej o tym poczytać.


To był chyba do G1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 10:37, Almarcino napisał:

http://gothic-multiplayer.pl/ do 2ki, chociaz jedynka tez jest wymagana :)

Tak jeszcze tutaj zapytam, w tym multi są npc czy jedynie gracze biegają?
Wiesz chodzi mi o to czy to jest np co-op że robi się kampanie czy raczej duży świat dla kilku osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 11:26, Noma napisał:

> http://gothic-multiplayer.pl/ do 2ki, chociaz jedynka tez jest wymagana :)
Tak jeszcze tutaj zapytam, w tym multi są npc czy jedynie gracze biegają?
Wiesz chodzi mi o to czy to jest np co-op że robi się kampanie czy raczej duży świat
dla kilku osób.


Nie zawracaj sobie głowy :< multi jest cienki jak sik pająka. Nie ma npc, jest tylko rozpierdalanka na skrawku mapy z innymi graczami, która moim zdaniem jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dla stestowania gralem i tez stwierdzam, ze slabe ;) ale jak masz z kim grac? mozecie sie ponawalac. Jest czat, wprowadzili mozliwosc wymiany sprzetu, mapki sa ok ;) npcow, questow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co można zrobić z "specjalnym piwem Coragona" ? Dałem mu sreberka,a on dał mi tylko piwo. Jak je wypije,to nic mi nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem taki głupi :P Sprawdziłem już u Zurisa i Isgarotha,obaj nei mieli. A wiecie może gdzie można się nauczyć robić eliksiry zręczności w Khorinis? Znalazłem goblinie jagody,a gdzieś wyczytałem,że lepiej ich nie jeść,tylko sporządzić miksturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gumisiek ;) Może Ty mi na biegu podpowiesz :P
Zdobyłem zafajdany Szpon Beliara. Broń kozacko wygląda no i ten dodatkowy atak. Zrobiłem kilka savevów przed tym jak go ulepszyłem. Warto poświęcać te Punkty trafień dla niego (58) Jeśli dobrze pamiętam czy lepiej go oddać Saturasowi i wyrwać 2000 Expa ? Czyżby to był koniec jeśli chodzi o NK ?. I o co chodzi z tym dziennikiem Corneliosa :D kiedy on go daje ? bo ja zdążyłem mu go podwędzić :D. Chyba nie za bardzo dobrze zrobiłem co ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ja Ci odpowiedzieć :)

Szpon Beliara jest ok. Nawet więcej jak ok, ale najlepszą bronią w grze zdecydowanie nie. Lepsze efekty osiągniesz gdy dopakujesz siły w bród i wyposażysz się w jakąś konkret, ale "zwykłą" broń. Jedno znacznie Ci nie odpowiem czy lepiej się go pozbyć czy zostawić, ale skoro grasz pierwszy raz to proponuję go sobie zatrzymać. Przynajmniej będziesz miał porównanie, a to 60 pkt życia to nie jest znów tak dużo.

Tak, to już jest koniec Nocy Kruka.

O dziennik się nie martw. Gdybyś go nie zabrał, tylko poczekał na rozwój wydarzeń to expa więcej i tak byś nie otrzymał. Jest ok.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 23:11, bobobo napisał:

Nie jestem taki głupi :P


Tego nie napisałem ;-D

>Sprawdziłem już u Zurisa i Isgarotha,obaj nei mieli.

Sprawdź może jeszcze u Ignaza. To ten lekko zakręcony mag znajdujący się w Dzielnicy Portowej.

Dnia 03.06.2011 o 23:11, bobobo napisał:

A wiecie może gdzie można się nauczyć robić eliksiry zręczności w Khorinis?


W mieście Khorinis nie można, a przynajmniej ja nigdy nie natrafiłem na nauczyciela takiej umiejętności ;-) Z pewnością jednak nauczy Cię tego Sagitta.

@Braveheart

Dnia 03.06.2011 o 23:11, bobobo napisał:

Witaj Gumisiek ;)


Witam ;-)

Dnia 03.06.2011 o 23:11, bobobo napisał:

Zdobyłem zafajdany Szpon Beliara. Broń kozacko wygląda no i ten dodatkowy atak. Zrobiłem kilka savevów > przed tym jak go ulepszyłem. Warto poświęcać te Punkty trafień dla niego (58) Jeśli dobrze pamiętam czy > lepiej go oddać Saturasowi i wyrwać 2000 Expa ? Czyżby to był koniec jeśli chodzi o NK ?


Ja tam uważam, że jeżeli NK przechodzi się po raz pierwszy, to właśnie dla tej broni ;-D

Dnia 03.06.2011 o 23:11, bobobo napisał:

I o co chodzi z tym dziennikiem Corneliosa :D


Nie pamiętam, jestem w tej chwili bardzo zabiegany ;-D Widzę jednak, że kolega Pitej mnie wyręczył, więc możesz posiłkować się informacjami z obu naszych postów ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiesz,gdzie jest ukryta ta kusza Dragomira? Idę do słonecznego kręgu,a tam taka gęstwina,że nic się nie da zobaczyć.

EDIT: Dobra spoko,już znalazłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 23:24, Pitej napisał:

Spróbuję ja Ci odpowiedzieć :)

Szpon Beliara jest ok. Nawet więcej jak ok, ale najlepszą bronią w grze zdecydowanie
nie. Lepsze efekty osiągniesz gdy dopakujesz siły w bród i wyposażysz się w jakąś konkret,
ale "zwykłą" broń. Jedno znacznie Ci nie odpowiem czy lepiej się go pozbyć czy zostawić,
ale skoro grasz pierwszy raz to proponuję go sobie zatrzymać. Przynajmniej będziesz miał
porównanie, a to 60 pkt życia to nie jest znów tak dużo.

Tak, to już jest koniec Nocy Kruka.

O dziennik się nie martw. Gdybyś go nie zabrał, tylko poczekał na rozwój wydarzeń to
expa więcej i tak byś nie otrzymał. Jest ok.


Witaj. Trzeba było tak od razu :D. Z resztą fajna fazka. Zadałem pytanie w temacie G2: NK odpowiadając bezpośrednio Tobie a tu tak napisałem z myślą że zdąży mnie Gumisiek poratować a Ty jednak szybszy byłeś :P
Dzięki za info. Dzięki za info jak będe miał jakieś problemy to wiem gdzie uderzać. Chyba lepiej w ten temat walić niż w tamten :D. W sumie po co 2 praktycznie te same tematy. Gdybym był modem ten był zamknął a tamten zostawił:P, żeby tam wszyscy uderzali.

Pozdrawiam.
@Gumisiek2
Tobie też thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 23:24, Pitej napisał:

Tak, to już jest koniec Nocy Kruka.


Witaj.

Mam jeszcze jedno pytanko. Skoro mówisz że jest już to koniec Nocy Kruka. Definitywny ? Czy późniejsze zadania będą kazały wracać do Jarkendaru. Chodzi mi o niedobitki tych bandytów Kruka. Z wielką chęcią bym ich wszystkich wyrżnął :D. Można to teraz zrobić bez obawy o późniejsze komplikacje ;> Po co im życie ? :D (Zawsze to jakiś exp)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watro poświęcać miecz paladyna? Bo jak teraz kupię miecz od Harada(pewnie dużo kosztuje) to Marduk mówi mi jeszcze,że mam go poświęcić (czy tam coś na k,to trudna nazwa coś w stylu "kanonizować") ale to kosztuje aż 5000 sztuk złota. Warto go poświęcać? Jakie ma staty ten miecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować