• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam pytanie: dlaczego jak chciałem wejśc przed chwilą na forum to wyswietlił mi się taki napis:


Zaloguj się na swoje konto

Zgodnie z informacją podaną na stronie gram.pl konieczna jest jednorazowa aktywacja Twojego konta.

Jeśli chcesz aktywować swoje konto teraz kliknij tutaj. Otrzymasz od nas e-maila z linkiem aktywacyjnym.


skoro na gram.pl jestem już 44 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Autoryzacja wynikajaca z bledow w dzialaniu kont, ktora miala miejsce pare dni temu. Czyste wzgledy bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 13:17, PolishWerewolf napisał:

Autoryzacja wynikajaca z bledow w dzialaniu kont, ktora miala miejsce pare dni temu. Czyste
wzgledy bezpieczenstwa.


jakiego znowu bezpieczeństwa? nie za bardzo rozumiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Logujac sie na swoje konto, osoba trafiala na konto zupelnie innego uzytkownika. Miala dostep do wszystkiego, do zamowien, listy gier, forum.

Dlatego zaostrzono srodki i teraz trwa autoryzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 13:18, jakoktochce napisał:

jakiego znowu bezpieczeństwa? nie za bardzo rozumiem o co chodzi

Poczytaj kilkanaście/-dziesiąt postów wstecz.
I po prostu kliknij na linka w mailu, to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 13:20, PolishWerewolf napisał:

Logujac sie na swoje konto, osoba trafiala na konto zupelnie innego uzytkownika. Miala dostep
do wszystkiego, do zamowien, listy gier, forum.

Dlatego zaostrzono srodki i teraz trwa autoryzacja.


aha. ja jeszcze się z czymś takim nie spotkałem... szczerze mówiąc jak zobaczyłem tą wiadomość to myślałem że będe musiał od początku rangi zdobywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam poważny problem, otóż nie moge dawać żadnych zdjęć na forum :( Kiedy wybieram zdjecie i ładuje je, gdy już ma wejść na oknie pisania posta wyskakuje Strona Siecie Web nie jest dostępna itp., i w dodatku występuje alert antywirusowy (mam Nortona) o próbie ataku na komputer.

Nazwa zagrożenia - HTTP IIS %2S DoS

(...)

Atakujący Komputer - <nazwa użytkownika> i jakiś numer IP chyba
Adres Docelowy - forum.gram.pl (i znów numer IP)

Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Ściągnąłem dziś program Game Cam v1.4, ale wątpie by to było przez to, bowiem wcześniej przeskanowałem ten plik i był czysty, w dodatku zainstalowałem go ok. godz. 11, a ten błąd wyskakuje od ok. 18 :( Na wszelki wypadek go odinstalowałem, ale problem jest nadal :( Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisze w imieniu znajomego:

Po autoryzacji konta kolega (nick Miniu) nie moze sie zalogowac . Po wpisaniu emaila i hasla na ekranie logowania przegladarka przezuca go na glowna strone serwisu/forum ale ciagle pozostaje niezalogowany. Probowal pod IE, Opera i Firefoxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 20:43, Union Pacific napisał:

Mam poważny problem, otóż nie moge dawać żadnych zdjęć na forum :( Kiedy wybieram zdjecie i
ładuje je, gdy już ma wejść na oknie pisania posta wyskakuje Strona Siecie Web nie jest dostępna
itp., i w dodatku występuje alert antywirusowy (mam Nortona) o próbie ataku na komputer.

Nazwa zagrożenia - HTTP IIS %2S DoS

(...)

Atakujący Komputer - <nazwa użytkownika> i jakiś numer IP chyba
Adres Docelowy - forum.gram.pl (i znów numer IP)

Nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Ściągnąłem dziś program Game Cam v1.4, ale wątpie by to
było przez to, bowiem wcześniej przeskanowałem ten plik i był czysty, w dodatku zainstalowałem
go ok. godz. 11, a ten błąd wyskakuje od ok. 18 :( Na wszelki wypadek go odinstalowałem, ale
problem jest nadal :( Co robić?



Wywal Nortona albo go wylacz...
Programisci nie sa nieomylni.. Najprawdopodobniej Norton blokuje ci wysweitlenie tej strony.
Wywal Nortona albo go wylacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2007 o 12:56, Union Pacific napisał:

Wiesz co to znaczy wywalić lub wyłączyć Nortona, i jakie to niesie skutki?


Trochę wolnego miejsca na dysku lub zwiększenie zasobów systemu? :D
Zobacz czy ci nie blokuje firewall tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2007 o 12:56, Union Pacific napisał:

Wiesz co to znaczy wywalić lub wyłączyć Nortona, i jakie to niesie skutki?


Usun program calkowicie, ale najpierw sciagnij Adaste. Jak usuniesz calkowicie Nortona i zainstaluj od razu Avaste.. problem powinien zniknac po tej operacji. Z Nortonem sa nieraz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.08.2007 o 12:56, Union Pacific napisał:

Wiesz co to znaczy wywalić lub wyłączyć Nortona, i jakie to niesie skutki?


Norton to syf:) Oczywiscie moim zdaniem ...
A jesli chodzi o Twoj problem to wylacz go na chwile i zobacz czy ci sie strona otworzy...jak tak to wiesz ze to przez niego.
A potem spróbuj go skonfigurowac zeby sie odwalic od tej strony /domeny itp. Bodajze to jest chyba modul proxy nortona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jedyny sposob w jaki sie moge zalogowac .
Na glownej stronie klikam szukaj nastepnie zaloguj (nic nie wpisujac) i dopiero na tym ekranie logowania wpisuje email i haslo. Zaden inny sposob logowania nie dziala !!!. Gdziekolwiek indziej prubuje zawraca mnie spowrotem bez zadnego komunikatu i pozostaje dalej niezalogowany .Nawet jesli jest to ten sam ekran logowania po bledzie co w metodzie wyzej . Nie moge przez to zarowno wejsc na profil jak i do koszyka w sklepie. Prosze o pomoc .
Usuwalem juz ciasteczka a takze prubowalem pod przegladarkami Opera , Ie oraz Firefox.
Mam firewalla Comodo oraz Avasta jednak ich wylaczenie nie pomaga.
Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2007 o 08:46, Jacek55 napisał:

Ja mam taki problem że jak wpisuje klucz aktywacyjny to po kliknięciu dalej pojawia się błąd
i gra nie zdąży sie zarejsrować.


Podaj treść błędu, oraz spróbuj wyłączyć firewalla. Mi czasem blokował podstrony na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co prawda napisałem o tym pare minut temu ale nie wiem czy ktoś to zauważy... W Jade Empire edycja specjalna jest taki błąd że screeny sa z Medievala...

20070808091519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wspaniała "autoryzacja" phi ..., przynajmniej w mejlach mogli by pisać takie porady, a nie prawić o tym, że antywirus i firewall blokuje mi logowanie, bo jak może blokować mi logowanie, skoro zawsze logowałem się bez problemu? Rozumiem - błąd serwera, ale jeżeli ma to trwać przez dłuższy czas to ja dziękuję. Wątpię, aby to naprawili ... ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować