• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Znalazłem strasznie dziwny błąd ;) Za każdym razem kiedy próbuję wyszukać cokolwiek w wątku "Kwasy by Jasió, James & SiniS" wyskakuje mi taki błąd:

"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."

Ten problem występuje u mnie tylko w tym temacie, w żadnym innym nie miałem problemu. To jest dopiero "kwas" :)

Edit:
W tej chwili wyszukiwarka w ogóle nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem z gra crysis,poniewaz kupilem ja wszystko spoko,tylko kiedy wchodze na moje konto tonie ma jej w liscie gier ktore kupiłem????
pisze ze mam aktualne zamowienie czy jak??
o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak mogę rozwiązać problem który już zgłosiłem tu ? Czy jakikolwiek niebieski się tu udziela ?

Cytat:
Mam taki problem i chyba podchodzi pod topic. A więc od jakeigoś miesiąca dziwię sięże nie dostaje maili od gram.pl. Postanowiłem zobaczyć mój stary adres email. Okazało się że tam zaczeły przychodzićmaile, chociaż maila na koncie zmieniałem z 4 miechy temu a od niedawna zamiast na nowy adres wysyła na stary. Czy ktoś z odpowiedzialnych za stronemozę siewypowiedzieć ? Gdzie mam się z tym zgłosić ?

Proszę o pomoc, bo nie chce mi sięwchodzić na starego maila którego nei używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Eeh, mam frustrujący problem... Pliki z gram.pl ściągają się mi z prędkością, w porywach, 15 kb/s... A muszę ściągnąć 300 megabajtowego patcha do W40k ;/ Gdzie indziej wszystko zasysam z przyzwoitszą prędkością. Co to ma znaczyć? Jakiś zamach na mnie, czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem, czy ktos mial podobny problem i czy juz o tym pisal, ale nie chce mi sie przegladac 150 stron tego tematu :) ale do rzeczy:

na stronie glownej nie mam nic oprocz tapety, zaczelo sie od crysisa, teraz to samo przy GoW. Jezli chce przegladac newsy to musze, kliknac na jeden z tych przesuwajacych sie newsow w tabelce "Nie przegap"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

Jeśli masz wolny net to trzeba trochę poczekac, u mnie ładuje sie cała strona po kilku sekundach... zresztą gram.pl czasami ogólnie przymula, niezależnie od łącza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po raz kolejny jest problem z zamieszczeniem obrazka na forum dziwi mnie, że jeszcze nikt nie zajął się tym problemem, który zaczyna być irytujący :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurde! ja nie wiem nie moge już od kilku dni wstawiać ani w postach ani w wpisach na GS obrazków bo wyświetla mi jak zwykle tą strone z napisem, że jest jakiś problem i że za kilka minut mam spróbować jeszcze raz. Kurcze denerwujące jest bo trwa to nie kilka minut tylko kilka dni?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mogę być nie na topie bo jeszcze parę godzin temu wszystko było po staremu ale do rzeczy - naprawiono może to,że gdy napiszemy posta temat zaznacza się jako nieprzeczytany ? Bo przed momentem napisałem posta i było wszystko ok - odznaczyło jako przeczytane ( tzn napis jest na szaro ) - czy to może zasługa reinstalacji systemu ( w co nie wierzę ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm.... od wczoraj znowu wysiadła opcja dodawania obrazków :/

Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na to, że w żadnym temacie nie działa wyszukiwarka :/ "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania strony wystąpił błąd, prosimy spróbować za kilka minut".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2007 o 09:05, Union Pacific napisał:

Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na to, że w żadnym temacie nie działa wyszukiwarka :/ "Przepraszamy,
ale podczas wyświetlania strony wystąpił błąd, prosimy spróbować za kilka minut".


Również zwracam na ten fakt uwagę w żadnym temacie nie działa wyszukiwarka wczoraj tylko raz mi coś znalazła a tak to cały czas wyskakuje napis "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania strony wystąpił błąd, prosimy spróbować za kilka minut". Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.12.2007 o 09:16, wdowiakm napisał:

(...) Dlaczego tak się dzieje?


Nie wiadomo.. a osoby kompetentne milczą... jak zawsze w tego typu sytuacjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 03.12.2007 o 09:16, wdowiakm napisał:

Również zwracam na ten fakt uwagę w żadnym temacie nie działa wyszukiwarka wczoraj tylko raz
mi coś znalazła a tak to cały czas wyskakuje napis "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania
strony wystąpił błąd, prosimy spróbować za kilka minut". Dlaczego tak się dzieje?


U mnie jest dokładnie to samo :(
Próbuję wyszukać jakąś rzecz w temacie i ukazuje się ten błąd, oprócz tego miałem też ostatnio problem na GramSajcie, ponieważ nie mogłem wrzucać nowych plików wyglądu, dopiero po trzech godzinach awaria została naprawiona.
Ogólnie rzecz biorąc to jakoś ostatnio gram.pl szwankuje, pewnie jakieś problemy z serwerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

EDYCJA - Było,że pod IE jest dobrze odnośnie odznaczania wątku jako przeczytany po dodaniu własnego posta ale okazało się,że nie jest - IE jest po prostu dziwne :/ Raz odznacza a raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować