Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2009 o 22:38, rybisiu napisał:

> Zamawiał ktoś już na ultima.pl ten GTA Bundle Pack? Czy jak dzisiaj zamówiłem to
do czwartku
> mi dojdzie?
Weź kuriera to ci na następny dzień dojdzie ;](z poniedziałku na wtorek)

Wziąłem, ale pisze że dostępność 3-5 dni... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:41, KaRkAsZo napisał:

> > Zamawiał ktoś już na ultima.pl ten GTA Bundle Pack? Czy jak dzisiaj zamówiłem
to
> do czwartku
> > mi dojdzie?
> Weź kuriera to ci na następny dzień dojdzie ;](z poniedziałku na wtorek)
Wziąłem, ale pisze że dostępność 3-5 dni... :/


No to niestety najwcześniej wyślą ci w środę. Przypuszczam że tego 3 dnia spokojnie ci to wyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 22:45, rybisiu napisał:

No to niestety najwcześniej wyślą ci w środę. Przypuszczam że tego 3 dnia spokojnie ci
to wyślą :)

Ajj a ja mam czas do czwartku do 13, wtedy jadę świętować swoje urodziny do Paryża. :/ Cholera, chciałbym sobie w samochodzie popykać... nie wiecie może ,gdzie można kupić ten zestaw, ale z pewnością, że przyjdzie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj przyszła mi psp :-) Za psp 3004 PB z kartą 1gb, pokrowcem (oczywiście konsolka używana - z 3 miesięczną pisemną gwarancją) oraz grami: nfs undercover, Buzz brain bender, tekken dr, locoroco a także gratiś ojcem chrzestnym dałem już z wysyłką priorytetową 540zł. Tylko teraz nie wiem gdzie może mi interneto odbierać poza mcdonaldem, bo sąsiad za ścianą ma wifi ale chyba musiał by mi udostępnić internet a wtedy musiał bym płacić, więc jedynie można korzystać bezpłatnie z internetu w sklepach i mcdonaldzie?
Ps. Opłacało się nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 22:40, igor8472 napisał:

Korzystać można wszędzie gdzie jest zasięg z WiFi, w tym hotspotach darmowych, lub jakaś
nie zabepieczona sieć


A duży ma zasięg to wi-fi? Musi być one za ścianą czy może być gdzieś dalej. Kurde nie mogę tego zrozumieć :D Jak ktoś nieznajomy ma taki internet a zresztą kurde nie mogę tego pojąć, jak to dokładnie z tym jest? Pogrął bym sobie przez neta z kimś na psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak ktoś nieznajomy ma taki internet a zresztą kurde nie mogę

Dnia 19.08.2009 o 22:42, crash807 napisał:

tego pojąć, jak to dokładnie z tym jest?


No na przykład ktoś ma w domu router WiFi i ma nie zabezpieczoną sieć wtedy ty se swoją konsolką która ma odbiornik WiFi możesz się bez problemu dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm informacja o tym że jeśli zarejestruje konsolkę w czasie 1-10 października, będę mógł ściągnąć Gran Turismo za darmo napawa mnie optymizmem nic tylko zbierać pieniążki na psp go ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi napisać czym różnią się kolejne części serii Yu-gi-oh! GX Tag Force? Miałem okazję zagrać w część 1 i najogólniej rzecz biorąc nie podoba mi się system transformacji (chociażby za pomocą Time Wizarda) - jest całkowicie niezgodna z anime, bo by móc dokonać transformacji, trzeba mieć w ręce kartę którą się chce przywołać... Zmienia się to w kolejnych częściach? Czy kolejne to tylko boost packi i dodają tylko karty?

Drugie pytanie: Wpadł ktoś na pomysł jak "wymatowić" ekranik PSP? W obecnej sytuacji jak jest pogodny dzień, to nawet w pociągu nie da się grać, bo ekranik łapie każde możliwe światło i odbija po oczach, co znacząco utrudnia grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:49, crash807 napisał:

Jak mam rozpoznać czy konsola jesy wyłączona czy w stanie czuwania?


musniecie wlacznika wprawi ja w stan wstrzymania, dluzsze przytrzymanie ja wlaczy/wylaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:49, crash807 napisał:

Jak mam rozpoznać czy konsola jesy wyłączona czy w stanie czuwania?

Jeżeli ją włączysz i od razu pokaże się menu lub gra, to znaczy, że była w stanie czuwania.
Jeżeli ją włączysz i pojawi się napis "Sony Computer Entertainment", to znaczy, że była wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w stanie czuwania rozładowywuje się konsola?
Jak mam rozpoznać, że konsola się naładuje do końca?
Czy jest to zasadzie telefonu, żeby odpiąć z sieci dopiero jak się naładuje do końca itd.?
Czy mogę jakoś sprawdzić czy jest w stanie czuwania nie włączając konsoli? Jakaś lampka czy coś ?
Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

A czy w stanie czuwania rozładowywuje się konsola?

Jak najbardziej, ale oczywiście dużo wolniej niż przy pełnym włączeniu.

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Jak mam rozpoznać, że konsola się naładuje do końca?

Pomarańczowa lampeczka się nie pali/pali się zielona, gdy masz podłączoną konsolkę do sieci.

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Czy jest to zasadzie telefonu, żeby odpiąć z sieci dopiero jak się naładuje do końca
itd.?

Tak. Ale ładowanie wyłącza się zaraz po naładowaniu na full. Jeżeli od naładowania na full minie np godzina, a konsolka będzie nadal podłączona, to zauważ, że po wyciągnięciu kabelka i podłączeniu, konsolka zacznie się znowu ładować.

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Czy mogę jakoś sprawdzić czy jest w stanie czuwania nie włączając konsoli? Jakaś lampka
czy coś ?

Przywyknij do przytrzymania suwaka wyłączania/włączania do końca kilka sekund (aż ekran nie wygaśnie), kiedy wyłączasz konsolę. Nie ma żadnej sygnalizacji.

Dnia 20.08.2009 o 22:00, crash807 napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz poszedłem na wszelki wypadek włączyć i wyłączyć jeszcze raz konsolkę (żeby nie była czasem w stanie czuwania... i była ;-)) i nie świeci się żadna lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować