• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.11.2007 o 21:29, Sebo7 napisał:

uczeń ? skąd takie przypuszczenie ?

Poziom wypowiedzi.

Dnia 05.11.2007 o 21:29, Sebo7 napisał:

ale bardzo utrudnia

Nie widzę problemu.

Dnia 05.11.2007 o 21:29, Sebo7 napisał:

to ja pisze nie po Polsku ?

Gdyby istniał język, zdolny to określić, to byś się nim właśnie posługiwał. Język polski jakbyś nie wiedział, zawiera znaki interpunkcyjne, unikalne zgłoski, zdania zaczynające się wielką literą.

Jak dla mnie - temat zakończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kiedyś pisałem idealnie po Polsku ( na forum ) z kropkami itd., ale stwierdziłem, że to nie ma sensu
ps " uczeń ? skąd takie przypuszczenie ? " źle napisałem, człowiek uczy się całe życie :) o to jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siema. co jakiś czas sprawdzam sobie czy ktoś nie odpisał na moje posty - gramsajt/napisane posty i komentarze/wchodze na forum ->

http://forum.gram.pl/forum_szukaj.asp?uid=221461

i od kilku dni coraz częściej zamiast wszystkich tematów wyświetla się tylko jeden albo dwa... chociaż np teraz forum zaskoczyło. "co jest przyczyną tego" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nowe "ulepszenie" komentarzy było chyba tylko testowane na domyślnej skórce forum. Ja mam skina carbon i jak wchodzę na forum, aby skomentować newsa, to pokazuje mi pierwszego przypiętego posta białą czcionką na białym tle. Kompletnie niewidoczne. Załączam obrazek. Prosiłbym o naprawę buga.

20071107134116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.11.2007 o 14:00, PolishWerewolf napisał:

Twarde odświeżenie, czyli CTRL + F5. U mnie poskutkowało, a też mam ciemną skórkę na Forum.


Dziwne. Teraz już jest wszystko dobrze, a cały czas tak mi pokazywało. Może jednak cdp zauważyło buga. Mimo wszystko dzięki za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, ponieważ próbuję ściągnąć poradnik do Morrowinda z działu "eXtra Klasyka Next - bonusy dla graczy", ale ukazuje mi się taki oto błąd :

20071107160234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

niestety dalej mam problem z podświetlaniem się tematów, a nikt mi nie pomógł, więc myślę, że trzeba napisać do CDP wiadomość, tylko nie wiem jaki mają meil ? może mi Ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem i chyba podchodzi pod topic. A więc od jakeigoś miesiąca dziwię sięże nie dostaje maili od gram.pl. Postanowiłem zobaczyć mój stary adres email. Okazało się że tam zaczeły przychodzićmaile, chociaż maila na koncie zmieniałem z 4 miechy temu a od niedawna zamiast na nowy adres wysyła na stary. Czy ktoś z odpowiedzialnych za stronemozę siewypowiedzieć ? Gdzie mam się z tym zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od ponad tygodnia chcąc wejść na główną stronę gram.pl wyświetla mi się tylko grafika z gry Crysis oraz czerwona belka na górze strony... Czy jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 12:04, PRINCE JANEK napisał:

Może poczekaj chwilkę?

Kolejny tydzień?!
Pozwoliłem sobie zrobić screena.

20071117120816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 12:08, Igor FCBayern napisał:

> Może poczekaj chwilkę?
Kolejny tydzień?!
Pozwoliłem sobie zrobić screena.

Dziwne. W sumie ja też tak mam, ale po pewnej chwili (czyli 20-30 sek. :D) pojawia się reszta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2007 o 12:42, PRINCE JANEK napisał:

Teraz to już sam nie wiem, jakiej przeglądarki używasz?

Najnowszy Firefox... Trochę mi to nie na rękę nie wiedzieć co w świecie gier piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować