• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zdecydowanie zmiencie tło strony glownej. Aha jest jeszcze jeden wkurzający bład. Na gramsajtach. Kiedy da sięposta i kliknie cofnij w przegladarce to znowu trzeba wpisywac. No ale to taka drobnostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja także coś napiszę.
Do oznaczania tematu jako nieprzeczytany po dodaniu w nim posta przeze mnie już się przyzwyczaiłem.
Tło strony głównej i mnie nie specjalnie nie przeszkadza, gdyż na nią nie wchodzę ;)
Jednak jedna rzecz niezmiernie mnie irytuje: na liście znajomych nie pojawia się informacja o nowych postach, wpisach czy awansie / degradzie danego usera... :/ Informację o awansie Nuggi''ego otrzymałem ok. 18:00 na GG... Mimo iż na GSa wlazłem ok. 15:00- po prostu nie było tam żadnej informacji... :/
Z tego co wiem, nie tylko u mnie występuje ten błąd.
O ile to ważne- używam Firefoxa 2.0.0.5

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź / reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 13:32, PRINCE JANEK napisał:

No ja tez mam FireFoxa i po kilku sekundach wszystko dobrze u mnie jest :) Może napisz maila
do CDP w tej sprawie?

Po prostu poczekam aż zmienią tło na normalne - białe :) Podobnie jak Damian14BO nie wchodzę za często na stronę główną więc chyba wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 12:03, Igor FCBayern napisał:

Od ponad tygodnia chcąc wejść na główną stronę gram.pl wyświetla mi się tylko grafika z gry
Crysis oraz czerwona belka na górze strony... Czy jest na to jakaś rada?


Masz włączone JavaScript?
Zawsze niezależnie od tego strona się wczytywała, ale teraz bez tego pojawia się tylko to o czym napisałeś. Sprawdziłem to w wersji 1.5.0.12, więc może w najnowszym coś innego to powoduje.
Zresztą ten najnowszy to jakiś kiepski jest (przynajmniej do oglądania strony gram.pl), np. tematy się nie zmieniają po pojawieniu się nowych postów (sam nie sprawdzałem - tylko widziałem, że wiele osób o tym pisało), a w tym co ja używam wszystko ładnie działa.
Możesz jeszcze skorzystać z tego: http://www.gram.pl/feed_news.asp by czytać informacje ze strony głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2007 o 10:43, DJ Danielus napisał:

Jedną z najlepszych kart na AGP jest X1950PRO. Tu masz temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=278&u=13272#end

carbon 029
Przy logowaniu możesz dać - "nie pamiętasz hasła?" - wyślą Ci na maila.

Trzeba sumiennie pisać na forum i działać zgodnie z regulaminem.

>DJ Danielus
>Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem ostatnio jest taki, że nie moge wyszukiwać poszczególnych słów w wyszukiwarce w tematach? pokazuje mi sie informacja "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." próbuje i tak dalej i to sie powtarza w wielu tematach a czasami w ogóle mi nie wyświetla tej informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2007 o 18:24, Vuko Drakkainen napisał:

> Wie ktos może dlaczego nie ładuje mi sie temat o statusach? :/
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87#u_43180

może masz coś z netem nie tak? umnie wchodzi normalnie..

Dobra, juz weszło, z netem raczej kłopotów nie mam, byc moze to była chwilowa usterka...
W każdym razie thx i sorry za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2007 o 19:40, Union Pacific napisał:

Dlaczego od godziny nie można zamieszczać obrazków na forum?


Jak widać nie ja jedyny mam ten problem :/
Ehh...zróbcie coś z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja sie od 2 dni nie mogę dodzwonić ani do CDP ani do sklepu gram.pl, non stop zajęty numer jest, obojętnie o jakiej porze nie zadzwonię :/ O co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na stronie sklepu jest napisane, że mają awarię i nie da się do nich dodzwonić.

"Nastąpiła awaria Centralki Telefonicznej obsługującej naszą firmę, przez co kontakt telefoniczny z działem Pomocy Technicznej oraz działem Obsługi Klienta jest niestety niemożliwy. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie oszacować ile czasu potrwać może naprawa."


Trzeba być cierpliwym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem jeśli chodzi o mojego gramsajta, otóż gdy chce dać tam filmik z YT to najpierw po zapisaniu wpisu nie pokazuje mi sie on, a gdy go edytuje to wszystko wylatuje mi w kosmos. Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować