Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2009 o 12:01, SHADOW-XIII napisał:

tak na przyszłość: karteczka z kodem "Network Access Key" jest w pudełku z PSP (taka
czerwona), a nie w pudełku z grą


Kartka dołączana była tylko do modeli konsoli Fat... W PSP Silm nikt już nie znajdzie, gdyż nie dawali. Trzeba dzwonić do Sony i prosić o wysłanie kodu ;) (Tylko poczta dostępna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 13:22, loczyn napisał:

Właśnie też bym pograł w tego MH tylko nigdy nie mam czasu (i chęci!?) by do niego przysiąść.
Co tam najlepiej robić na początku zaraz po stworzeniu charactera?

Najpierw "tutek", a potem do bicia potworków, nic chyba więcej w tej grze do roboty nie ma ;)

Dnia 27.07.2009 o 13:22, loczyn napisał:

Btw. Trochę przepłaciłeś za to wszystko ;P Osobiście polecam kupować używane PSPki, a
karty Goodramy na Agito za połowę ceny oryginalnych Sony.

No wyszło tak odpowiednio drogo: zależało mi na nowej konsoli i na wersji silver, i do tego MH. Kartę można było taniej kupić np. Sandisc, ale znowu chciałem SONY i na 100% oryginał i za to zapłaciłem odpowiednio (cena nawet niższa niż ta proponowana przez SONY). Tak więc uważam, że to był "fair deal" biorąc pod uwagę moje wymagania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 22:08, Namaru napisał:

...biorąc pod uwagę moje wymagania ;).

Ja też mam wygórowane. Sam swojego PSPka szukałem długi czas. Albo to niedopowiednie kolory, albo za drogo chcieli, albo porysowane albo coś albo coś, ale w końcu znalazłem ładnego Black Piano 2k z kabelkami, pudełeczkiem i papierzyskami (nawet z gwarą na 1,5 roku!) z Tekkenem i Wipeoutem za 450zł i jestem zdania, że warto kupoważ używki. Do tego jeszcze karta GoodRam''a 4Gb za 44zł. 500 zł za taką konsolkę to grosze i jestem jak nigdy zadowolony z zakupu. :D

@Grinczar

Dnia 08.08.2009 o 22:08, Namaru napisał:

Czemu ludzie podniecają się tak tym Tekkenem? Słaba gra, a ciągle gracze kupują. Ciągle
te same ciosy, kombosy, których nie da się wykonać i jeszcze przeciwnicy którzy potrafią
3x szybciej atakować i od razu się bronić. Ot, taka sprawiedliwość. Za to mój "player"
ani nie potrafi tak szybko się zablokować ani nie zawsze bloki działają, a o tak szybkim
ataku, jak przeciwnik robi nie mówiąc.

Słabe to aluminium do stali jest, a nie Tekken. Jak to mówią: jak się czegoś nie rozumie to się tłumaczy, że "głupie", tylko co, lub kto głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja głupi jestem, byłem w saturnie jak była ta promocja, że wszystko 22% taniej. Myślałem o zakupie psp i było ostatnie psp z grą daxter i locoroco za 699zł, minus podatek vat za ok 550zł. Ta psp była ostatnia ale było jeszcze mnóstwo psp z buzzem za 600zł(ale czerwona ;/), harrym potterm(ale niebieska;/) za 699zł i sama za 649zł (drrrogo jak...) i tak sie zastanawiałem czy wziąć tą z 2 grami czy nie... ale mówię nie... gdyby była biała to bym się skusił i ją odłożyłem... po chwili sobie wszystko przeanalizowałem i to przecież okazja jak nic: psp 3004 z 2 grami za nie całe 550zł i wracam po nią i oczywiście już ktoś ją kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Tak się pięknie złożyło, że podczas ściągania demka Dynasty Warriors ''przysnęło'' mi się. W tym czasie, zaniepokojony brat (5-lat), że trzy diody się świecą, a wyświetlacz nie postanowił wskrzesić psp wciskając ''kuećko''. A że trafił akurat na krótki proces instalacji, wywalił błąd "Installation Failure" i tu się pojawił problem. PSP ani PC nie czytają zawartości Memorki, jedynie na komputerze są tylko 3 foldery z demami (w każdym folderze jakiś plik .pbp).
Czy jest jakiś program/sposób, żeby na nowo zaczęło czytać utracone dane? Trochę bardzo głupio byłoby stracić całą muzę, filmy i sejwy. Karta oryginalna Sony 8GB.
Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 16:26, Sharaqus napisał:

Mam pytanie.
Tak się pięknie złożyło, że podczas ściągania demka Dynasty Warriors ''przysnęło'' mi
się. W tym czasie, zaniepokojony brat (5-lat), że trzy diody się świecą, a wyświetlacz
nie postanowił wskrzesić psp wciskając ''kuećko''. A że trafił akurat na krótki proces
instalacji, wywalił błąd "Installation Failure" i tu się pojawił problem. PSP ani PC
nie czytają zawartości Memorki, jedynie na komputerze są tylko 3 foldery z demami (w
każdym folderze jakiś plik .pbp).
Czy jest jakiś program/sposób, żeby na nowo zaczęło czytać utracone dane? Trochę bardzo
głupio byłoby stracić całą muzę, filmy i sejwy. Karta oryginalna Sony 8GB.
Z góry dzięki za pomoc


jedyne co możesz zrobić to odpalić chkdsk na kompie (XP/Vista/Win7)
menu start, uruchom, wpisz "cmd" i enter
potem w tym czarnym oknie wpisz: chkdsk X: /f
gdzie X: to litera dysku/karty pamięci w moim komputerze (jeśli wpiszesz bez /f to program przeskanuje i powie czy coś jest nie tak ale nie naprawi/nie zmieni nic, z /f spróbuje naprawić)
ale nie oczekuj, że coś możesz odzyskać

polecam przeskanować programem odzysku danych np. RECURVA http://www.recuva.com/ ale też nie oczekuj cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś spolszczenie do gry Yu-Gi-Oh GX Taag Force 2? I może powiedzieć jaka mniej więcej fabuła? Bo nie chce się brać za grę, której albo nie będę rozumiał (język) bo jest trudna, albo fabuła nie będzie interesująca... Czy mimo iż nie ma oficjalnego spolszczenia można bezproblemowo grać w tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 2 załatw sobie 3, nowsza = więcej kart. Fabuły praktycznie nie ma, a jej poziom jest tak niski, że nawet lepiej zrobisz nie rozumiejąc (wszystkie fabuły wymyślane do karcianek są tragiczne). Problem możesz mieć, jeżeli nie będziesz rozumiał efektów kart, bo wtedy nie masz po co nawet zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 15:23, DragonLord napisał:

Zamiast 2 załatw sobie 3, nowsza = więcej kart. Fabuły praktycznie nie ma, a jej poziom
jest tak niski, że nawet lepiej zrobisz nie rozumiejąc (wszystkie fabuły wymyślane do
karcianek są tragiczne). Problem możesz mieć, jeżeli nie będziesz rozumiał efektów kart,
bo wtedy nie masz po co nawet zaczynać.


No to będę polował za 3.. A co do kart to powinienem znać ich efekt bo, po 1 grałem w tę karciankę i do dzis mam jeszcze z 400kart a po 2 z moim angielskim nie jest jeszcze tak źle (chyba że będzie inny język) żebym nie znał podstawowych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że na PSP 3000 są jakieś pionowe paski pogarszające obraz? Zwie się toto "skylines" czy jakoś tak... Sony uznało że nie może tego naprawić. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 20:12, abbott123 napisał:

Czy to prawda, że na PSP 3000 są jakieś pionowe paski pogarszające obraz? Zwie się toto
"skylines" czy jakoś tak... Sony uznało że nie może tego naprawić. Prawda to?

Nie zauważyłem czegoś takiego. Więc bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 20:12, abbott123 napisał:

Czy to prawda, że na PSP 3000 są jakieś pionowe paski pogarszające obraz? Zwie się toto
"skylines" czy jakoś tak... Sony uznało że nie może tego naprawić. Prawda to?

są ale mało widoczne, to one pomagają trochę z widocznością obrazu w świetle słonecznym (ale nie aż tak)

http://www.digimedia.ru/UserFiles/image/news/October08/22.10.08/psp_3000_scan_lines_01.jpg
http://www.breakitdownblog.com/wp-content/uploads/2008/10/psp-3000-lcd-scan-line-problem.jpg
http://www.digimedia.ru/UserFiles/image/news/October08/22.10.08/psp_3000_scan_lines_0.jpg

i nazwa to chyba "scanlines"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gdzieś w pobliżu jest internet prawda, to wtedy mam w psp internet i to na tym polega czy jak to tam jest? Jak np. będę jechał w autobusie gdzie internetu nie będzie miał to jest jakaś możliwość aby mi tam internet odbierał? coś do kupienia czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie router, za 2 dni powinien przyjść. Zapewne skorzystam z WiFi w moim PSP, więc tradycyjnie kilka pytań:

- Z jaką szybkością wczytuję się przeciętna strona?
- Jest możliwość wyłączenia obrazków, czyli braku wczytywania ich?
- Są polskie znaki?
- Można oglądać filmiki na Youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:45, Hommicide napisał:

- Z jaką szybkością wczytuję się przeciętna strona?


Zależy od sygnału i ile na stronce jest ,,bajerów"

Dnia 16.08.2009 o 10:45, Hommicide napisał:

- Jest możliwość wyłączenia obrazków, czyli braku wczytywania ich?


W większości przeglądanych stron (na oficjalnym sofcie) zobaczysz ich brak :)

Dnia 16.08.2009 o 10:45, Hommicide napisał:

- Są polskie znaki?


Są, ale trzeba mieć przerobioną konsolę.

Dnia 16.08.2009 o 10:45, Hommicide napisał:

- Można oglądać filmiki na Youtube?


Pewnie. Jest taki program, o którym była w tym temacie mowa już setki razy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 21:47, KaRkAsZo napisał:

Zamawiał ktoś już na ultima.pl ten GTA Bundle Pack? Czy jak dzisiaj zamówiłem to do czwartku
mi dojdzie?

Weź kuriera to ci na następny dzień dojdzie ;](z poniedziałku na wtorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować