• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Skoro można wejść sobie na czyjeś konto z własnego komputera, nie znając hasła to myślę, że sprawa jest na tyle poważna, że należą się jakieś wyjaśnienia od CDP.

Jak to możliwe? Dlaczego to możliwe?
Wypraszam sobie! ;p
Albo wejdę sobie na konto moderatorowi i zobaczycie jak poszaleję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:43, TYHE napisał:

Skoro można wejść sobie na czyjeś konto z własnego komputera, nie znając hasła
to myślę, że sprawa jest na tyle poważna, że należą się jakieś wyjaśnienia od CDP.

Jak to możliwe? Dlaczego to możliwe?
Wypraszam sobie! ;p
Albo wejdę sobie na konto moderatorowi i zobaczycie jak poszaleję ;P


Ja nie miałem jakis złych zamiarów, co to to nie. Po prostu przegadałem neta, wyszedłem z forum, weszłem na inne, potem tu były jakieś błędy techniczne, a jak juzweszłem to na czyjeś konto. Dziwna spraawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:40, gothicsheep napisał:

Być może. Napisz najlepiej do modów, aby zweryfikowali IP. W razie czego ;): http://www.gram.pl/moderator


Poszło. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednak kwestia tego samego IP chyba odpada, bo \tamten użytkownik jest tu od 2005r, a ja chyba wtedy nie miałem jeszcze radiówki.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:43, TYHE napisał:

Albo wejdę sobie na konto moderatorowi i zobaczycie jak poszaleję ;P

Phi, nie wyobrażam sobie Ciebie jako moderatora ;P

A poważnie, to również jestem w szoku. Taki błąd nie może mieć miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 16:49, walgierz napisał:

A poważnie, to również jestem w szoku. Taki błąd nie może mieć miejsca :/


Dobrze, że jestm uczciwym człowiekiem, szanującym czyjąś prywatność i nic nie nabroiłem ;-) Wiadomo, że są różni ludzie na świecei dlatego dobrze było by to zbadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak wchodziłem dziś pierwszy raz na forum byłem wylogowany... po zalogowaniu trafiłem na swoje konto... kto wie kto na nim przede mną był...

Tak widzę, że ten problem jest grupowy... i dochodze do wniosku, że to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=22289 nie musiało być fotomontażem (choć może jest)...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale numer przez chwilę miałem inny nick i status nie wiem jak to sie stało a nick brzmiał "Don Czeslavio" [obywatel]
nie wiem dlaczego tak sie stało ale nic nie pisałem na tamtym koncie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaja jak berety :-)

Ale taka zabawa zawsze mnie musi ominąć, czyszczenie ciasteczek i ponowne logowanie powoduje zalogowanie się na prawidłowe konto ;-/ Ja też chce się komuś wbić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Byłem zalogowany na konto użytkownika googlers.
Mogłem przejrzeć jego konto, historię zamówień, zmienić adres...

Jakieś jaja, pewnie w tym samym czasie ktoś był zalogowany na moim koncie.
Proszę o aktualny status zabezpieczenia moich danych na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2007 o 23:58, Mistic napisał:

Ale taka zabawa zawsze mnie musi ominąć, czyszczenie ciasteczek i ponowne logowanie powoduje
zalogowanie się na prawidłowe konto ;-/ Ja też chce się komuś wbić!


Najlepiej jakby to było konto należące do moderatora co??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No ładnie. Wchodzę na forum, loguję się i... patrzę, że wylądowałem na czyimś koncie. Byłem zalogowany, jako Altair. Obywatel, 0 postów. Ale to nie ma znaczenia. Męczyłem się dobre pół godziny, by powrócić na swoje konto. Nie podoba mi się to, niech ktoś z CDP zareaguje, to już 5 taki przypadek w ciągu jednego dnia...
Screen dla niedowiarków:

20070726000130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2007 o 00:08, rob006 napisał:

Proponuję nową zabawę "Na czyje konto zalogowało cię tym razem ??" ;)

Nie podoba mi się, choć wpisów by nei brakowało. Nie no, to nei jest juztakei zabawne. Ktos ci wejdzie na konto i moze ładnie nagrzebać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2007 o 00:11, speedraid napisał:

> Proponuję nową zabawę "Na czyje konto zalogowało cię tym razem ??" ;)
Nie podoba mi się, choć wpisów by nei brakowało. Nie no, to nei jest juztakei zabawne. Ktos
ci wejdzie na konto i moze ładnie nagrzebać..


A przy takim logowaniu mamy tez dostęp do konta na całym gram.pl, czy tylko na forum? Muszę sprawdzić, czy ktoś mi czegoś nie zamówił ;]

A mnie zawsze omijają najciekawsze afery. Ja chcę się zalogować na czyjeś konto!!! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2007 o 00:19, rob006 napisał:

A przy takim logowaniu mamy tez dostęp do konta na całym gram.pl, czy tylko na forum? Muszę
sprawdzić, czy ktoś mi czegoś nie zamówił ;]

Masz dostęp do dokładnie tych samych opcji, jakbyś siedział na swoim koncie. Tak, oczywiście że możesz coś temu biedakowi zamówić, anulować opłacone zamówienie, podmienić adres, nr telefonu, zgłosić gry do wymiany w usłudze "dożywotnia gwarancja"...

To może byłoby i śmieszne, gdyby nie było takie straszne. Wielka plama na koszuli "technicznych" gramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem z logowaniem a raczej z wylogowywaniem. Wchodzę na forum, piszę posta, wracam na stronę główną forum i już jestem wylogowany. Dzieje się tak bardzo często :/
A z tymi kontami to niezłe czady, mi się jeszcze tak nie przytrafiło(i mam nadzieję że tak zostanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.07.2007 o 00:23, Krejt napisał:

Masz dostęp do dokładnie tych samych opcji, jakbyś siedział na swoim koncie. Tak, oczywiście
że możesz coś temu biedakowi zamówić, anulować opłacone zamówienie, podmienić adres, nr telefonu,
zgłosić gry do wymiany w usłudze "dożywotnia gwarancja"...


Jestem pewien, że to gram.pl bardziej przejmuje się tym problemem niż ja :). Jak by nie patrzeć, to oni będą mieli z tym najwięcej problemu, bo: za zamówioną grę nie zapłacę, zamówień nie mam, a wszystkie obelgi za szkody moralne polecą właśnie w ich stronę.

Teraz nie wiem, czy się wylogować, czy zostawić włączony komputer na noc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować