Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II bez wsparcia dla LAN-u

73 postów w tym temacie

Oby bata wystartowała zgodnie z zapowiedziami.....jest to jeden z tytułów na które mam przygotowane miejsce na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to LAN party poszły się... Kochać. Szkoda. Naparzanie w jedynkę pamiętam do dziś, Starcraft pokazywał swoje pazury w tej rozgrywce właśnie. No cóż, z chęcią zobaczę teraz tego nowego Battle.neta, skoro tyle uwagi mu poświęcają ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie płatny, pogłoski były dementowane, chociaż było coś wspomniane o jakichś bonusach, za które trzeba będzie zapłacić, ale to były tylko takie wzmianki.

EDIT: I poprawcie literówkę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie jaja robią, więcej zmian było w brood wars chyba... Jedynka naprawdę mnie urzekła, ale widzę że 2 będzie zwyczajnym przeciętniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 13:24, Gremo napisał:

chyba sobie jaja robią, więcej zmian było w brood wars chyba... Jedynka naprawdę mnie
urzekła, ale widzę że 2 będzie zwyczajnym przeciętniakiem...


DAJ KAMIENIA!!!
Jak czytam takie coś... człowieku, SC2 będzie "StarCraftem wymyślonym na nowo", grą różniącą się od poprzednich dwóch części w znacznym stopniu. I bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nie rozumiem... co za problem rozbudować BN i pozostawić prosty i funkcjonalny LAN? Wg mnie jest to jest jakiś zamach na fanów LP. Czekać tylko na komunikat, że żeby w pełni cieszyć się kontem na Bn trzeba uiścić "drobną" opłatę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować