• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.11.2007 o 16:30, Union Pacific napisał:

Woo, mój nick jest zajęty wg. IRC, i ciągle stringi :/ Zaś coś padło.


To jest początek śmierci Gram.pl i całego internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Taaak... I powód do nabicia XXX spamerskich postów -_-

Mr.M wyjaśnił o co biega. Więc po co piszesz takie głupoty? :/

IRC nie działa od godziny około 4-5 nad ranem. Nie będzie działał do czasu właściwego uruchomienia serwerów. Tak samo jak i reszta stron, które znajdują się w bazie tamtej serwerowni. Kiedy to będzie? Wtedy kiedy naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chłopcze, szukasz dziury w całym. Internet jaki był - taki jest. Mi wszystko chodzi szybko i sprawnie. Poza paroma stronami, które SĄ w bazie danych TEJ serwerowni, o której mowa.

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2007 o 16:32, Falconer napisał:

> Woo, mój nick jest zajęty wg. IRC, i ciągle stringi :/ Zaś coś padło.

To jest początek śmierci Gram.pl i całego internetu.


Nie chrzań bzdetów. Widziałem tu gorsze "śmierci". To nie jest nic czym należało by się tak przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2007 o 16:32, Falconer napisał:

>

Człowieku, przepowiadasz apokalipsę internetu ! Wow, dobry jesteś *-* A tak na serio to jak juz pisał Mr.M, i jak łatwo się domyslić są to problemy z serwerami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak zrobić, żeby nie pokazywało dymków ''w temacie są odpowiedzi...''? wszedłem w temat, przeczytałem odpowiedź na mój post, nie chcę na nią odpowiadać [odpowiadać na odpowiedź odpowiedzi...] a mimo to dalej mi to wyskakuje. wkurzające trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To było już znacznie wcześniej. Wystarczyło po wejściu w temat, kliknąć na napis: Komentarz do materiału: XXX. Wystarczyło popatrzeć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2007 o 23:34, PolishWerewolf napisał:

To było już znacznie wcześniej. Wystarczyło po wejściu w temat, kliknąć na napis: Komentarz
do materiału: XXX
. Wystarczyło popatrzeć ;]

No najwidoczniej nie zauważyłem, a teraz zniknął odnośnik "przejdź do forum" z czytanego artykułu czy też mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.11.2007 o 23:23, szypek26 napisał:

jak zrobić, żeby nie pokazywało dymków ''w temacie są odpowiedzi...''? wszedłem w temat, przeczytałem
odpowiedź na mój post, nie chcę na nią odpowiadać [odpowiadać na odpowiedź odpowiedzi...] a
mimo to dalej mi to wyskakuje. wkurzające trochę...


Jeżeli przeczytałeś odpowiedź na post, a dymek dalej wyskakuje to zapewne kliknąłeś właśnie na ten dymek, zamiast tego kliknij w nazwę tematu. Dymek powinien wtedy zniknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.11.2007 o 12:37, Marcinos07 napisał:

> jak zrobić, żeby nie pokazywało dymków ''w temacie są odpowiedzi...''? wszedłem w temat,
przeczytałem
> odpowiedź na mój post, nie chcę na nią odpowiadać [odpowiadać na odpowiedź odpowiedzi...]
a
> mimo to dalej mi to wyskakuje. wkurzające trochę...

Jeżeli przeczytałeś odpowiedź na post, a dymek dalej wyskakuje to zapewne kliknąłeś właśnie
na ten dymek, zamiast tego kliknij w nazwę tematu. Dymek powinien wtedy zniknąć. :)


acha, działa :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.11.2007 o 13:33, PolishWerewolf napisał:

Zamiast niego masz Zobacz Wszystkie.

Skapnąłem się ;) a co do tego pierwszego to było mało widoczne i nie wiedziałem, że można w to kliknąć. Teraz jest podpięty post i wiadomo o co chodzi (chociaż może pogrubienie albo zaznaczenie, że to jest odnośnik też by wystarczyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.11.2007 o 23:28, LUIGI93 napisał:

No, z tymi statystykami wszystko już w porządku :)
A wie ktos ile mniej więcej co ile tak jest??


To zależy od wielu czynników i jest ciężko powiedzieć co ile wystąpi awaria... Jak są jakieś planowane prace to gram ostrzega zwykle użytkowników, że coś może nie działać. O ile awarię sprzętową można przewidzieć, to awarię programową spowodowaną błędami oprogramowania lub włamu jest ciężko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować