Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 13:21, Sipso2008 napisał:

Dziś o o 18.30! Pamiętajcie! Będzie ostro...


No czuje że może być ciekawie. Już przygotowuje klasy do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zrobię mały offtop, ale proszę o subskrybcję konta mojego znajomego

http://www.youtube.com/user/DatSiKTB


Przykładowy filmik - http://www.youtube.com/watch?v=d_s03oeNF8w&feature=related (nawet ja się tam znalazłem ;D).


Ogólnie rzecz biorąc DatSiK to klan snajpierski. Gramy tylko na konsoli PS3... Nieskromnie mówiąc jesteśmy naprawdę dobrzy w te klocki. ;D Wszystko nagrywa TBeaR i w większości są tam jego montaże, ale reszta klanu też się epizodycznie pojawia. Naprawdę polecam, pomóżcie nam, bo jak sądzę to mamy ambicję być tak rozpoznawalni oraz dobrzy (ba, lepsi!) niczym OpTic Nation, zzirGrizz, Urban Snipers Clan itp.

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Call od Duty, to największy shit jaki kiedykolwiek widziałem... W ogóle nie trzyma się faktów związanych z uzbrojeniem...

- SPAS 12 pojawia się w 1968 w Wietnamie, a wprowadzony do służby został w 1979roku...
- M16A1 spotykany w Wietnamie nie mógł strzelać w trybie Full-Auto, bo taką opcję miał tylko M16A3
- M16A4 nie mógł wystąpić w 1 misji w roku 1961
- Znalazłem informacje, że patent ACOG został złożony w 1989 roku, więc nie mógł występować w 1961 ani 1968 roku
- Jaki idiota montowałby M203 do M14?
- Druga sprawa, że do wprowadzenia do służby M203 był jeszcze rok ( wprowadzono w 1969 ). Tym bardziej nie mogło go być w 1961 roku
- PM63 nie miał magazynka 20 nabojowego. Posiadał 15 i 25.

Zapewne można znaleźć więcej dowodów na to, że Treyarch to... żeby było delikatnie, partecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:02, Sigu napisał:

Zapewne można znaleźć więcej dowodów na to, że Treyarch to... żeby było delikatnie, partecze.


Można by tu zastosować niesamowicie naciąganą teorię, że służby specjalne mają dostęp do broni nieznanej współczesnemu im światu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:02, Sigu napisał:

W ogóle nie trzyma
się faktów związanych z uzbrojeniem...

Zdajesz sobie sprawę że w tym temacie prawie wszyscy mają to gdzieś ?
Człowieku, ta gra to nie symulator, czy książka historyczna. To jest czysta strzelanina, stworzona z myślą o trybie multi, a sama kampania tylko inspiruje się pewnym tłem historycznym.

Mało kogo obchodzi czy broń którą posługuje się w trybie wieloosobowym, czy w kampanii w rzeczywistości powstała 10 lat później.
Chcesz realizmu ? Zagraj w Op.flashpoint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:21, Darkstar181 napisał:

Mało kogo obchodzi czy broń którą posługuje się w trybie wieloosobowym, czy w kampanii
w rzeczywistości powstała 10 lat później.
Chcesz realizmu ? Zagraj w Op.flashpoint.


Musisz szanować ludzi, którzy dostają spazmów i ataku epilepsji na widok nieścisłości w fabule. Czy to Call of Duty, czy Incepcja - nie ważne, niektórzy są takimi koneserami, że takie drobne błędy mogą ich oburzać. No bo przecież to nie są dzieci, które chcą być fajne mając alternatywne poglądy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:32, Mercuror napisał:

Musisz szanować ludzi, którzy dostają spazmów i ataku epilepsji na widok nieścisłości
w fabule. Czy to Call of Duty, czy Incepcja - nie ważne, niektórzy są takimi koneserami,
że takie drobne błędy mogą ich oburzać. No bo przecież to nie są dzieci, które chcą być
fajne mając alternatywne poglądy, prawda?

Hehe, owszem, owszem :)
Z drugiej strony, dam sobie penisa uciąć, że jakby z gry wyrzucono parę pukawek, by trzymać się realiów, to były by z kolei oburzenia że dano mniej zabawek niż w poprzedniczkach, że nie ma czym rozrabiać na multi, że z tego względu MW lepsze, itp.
I wtedy nikogo by nie obchodziły tłumaczenia że broń usunięto z gry z tak prozaicznego powodu jak trzymanie się realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi mogłyby być. Np. w Bad Company 2 w singlu nie ma wielu broni z multi xD
Ale np. w Wietnamie amerykanie używali jeszcze broni z IIWŚ, dlaczego ich tam nie dano, a wrzucono takiego SPASA? Omg... przynajmniej Remingtona mogliby dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:38, Darkstar181 napisał:

Z drugiej strony, dam sobie penisa uciąć, że jakby z gry wyrzucono parę pukawek, by trzymać
się realiów, to były by z kolei oburzenia że dano mniej zabawek niż w poprzedniczkach


Nie, no, jasne. W końcu w latach 1960-1980 na rynku były przecież tylko dwa modele broni - AK47 i M16, więc trzeba było ściągać giwery z przyszłości...

Akurat na okres konfliktu azjatyckiego przypadł czas "rozkwitu" przemysłu zbrojeniowego, większy nawet, niż w pierwszej połowie wieku. Jak grzyby po deszczu powstawały nowe modele, dokonywano zmian konstrukcyjnych w już istniejącym sprzęcie. To wtedy tak naprawdę do powszechnego użytku weszły subkarabinki, pistolety maszynowe (które wcześniej były bronią raczej rzadko spotykaną, przewidzianą np. dla dowódców plutonów).

Nie dziw się, że niektórych takie rzeczy irytują. Pomyśl, co by się działo, gdyby ktoś np. w Mafii II dał do dyspozycji BMW 5. Ot, tak sobie, żeby więcej bryczek było. Waliłoby po oczach? Pewnie, że tak. Tyle, że na samochodach zna się więcej osób, niż na broni, ale wierz mi - nieścisłości są równie drażniące. A że broń to trochę inne "hobby" niż samochody... cóż, bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 16:03, Sipso2008 napisał:

O której dziś gramy? Wbiłem prestiż więc będę zmuszony was Famasem kosić.

18:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ukończyłem tę grę (konieczna była aktualizacja Directa i sterowników do karty, bo tak to mi się komputer restartował) i powiem, że jestem zadowolony. Jest parę elementów, które mnie irytują - m.in. ogromna liniowość, za dużo bullet time''u i nieprawdopodobnych akcji, masa trupów (mam wrażenie, że więcej niż w poprzednich częściach) i zmienione wyświetlanie ilości amunicji (wkurzyłem się). Nie mówię już o sprzętożerności. Ale misje fajne, zróżnicowane, ciekawe bronie i modyfikacje i fabuła... Moim zdaniem świetne prowadzenie akcji (tylko po co te filmiki na początku każdej misji, po co!), dialogi między Masonem i "Śledczym" bardzo wiarygodne, no i to zakończenie... Mnie zaskoczyło. Chociaż za dużo pod koniec było flashbacków, powtórzeń, pieprzenia trzy po trzy. Rozumiem, trzeba budować klimat i wyjaśnić wszystko graczowi, ale już chciałem dostać w dłoń karabin... I jeszcze ostatnia walka mi trochę nie pasowała.

Spoiler

Zdecydowanie wolę strzelać do ludzi, niż ich dusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 20:52, Mercuror napisał:

M60 - 2000$
Uchwyt i powiększony magazynek - 2000$
Spam nabojami na drzwi garażu na Nuketownie - priceless


Tak super dzięki takim zestawom ta gra traci sens. Przyjdzie ci taki noob z m60 i zacznie skanować przez całą mapę i zadowolony jaki to pro nie jest. Zajmuje to czwarte miejsce w najbardziej noobskich rzeczach zaraz po GL, LS , Claymorach o odpowiedniej kolejności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 21:57, Jedimax napisał:

Tak super dzięki takim zestawom ta gra traci sens. Przyjdzie ci taki noob z m60 i zacznie
skanować przez całą mapę i zadowolony jaki to pro nie jest. Zajmuje to czwarte miejsce
w najbardziej noobskich rzeczach zaraz po GL, LS , Claymorach o odpowiedniej kolejności...


Sorry, that''s war. Na wojnie też będziesz jęczał, że przeciwnik strzela z CKMu przez ściany? Wyskoczysz i krzykniesz "CZIIITER"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na wojnie w takim KMie przegrzewała by Ci się też lufa, broń by się zacinała. Przeładowanie trwa trochę dłużej niż 3 sekundy. No i raczej ciężko biegać pół dnia z czymś takim jak M60 w łapach. W takiej grze jak CoD balans musi być nierealistyczny, bo sama gra nie jest realistyczna. Na takich dystansach jak są w mapach w CoD używanie czegokolwiek innego niż PMów/karabinków szturmowych nie ma sensu; proponuję zagrać w jakiś symulator (ArmA2 np.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować