Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

nie bedzie prestige na PC.
bedzie prestige na PC.

wtf? haha

wiec ze nie bedzie to tu: http://bashandslash.com/index.php?option=com_content&task=view&id=675&Itemid=111

a ze bedzie to ja xD Bo PC rzadzi, a konsole to szajs dla dzieci (moja opinnia) i sa gorsze od PC (to wiadmo) wiec

MW 2 sie lepiej sprzeda na PC to zyskaja kase na noktowizorach wiec oplaca sie im wydac na pc Prestige

bez obrazy.

pozdrawiam

________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 05:15, AdamS_93 napisał:




Ale ty głupoty gadasz. Konsole to równie dobra platforma jak PC(każda platforma ma swoje plusy i minusy, to jest oczywiste).

A co do Prestige Edition na PC, to dla mnie żadna strata. Bo:
1. I tak bym jej nie kupił
2. Poza tym noktowizorem no i ewentualnie kod umożliwiający ściągnięcie pierwszego CoD nie ma nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 10:06, rybisiu napisał:

2. Poza tym noktowizorem no i ewentualnie kod umożliwiający ściągnięcie pierwszego CoD
nie ma nic specjalnego.

Akurat tak to by było można powiedzieć o prawie każdej kolekcjonerce, bo rzadko która z nich zawiera więcej niż dwa tak naprawdę ciekawe i wartościowe dodatki. Doskonałym przykładem niech tutaj będzie EK Bishocka w skład której wchodziła m.in. figurka Big Daddy''ego i metalowe pudełko, reszta bajerów nie jest już niczym niezwykłym. No ale fakt faktem że nie opłaca się za tą grę dawać tych 500zł, no chyba że ktoś już naprawdę nie wie co ma robić z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@AdamS_93

"a konsole to szajs dla dzieci (moja opinnia) i sa gorsze od PC (to wiadmo) wiec" - TAK WŁAŚNIE PISZĄ DZIECI. Zresztą jeżeli 93 to Twój rocznik a jestem przekonany, że tak jest, to jesteś jeszcze dzieciakiem z mleczkiem pod noskiem na garnuszki u mamusi więc nie świruj DZIECIAKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani tak kupią :)

Ciekawy pomysł z umieszczeniem Call of Duty na PSN i XLA. W Polsce ten zestawik będzie kosztował, oj sporo, ale tak będą chętni

Jak zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla noktowizora to się tej gry nie kupuje ale dla gry to noktowizor bym kupił :) yukon gen 2, 2500 zł :) upadli ze schodów chyba z ta ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta 3 edycja jest po prostu genialna. Super było by jak by w tej najdroższej edycji też dali metalowe pudełko :-) Prawdziwy noktowizor? Przed chwilą z ciekawości sprawdziłem ceny (najtańszych) noktowizorów na allegro i coś czuję, że za tą edycje z min. 500zł zapłacimy... jeżeli moje przeczucia są prawdziwe to nie będzie to moim zdaniem dobry pomysł natomiast jeżeli cena będzie umiarkowana to gadget extra i zapewne trzeba będzie odrazu zamawiać pre-order jak tylko będzie taka możliwość bo zejdą te edycje jak świeże bułeczki. Ogółem to fajny pomysł, że będą 3 edycje chociaż moim zdaniem 2 edycja nie jest za ciekawa... tylko pudełko metalowe na dodatek "nie realne" ? Żeby chociaż cena nie była dużo wyższa od wersji podstawowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 21:51, Rumcajsev napisał:

Tyle że to nie jest prawdziwy noktowizor.


"Jednak najważniejszym elementem wielkiego pudełka jest noktowizor, a w zasadzie gogle noktowizyjne. Nie jest to żadna atrapa, a w pełni funkcjonalne urządzenie ozdobione oczywiście logotypami z gry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy kiedy

Dnia 21.07.2009 o 15:45, radziejr napisał:

byłeś mały i rodzice kupili ci pistolecik to pytałeś jaki to kaliber?

Kiedy rodzice kupowali mi pistolecik, to kosztował on 8 zł... a nie 600zł. I było wprost powiedziane że to zabawka, nie tak jak w tym przypadku.
Fajnie że przedstawiłeś w skrócie jak panowie z infinity wyciągają kasę od naiwniaków. Ty mówisz że te przedmioty mają po prostu wartość "kolekcjonerską"... czyli co, jakby dali do pudełka gówno, to też byś kupił, bo to element kolekcjonerki ?
Jeżeli dają do gry jakieś urządzenie, to powinni podać jego specyfikację, i basta. Bo jeżeli cena wraz z tym gadżetem wzrasta o jakieś 400 zł, to jak najbardziej powinni podać (cholera, to ich psi obowiązek, niezależnie od ceny)

Dnia 21.07.2009 o 15:45, radziejr napisał:

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Nawzajem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 22:15, crash807 napisał:

> Tyle że to nie jest prawdziwy noktowizor.

"Jednak najważniejszym elementem wielkiego pudełka jest noktowizor, a w zasadzie gogle
noktowizyjne. Nie jest to żadna atrapa, a w pełni funkcjonalne urządzenie ozdobione oczywiście
logotypami z gry"

Najtańsze noktowizory kosztują 1000 zł.
Bujać to my,ale nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2009 o 22:53, Rumcajsev napisał:

Orientujesz się w cenach prawdziwych noktowizorów? Za 149$ NIE KUPISZ noktowizora.


Skąd ci się ta cena wzięła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:07, Rumcajsev napisał:


Czy ja wiem? Jak dobrze się rozejrzy to za jakie 600zł można noktowizor dostać - może nie najlepszy ale... prawdziwy. Należy też uwzględnić, że są to stany zjednoczone więc możliwe, że tam mają noktowizory tańsze (nie mam pojęcia po ile są w stanach) na dodatek jeżeli (tak mi się wydaje) sa robione specjalnie dla jdnej firmy i dodatkowo hurtowo.

Edit.
ehh... mogę zapomnieć, że to nabędę...500zł za grę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 23:20, Rumcajsev napisał:

Dolicz sobie jeszcze cenę za grę, i całą resztę. Przecież wydawca też na tym zarobić
;)
To nie jest prawdziwy noktowizor ;)


Przecież oni te gry wydaja za marne pieniądze:P Jak gra która kosztuje przykładowo 100zł jest w stanie stanieć na 10zł?... Ale zobaczymy jak to będzie z tym noktowizorem:P Na razie proponowałbym zakończyć naszą wymiane zdań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować