Zaloguj się, aby obserwować  
EverettMcGill

Gry nieistniejące a wymarzone - jaką grę chcielibyście zobaczyć na rynku?

58 postów w tym temacie

MMO Need for speed wydane w Polsce z Polskim servem. Żeby grafika nie była słaba jak w wielu grach MMO tylko dobra jak np. w Undercover albo TDU. Policja to NPC. Wiele licencjonowanych aut i dużo opcji Tuningu. No i questy jak w Most Wanded czyli spowoduj zniszczenia, ucieknij policji, wygraj x wyścigów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dożyć zakończenia Half-Life''a ;)

A tak na poważnie to chciałbym grę typu GTA (czyli open world) w stylu Fallout''a ale bardziej urealnioną tzn. jak najbardziej zbliżoną do realnego świata po wojnie atomowej ale bez tych udziwnień z Fallout''a typu: samochodów (i nie tylko) na wzór lat 50-tych napędzanych reaktorami jądrowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj... gdyby dało się opowiedzieć o danej grze, i nagle PYK ona powstaje, to gra którą ja mam w głowie byłaby moim największym skarbem!!!!!

A więc, połączenie assassin''s creed z mirror edgem oraz matrix: path of neo.
W każdej z tych gier jest tak zwany przeze mnie "freestyle" czyli jakieś ewolucje w powietrzu, lub po prostu nieograniczony teren do skakania, wspinania, biegania i uciekania.
EDIT: najlepiej , gdyby była robiona właśnie na silniku assassina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City (2:)) i to by było tak : w samochodzie to z NFS MW, w budynkach jak w max payne, a na zewnątrz jak w call of duty :)) gra marzeń ... przynajmniej dla mnie i miłoby było jakby się znalazła w kolekcji klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część The Bard''s Tale!! Z bardziej otwartym światem i ogólnie większą ilością zawartości (miasta, NPC itd.). Oczywiście mam na myśli kontynuację w stylu ostatniego Barda, tylko z lepszym wykorzystaniem potencjału drzemiącego w pomyśle, na jakim bazuje ta gra. Niech wreszcie powstanie porządna gra-komedia będąca jednocześnie rozbudowanym RPGiem. Widok - koniecznie TPP. Do tego kolejne takie pełne spolszczenie w wykonaniu Cenegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja marzę o jakimś porządny symulatorze autobusów z:
- Licencjonowanymi autobusami (Solaris, Man, Neoplan)
- Widokiem z kabiny
- Z Polskimi miastami np: Gdańsk,Warszawa
- Oraz z normalnymi pasażerami którzy wchodzą przez dzwi a nie się teleportują jak w Bus Driver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra RPG w stylu Gothicka,Obliviona,Two Worlds z grafiką opartą na Cry engine 2 ;) - tyle że tocząca się w Śródziemiu ( może być filmowe ),dodatki polegające na dodawaniu kolejnych terenów Śródziemia.

Dobry Hack & slasz? także toczący się w Śródziemiu.

W obu grach dużo postaci do wyboru:

ludzie: Gondorczyk,Rochirrim,człowiek z Dali i strażnik z północy
Elfy: z Lorien,z Rivendel i z Mrocznej Puszczy
Krasnoludy: z Morji i z pod góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska Armia(takie america"s army tylko polskie)
Dark Messiah of Might and Magic tylko że MMO i z lepszym systemem rozwoju postaci.
GTA IV w pierwszej osobie.
Mam jeszcze kilka pomysłów ale zachowam je dla siebie, nie chce mi się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 09:10, EverettMcGill napisał:

A co z grą osadzoną w czasie II wojny, której bohaterami byliby Polacy?

W Call of Duty 3 gramy polakami z dywizji pancernej gen. Maczka i bronimy słynnego wzgórza 262 w bitwie pod Falaise. A poza tym polujemy na niemieckie tygrysy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pilke nozna, w ktorej pilkarze, w szczegolnosci bramkarze, nie zachowywaliby sie jak debile. Prawdziwej symulacji, w ktorej liczy sie to jak gramy, a nie kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 00:11, Despeir napisał:

Pilke nozna, w ktorej pilkarze, w szczegolnosci bramkarze, nie zachowywaliby sie jak
debile. Prawdziwej symulacji, w ktorej liczy sie to jak gramy, a nie kim.

W prawdziwiej symulacji też chyba jednak miałoby duże znaczenie kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 21:30, ev1l_on3 napisał:

A tak na poważnie to chciałbym grę typu GTA (czyli open world) w stylu Fallout''a ale
bardziej urealnioną tzn. jak najbardziej zbliżoną do realnego świata po wojnie atomowej
ale bez tych udziwnień z Fallout''a typu: samochodów (i nie tylko) na wzór lat
50-tych napędzanych reaktorami jądrowymi.


Hehehe - o ile dobrze pamiętam, w 2005 lub 2006 roku miała wyjść polska gra pt. Day of the Mutants - duży open world z madmaksowym samochodem, oczywiście po wojnie jądrowej.

A co do Fallouta i "udziwnień"... Wiesz, taki wymyślono setting, i tyle.My, jak Polacy, możemy go nie rozumieć, ale nawiązuje on do lat 50 i 60 XX wieku, czyli okresu najrealniejszego zagrożenia wojną atomową, gdy telewizji co chwilę puszczano filmiki "Duck and Cover", zaś każde dziecko wiedziało, gdzie jest najbliższych schron ;). Nawet humor dotyczący "przedwojennych" elementów świata gry jest żywcem czerpany z propagandy szkoleniowej USA z tamtego okresu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 23:59, Fatal-X napisał:


> A co z grą osadzoną w czasie II wojny, której bohaterami byliby Polacy?
W Call of Duty 3 gramy polakami z dywizji pancernej gen. Maczka i bronimy słynnego wzgórza
262 w bitwie pod Falaise. A poza tym polujemy na niemieckie tygrysy.


Dzięki za info. :)
Niemniej nasi producenci powinni się wykazać i zrobić coś więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo taka gra by mnie zadowoliła :) (kto wie może powstanie za ileś tam lat)

Gra wykrywająca nasze ruchy, dzięki temu :D zamiast w Realu komuś zrobić śliwkę na oku :D zrobimy śliwę wirtualnej postaci naszego kolegi, tak tak WII ale tam ma się urządzienie by to zrobić, a ja chce aby można zrobić tez tego, albo się podpinamy do kompa czy konsoli, i jeśli nasza postać oberwie, to my to odczujemy np lekkim wstrzsąsem coś na wzór wibracji :D, ach taki konbinezon rajdowy z efektami force feedback byłby niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się jeszcze gra, o I wojnie światowej, takiej żeby na własnej skórze doświadczyć zgrozę sytuacji, np. jakiś kretyn kapitan karze ci wyjść z okopów prościutko pod ogień karabinów maszynowych, w singlu hollywodzki scenariusz a na multi biegasz sobie z takim mosinem i zero noobów po prostu :) .. nie ma granatników, nie rakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 00:11, Despeir napisał:

Pilke nozna, w ktorej pilkarze, w szczegolnosci bramkarze, nie zachowywaliby sie jak
debile. Prawdziwej symulacji, w ktorej liczy sie to jak gramy, a nie kim.


jest taka gra :) fifa na nextgenowe konsole rox :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 06:38, EverettMcGill napisał:

Hehehe - o ile dobrze pamiętam, w 2005 lub 2006 roku miała wyjść polska gra pt. Day of
the Mutants - duży open world z madmaksowym samochodem, oczywiście po wojnie jądrowej.


Miała, czyli nie wyszła ? Szkoda :)

Dnia 02.07.2009 o 06:38, EverettMcGill napisał:

A co do Fallouta i "udziwnień"... Wiesz, taki wymyślono setting, i tyle.My, jak Polacy,
możemy go nie rozumieć, ale nawiązuje on do lat 50 i 60 XX wieku, czyli okresu najrealniejszego
zagrożenia wojną atomową, gdy telewizji co chwilę puszczano filmiki "Duck and Cover",
zaś każde dziecko wiedziało, gdzie jest najbliższych schron ;). Nawet humor dotyczący
"przedwojennych" elementów świata gry jest żywcem czerpany z propagandy szkoleniowej
USA z tamtego okresu. :)


No wiem, ale Fallout byłby według mnie dużo lepszy gdyby np. opowiadał historię co by było gdyby kryzys kubański skończył się konfrontacją USA i ZSRR, a w historii świata Fallout''a wojna wybuchła przecież dopiero w 2077 r. więc wychodzi na to że ludzie się zatrzymali w latach 50-tych na około 120 lat, a to trochę dziwne.
Jeszcze jedno: nie wiem czy dobrze kumam ale wojna między USA i Chinami wybuchła w tej grze o ropę tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować