• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:50, OmenGda napisał:

WITAM


Dzień dobry :D

Dnia 17.07.2007 o 16:50, OmenGda napisał:

(...)


Standardowe Ctrl + F5 nie działa? Swojego czasu były przypadki niewyświetlania sie awatarów, wydawało mi się, że ten problem został rozwiązany, ponieważ nikt o tym nie pisał...

Dnia 17.07.2007 o 16:50, OmenGda napisał:

pozdrawiam


Również pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:53, Lord FANat1c napisał:

Też co takiego kiedyś miałem. Spróbuj władować na serwer gram.pl avatarka o wymiarach 64 na
64, nie większy.

mam 60 x 58 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:56, OmenGda napisał:

mam 60 x 58 :(

To powiększ, utraty jakości i tak nie uświadczysz. Wybacz, ale się zagalopowałem z tym większy - miało być innej wielkości :(. Prawda jest taka, że wymiary winny być 64/64 lub 64 na X, wtedy działa. Jak w rzeczywistości jest - tego nie wie nikt ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:59, Lord FANat1c napisał:

> mam 60 x 58 :(
To powiększ, utraty jakości i tak nie uświadczysz. Wybacz, ale się zagalopowałem z tym większy
- miało być innej wielkości :(. Prawda jest taka, że wymiary winny być 64/64 lub 64 na X, wtedy
działa. Jak w rzeczywistości jest - tego nie wie nikt ^^.

zrobilem 64 x 64 i dziala !!!!!!! ;-)))))))))))
dziekowac i jeszcze raz dziekowac ;)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Używam najnowsza wersje Opery i mam takie o to dwa problemy:

1. Dziś rano nie mogłem wejść na stronę gram.pl (była ta żółta karteczka, co zawsze podczas problemów technicznych) w każdym bądź razie nie działa mi teraz kanał RSS w ogóle nie dodaje żadnych nowych wiadomości

2. To już mam od dłuższego czasu. Prawie zawsze jak klikam kolektyw (tylko w kolektywie się tak dzieje) otwiera się pusta strona, na której jest sam adres tzn. http://kolektyw.gram.pl/. oraz napis „Proszę kliknąć odnośnik, aby tam przejść.” I zawsze musze go kliknąć dwa razy i dopiero zostaje przeniesiony na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 13:42, Hard Moon napisał:

Cześć mam pytanko czemu moje konto zostało zablokowane, założyłem to konto specjalnie żeby
się spytać.


Bo jestes wyjatkowo bezczelny. I myslisz, ze jak na sowim drugim koncie narozrabiasz to my nie jestesmy w stanie dojsc do tego kto tak naprawde sie kryje za jakas ksywka?

Dnia 16.07.2007 o 13:42, Hard Moon napisał:

Przysięgam nic nie zrobiłem, przysięgam na simsy


Biedne Simsy, przez Ciebie teraz beda przezywaly meczarnie. Bo bezczelnie oklamujesz uzytkownikow forum. Moze sam im powiesz pod jaka inna ksywka wystepowales na forum czy mam to sam zrobic?

Dnia 16.07.2007 o 13:42, Hard Moon napisał:

coza hamstwo


Chamstwo to bylo jednynie u ciebie. I nie sadze, zebys ty byl zadowolony gdybysmy my cie tak nazywali jak ty masz innych w zwyczaju.

A teraz tak: watek o moderatorach jest w zupelnie innym miejscu. Dodatkowo kazdy twoj post jest spamem ktory absloutnie nic nie wnosi do dyskusji, a na dodatek oklamujesz uzytkownikow forum, a do tego jeszcze robisz z siebie ofiare. Biorac zas pod uwage, ze poprzednie twoje konta zostaly zbanowane i nie widac zadnej checi poprawy - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 14:35, UchihaItachi napisał:

Moderatorzy Bawią sie zablokowywanie kont.. tylko proszę bez degradu


Ostrzezenie za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to nic nie mow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To był drugi spam.
Chciał bym się spytać dlaczego nie mogę poprać ogromnego poradnika do Morrowind?
Wyskakuje mi okienko w którym jest napisane 550/xkn/bonus/morrowind/Poradnik_TES_III_-_Morrowind.zip: No such file or directory
Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem:) (inny temat mi raczej nie pasował:P)
WYsłałem do Działu Obsługi Klienta maila 3 lipca w sprawie dodania do zamówienia smyczy. Niby było napisane, że może być opóźnienie do 5 dni związane z Wiedźminem. Ale 5 dni! Dzisiaj dostałem wiadomość - 20 lipca, czyli 17 dni po wysłaniu. Na szczęście do pre-ordera Wiedźmina zostały dodane smyczy, o które prosiłem. Tylko pozostaje jakiś taki niedosyt - 17 dni na odpowiedź i nawet żadnych przeprosin(pozytywne na szczęście jest dodanie tych smyczy).
Mimo wsystko pozdrawiam ekipę Gram.pl i mam nadzieję, że już taka sytuacja się już nie powtórzy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 12:00, Łukasz Guzik napisał:

Nie moge pobrać dodatków do gier z extraklasyki na stronie gram.pl/bonusxkn
co moge z tym zrobic?



ponawiam swoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

otoz mam porblem gdyz wpisuje swojego maila oraz hasło jednak loguje sie nie na swoje konto. POwinienem logowac sie na konto Captain Stern a loguje sie na STERN o co w tym moze chodzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam

spośród wielu problemów w funkcjonowaniu forum, najbardziej uciążliwym dla mnie jest nie oznaczanie postów jako przeczytane.

dokładnie chodzi mi o temat "Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry", który mam przypięty i często do niego zaglądam, gdy widzę że pojawiły się nowe wątki - niestety często zdarza się, że nowych wątków nie ma, a temat nadal wyświetlany jest czarną czcionką zamiast szarą


drugi z wielu problemów, to wyszukiwanie w wspomnianym temacie:
przeważnie wynik wyszukiwania jest taki:
"Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80040e31''
Timeout expired
/forum_post_szukaj.asp, line 159"

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 13:59, moonman napisał:

spośród wielu problemów w funkcjonowaniu forum, najbardziej uciążliwym dla mnie jest nie oznaczanie
postów jako przeczytane.

To może być cośz Twoimi "ciasteczkami"...

Dnia 25.07.2007 o 13:59, moonman napisał:

drugi z wielu problemów, to wyszukiwanie w wspomnianym temacie:
przeważnie wynik wyszukiwania jest taki:
"Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80040e31''
Timeout expired
/forum_post_szukaj.asp, line 159"

A wyszukiwarka szwankuje w wielu tematach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 14:26, windows00 napisał:

> spośród wielu problemów w funkcjonowaniu forum, najbardziej uciążliwym dla mnie jest nie
oznaczanie
> postów jako przeczytane.
To może być cośz Twoimi "ciasteczkami"...


ciasteczka czyszczę na bieżąco - ten ''bug'' mam tylko w topicu o heroesach5 - w innych jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:22, Ceteris Paribus napisał:

Niewiem dlaczego przez chwile nie mogłem się zalogowac na moje konto, wchodziło na konto użytkownika
Epiphany. Niżej załączam screen:
P.S. Nic Ci na koncie nie nabroiłem ;-)

A czy przypadkiem Epiphany nie korzystała z tego samego komputera/numeru IP co ty? Bo jeśli nie, to inne wytłumaczenie ciężko znaleźć, nie wiem jakim cudem tak się stało oO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:30, gothicsheep napisał:

A czy przypadkiem Epiphany nie korzystała z tego samego komputera/numeru IP co ty? Bo jeśli
nie, to inne wytłumaczenie ciężko znaleźć, nie wiem jakim cudem tak się stało oO...


Ja właśnei tez tego nie rozumiem. Nawet nie wiem kto to jest. Przed zalogowaniem byly jakieś problemy ze stronągram.pl, moe to przez to? Jest jeszcze inna mżliwość, że coś się w IP pomieszało, bo mam radiowy net, który ma tam jakis swój IP i pod IP dla abonentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:32, Ceteris Paribus napisał:

Ja właśnei tez tego nie rozumiem. Nawet nie wiem kto to jest. Przed zalogowaniem byly jakieś problemy ze
stronągram.pl, moe to przez to?

Mi też się coś pierdzieliło. Z 5 minut siłowałem się z logowaniem...

Dnia 25.07.2007 o 16:32, Ceteris Paribus napisał:

Jest jeszcze inna mżliwość, że coś się w IP pomieszało, bo mam radiowy net, który ma tam jakis swój IP i pod IP
dla abonentów.

Być może. Napisz najlepiej do modów, aby zweryfikowali IP. W razie czego ;): http://www.gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować