Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 jednak na wiosnę?

33 postów w tym temacie

Domek

Przedstawiciel Sony zdementował pogłoski, jakoby konsola PlayStation 3 miała zadebiutować jesienią w Japonii, zaś w pozostałych regionach nawet w przyszłym roku. Powtórzył po raz kolejny, że firma planuje wejść na rynek ze swoją platformą na wiosnę tego roku.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 jednak na wiosnę?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a właściwie to niby jaka jest konkurencja? Xbox360? Te same lamenty były podczas premiery PS2 dokładnie takie same jęki, i PS2 zdominowało rynek.
Jedynie Revolution ma szanse wmiarę sprostać PS3, niekoniecznie sprzętowo ale w jakości gier. PS3 ma szansę na dobre wyniki mimo ceny, ciekaw jestem jak sobie sony poradzi kiedy mimo wszystko projekt okaże się kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena PS3 nie przekroczy 500$ ja nawet spodziewałbym się 399$.
Sony wie na jaką cenę może sobie pozwolić, a powyżej 500$ byłoby samobójstwem.

Sony ma już wyrobioną "markę" pod względem opóźniania premier swoich konsol.
PSP, które premierę miało 12,2004r. w Europie ukazało się dopiero 9,2006r.
Biorąc to pod uwagę + problemy z produkcją Cell''a i kosztem, PS3 może ukazać się w Europie dopiero pod koniec 2007r. oczywiście tylko jeżel w Japonii nastąpi to w okolicach maja 2006;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytalem dzisiaj ciekawy artykulik, ze problem z ewentualnym opoznieniem sony nie wynika z dzialan samego sony, tylko jest efektem opoznien w dopracowywaniu standardow dla nowych technologii przez niezalezne firmy. jako jeden z przykladow podano brak ostatecznej specyfkacji dla standardow wejscia/wyjscia audio i wideo.

ciekawe co z tego bedzie. jesli faktycznie tak jest, to sony bedzie musialo tak czy inaczej opoznic premiere z powodow zupelnie od nich niezaleznych. troche przykre, bo czekam na te konsolke z niecierpliwoscia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takimi newsami chcą chyba powstrzymać tych co zamierzają kupić x360 aby zaczekili bo niedługo będzie ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzać się z lampak!! Xbox 360 wygrywać, bo gry na Xbox 360 lepsza!! PS3 przegrywać, bo ja nie lubić symulacja mycia muszla klozetowa z kamerka... PS3 go home... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde to sie zdziwiłem bo po tytule odrazu myślałem że chodzi o wiosne 2007 i Europejską premierę, a tu takie coś. Oczywiście w pozytywnym znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:49, Mr_Hyde napisał:

NIe wiem jak Sony na wiosne chce ps3 puscic jak nvidia jeszcze nie wziela sie do produkcji
rsx''a masowo :-] .


Nvidia podała jedynie, że chip jest gotów i nie oczekują zysków od sony do kwietnia. A czy oznacza to, że do kwietnia nie ruszy produkcja RSX''a? Nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować