Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2010 o 19:52, Shinigami napisał:

Zdecydowanie lepiej, ping ludzi z którymi grałeś jest straszny. Część pewnie się teleportuje
- nie rozumiem jak można grać w FPS z pingiem większym jak 100 XD

ta a jak spytałem czy zrobili configa to zaczął się FLAME...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba mam farta od początku mam ping w okolicy 30-45 ;D
a po ostatnim patchu nawet się przestało ciąć chociaż od jego wyjściu gra już mnie dwa razy wywaliła na koniec meczu ale nie zapisałem numeru błedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajnie jest ;/
Od dwóch dni nie mogę CoD''a odpalić... niby wszystko się ładuje (wyskakuje komunikat o niepoprawnym zakończeniu ostatniej gry [restart]) wciskam "tak" lub "nie" i nic. Nawet błąd nie wyskakuje żaden...
Już raz tak miałem, ale to było kilka h- może przeciążenie serwerów, ale dwa dni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi lagami i ścinami? Każdy tak ma? Czy są to tylko wybrani, czy jak? Na każdym serwerze? O PC oczywiście mi chodzi. No i czy to jest wina optymalizacji, której nigdy nie naprawią, czy czegoś innego?
Bo zastanawiam się czy by nie kupić tego crapu i przekonać się jak można zepsuć dobrze zapowiadającą się grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 15:46, Markush napisał:

Bo zastanawiam się czy by nie kupić tego crapu i przekonać się jak można zepsuć dobrze
zapowiadającą się grę. :)


No rzeczywiście gadasz jak potłuczony, bo to żaden crap nie jest :P Single rewelacyjny, na pewno lepszy niż w MW2. Multi to sama przyjemność, problemy ze ścinkami były tylko przez pierwsze parę dni, potem wyszedł patch. Ci co nadal mają problemy to pojedyńcze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wiesz co mówisz ,że pojedyncze przypadki, to chyba raczej są to szczęśliwcy którym działa normalnie, 1 patch spoko poprawa drugi patch jedna kicha powrót do tego co było po premierze . tak od siebie gra działa każdemu inaczej i jak nie zainstalujesz to naprawdę na chwilę obecna się od nikogo nie dowiesz. Moim zdaniem zapłaciliśmy za wersję beta tej gry ( twórcy zrobili sobie z nas płatnych beta testerów ) a gra w multi jest bardzo dobra i singiel również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 15:58, Outlander-pro napisał:

No rzeczywiście gadasz jak potłuczony, bo to żaden crap nie jest :P Single rewelacyjny,
na pewno lepszy niż w MW2. Multi to sama przyjemność, problemy ze ścinkami były tylko
przez pierwsze parę dni, potem wyszedł patch. Ci co nadal mają problemy to pojedyńcze
przypadki.


Nie wiem czemu, ale denerwują mnie tacy ludzie. Człowieku zrozum, że Ci, którzy są tymi "pojedynczymi przypadkami" TEŻ wydali na tą grę 100zł i nie wciskaj kitu ludziom, że jest wszystko pięknie i fajne. Tak nie jest!
Ty sobie bez problemu grasz i ja z tego powodu problemów nie mam, ale gadasz, że gra jest rewelacyjna. Ok, single (ilu ugrałem tyle ugrałem) zapowiada się fajne, multi bardzo ok, ale co z tego jak do jasnej (...) grać się nie da? To, że sobie włączę 5 min. misji i się nią zachłysnę nie spowoduje tego, że grę uznam za najlepszą w tym roku.
Może się czepiam, ale ciśnienie mi skacze jak ktoś pisze takie głupoty. Można uważać, że 1 osoba na 10 ma problemy z grą, ale również, że 1 na 10 NIE ma tych problemów. Spróbuj spojrzeć na to z innej strony.
@Markush- ode mnie gra jest porażką ze strony technicznej. Gdyby nie to, że grać się nie da to super i polecam, ale w tym wypadku mnie do tego siłą nawet nikt nie zmusi. Jeśli uważasz swojego kompa za super maszynę przerastającą z 3x wymagania i masz farta to kupuj- jeśli nie, wstrzymaj się, aż stanieje do 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie k*** pojedyncze przypadki. Wkurzają mnie ci, którym działa i się chwalą jak to treyarch zajebiscie poprawił grę patchami. Grę kupiłem w trzeci dzień od premiery i od tamtej pory ZERO poprawy. Single niegrywalny, multi niegrywalny totalnie. CH** mnie strzela jak pomyslę że zarówno mW jak i MW2 działały na moim kompie jak złoto na maksymalnych ustawieniach a tutaj połowę niższa rozdzielczość, tekstury średnie, cienie wyłączone i NADAL NIE DA SIĘ GRAĆ. Przecież to jest k**** ten sam j***** silnik co w poprzednich częściach to z jakiej racji nagle gra ma nie działać na moim kompie. Mam jedynie nadzieję, ze debile z Treyarchu nadal zap********* przy optymalizacji bo jak na chwilę obecna czuję się zwyczajnie oszukany, zlekceważony i totalnie olany. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra ścina i wiesza kompa. Po najnowszym patchu sama resetuje kompa! Single niegrywalny totalnie. Multi da rade zagrać rundę przy zmianie mapy crash/reset. Pojedyncze przypadki tak? Wielka kpina z graczy. A tak się Treyarch szczycił, że nie zapomina o PC bo to środowisko od którego CoD wyszedł itp itd. Jawne plucie w twarz ludziom, którzy zaufali i kupili. Jak dla mnie to największa porażka z jaka miałem do czynienia, a gram od 1990 roku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zejdę na chwilę z ważnego tematu problemów technicznych i proponuję zapoznać się z prezentacją trybu multiplayer w Black Ops (poniżej w obrazku).

Wszystkim użytkownikom, u których występują wspomniane niedogodności, życzę szybkiego wypuszczenia stosownych łatek.

20101123174730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nowe efekty graficzne przedstawiają się nad wyraz zachęcająco - widać, że nowy DirectX dużo poprawił. Pytanie tylko dlaczego krawędzie tła są takie nierówne. Czeka Cię zmiana grafiki na gwiazdkę.

Swoją drogą grałeś na serverze pełnym kamperów! - i to kiepskich.

BTW" jak tam pingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ta wersja PCtowa.Juz po prostu barkuje mi do niej cierpliwości.Od czasu premiery nawet nie moge przejśc pierwszej misji w kampanni ,bo sięna niej właśnie gra zawiesza z błędem "aplikacja nie została właściwie zainicjowana 0x000012d".próbowałem wszystkiego ale nic pomogło.Ale dobrze że ma jeszcze w domu konsole,i najwyżej na nią kupie gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 18:21, vimak napisał:

ja tak samo Od czasu premiery nawet nie mogę zagrać a o next patchu cisza


Partacze z Treyarch.Ciekaiwe co robili betatesterzy?Bo dla mnie puszczanie takiego skaszanionego technicznego bubla po prostu nie przystoi firmie która produkuje być może najbardziej rozpoznawalną markę na świecie,jakim jest Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ci co nadal mają problemy to pojedyńcze przypadki.

Jeszcze raz pozwolę sobie odpowiedzieć- po kilku godzinach na samym forum gram.pl masz te swoje pojedyncze przypadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem czas temu otworzyc skrzynkę e-mail. I dot. problemu ,dystrybutor nasz jest poprostu śmieszny...

"Prosze dokladnie opisac problem, proszę takze dołączyć plik dxdiag.txt wygenerowany z narzędzia diagnostycznego Direct X ( proszę kliknąć na menu start uruchom [dla windows Vista/7 \"wyszukaj programy i pliki\"],wpisać dxdiag ,kliknąć ok , po zakończeniu testowania proszę kliknąć przycisk zapisz wszystkie informacje)."

Coś czuję,że Treyarch przekupiło naszego dystrybutora by udawał,że u nich jest wszystko OK.
(Dwa razy zgłaszałem problem),napisali:
"Zaktualizuj sterowniki itp." No ok,zrobione.DirectX też zainstalowany najnowszy- nic nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co w dalszym ciągu próbujesz rozwiązać problemy i żalisz się na forum, skoro oddałeś grę i dostałeś za nią pieniądze? W sumie tak zrobić najlepiej - w dalszym ciągu masz grę, pieniądze także do Ciebie wróciły, a i ponarzekać na Treyarch można. Hipokryta...

20101123192801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować