• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dalej jest tak samo tylko teraz nie mogę jeszcze zjechać na sam dół wszystko staje na poście Tomiego jak daje swoje dane i tam nie ma 17 postów... ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Napotkałem przed chwilą taki problem w sklepie, wystepuje on w operze 8.52 i 9tp2, w firefoxie wszystko jest ok.

Dodałem towar do koszyka, nastepnie klikam w złóż zamówienie i dostaję komunikat jak na załączonym obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Update do mojego powyższego posta.
Poszukałem trochę w internecie i dowiedziałem się, że probelem istnieje po stronie wystawcy certyfikatów (dokładniej chodzi o protokół weryfikacji stanu certyfikatów, który w operze jest defaultowo włączony) i trzeba poczekać aż to zostanie naprawione.

W opera6.ini w sekcji [security prefs] po dodaniu linijki
OCSP Validate Certificates=0
wszystko zaczyna działać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2006 o 23:34, cinus` napisał:

takie coś wieczorem po dwudziestej trzeciej to już normalka u mnie :/ ktoś inny też tak ma?

To jest celowa zagrywka CDP - jedyny sposób abyś oderwał się od forum i np. zrobił sobie kolację, albo posłał łóżko... ;P Nie chcą mieć wytoczonego procesu, z tego powodu, że nigdzie nie ma naisane, że forum uzależnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam problem od dawan jestm na forum ale teraz mnie naszlo zeby dodac sobie podpis c(czy opis jak kto zwal)
I się zorientowąłem że nie wiem jak;( a w ustawieniach tego nie widze pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gdy wpiuję do wyszukiwarki np.age i klikam na jeden z tematów gdy chcę wrócić do poprzedniej strony pojawia się informacja strona wygasła i muszę wszystko robić od początku da się z tym coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2006 o 23:34, cinus` napisał:

ktoś inny też tak ma?


O tej porze wszyscy to mają i jest to w 100% normalne. Nie ma czym się przejmować, trzeba tylko pamiętać aby w okolicach 23:10 nie próbować dodawać postów bo pisanie pójdzie na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.04.2006 o 16:35, Piotrek K. napisał:

Bo tego nie ma w ustawieniach forum, tylko w okienku dodawania posta ;). Ponizej znacznikow
[bold][underline] itp masz ;)...



Dzięki wiesz ja straszliwieślepy jestem nie widzialem thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od około 2 tygodni męczy mnie pewien problem. Używałem Mozilli 1.7.7 i z gram.pl nic się nie działo i nagle się zrobiło coś takiego, że mogę jedynie czytać teksty z forum, brak obrazków, a także linków do Sklepu, Forum i Pomocy. Już nie mówić o logowaniu. Wygląda to tak:

gram.pl oglądam teraz za pomocą Explorera... działa. Jednak zdecydowanie wolę Mozillę i proszę o jakieś wskazówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.04.2006 o 14:07, DevilFish napisał:

Od około 2 tygodni męczy mnie pewien problem. Używałem Mozilli 1.7.7 i z gram.pl nic się nie
działo i nagle się zrobiło coś takiego, że mogę jedynie czytać teksty z forum, brak obrazków,
a także linków do Sklepu, Forum i Pomocy. Już nie mówić o logowaniu. Wygląda to tak:

gram.pl oglądam teraz za pomocą Explorera... działa. Jednak zdecydowanie wolę Mozillę i proszę
o jakieś wskazówki...


wyglada jakby przestala interpretowac css - moze cos w opcjach- niestety modzilli nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować