Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect to więcej niż trylogia

39 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2009 o 15:05, Marco_Polo napisał:

W jednym z Dev. Diary (chyba) twórcy jasno dali do zrozumienia, że jedno z zakończeń
to śmierć Sheparda (nieodwołalna).

Jedno z zakończeń. Tym bardziej, że Shephard ma być również głównym bohaterem 3 części ME. Wygląda na to, że Bioware zainspirowało się naszym Wieśkiem jeśli chodzi o konsekwencje decyzji gracza i poszli o krok dalej. A "nieodwołalna" w sensie, że trzeba będzie rozpocząć grę od nowa i pójść inną ścieżką, żeby tego uniknąć. Nie ma Quick Load ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mów na ME RPG bo zaraz tutaj fanboye i "wielcy zatwardziali gracze RPG" wyskoczą i cię powieszą. Już dość było kłótni o to czy ME jestc RPG z elementami akcji czy grą akcji z elementami RPG.

Marco_Polo --> rzeczywiście, obejrzałem kilka minut temu filmik w którym mówi, że jednym z zakończeń może być śmierć Sheparda. Trochę zacofany z informacjami byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:53, Leos8 napisał:

Nie mów

Po pierwsze: Nic nie usłyszałem. Może dlatego, że na tym forum się nie mówi?
>na ME RPG bo zaraz tutaj fanboye i "wielcy zatwardziali gracze RPG"
Po drugie i ostatnie: Nie "fanboje" tylko gracze, którzy nie nazywają pierwszej lepszej nawalanki grą cRPG tylko dlatego, że twórcy tak mówią. "Fanbojami" możesz nazywać tych, którzy ślepo wierzą w firmę i którzy powtarzają te marketingowe przez ich "ukochaną" firmę pierdoły.
Tyle ode mnie.
>wyskoczą

Dnia 15.07.2009 o 17:53, Leos8 napisał:

i cię powieszą.

Ta... za uszy.

A co do niusa:
"Mass Effect to więcej niż trylogia" - Tak, możliwe, że to kolejna stworzona (dla casualów) telenowela w wykonaniu EA.
PS. Chociaż na film bym się nie obraził.
Oby tylko EA z tej marki nie zrobiło kolejnych "simsów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„W drugiej części poprawiony zostanie model sterowania MAKO”.

Poprawka w drugiej części nie będzie Mako będzie jakiś nowy pojazd, ale twórcy go jeszcze nie pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 17:42, Outlander-pro napisał:

Wyszła na razie jedna część a już chwalą się, że wypuszczą 50 następnych :)
Może być, jeśli jakość na tym nie ucierpi. A jedynka była super ;)

EA pewno im kazało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony powinienem się cieszyć, bo to moja ulubiona gra na PC, ale z drugiej strony wolałbym na trzech częściach zakończyć wątek wojny ze żniwiarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Mass Effect to gra naprawdę super, mam nadzieję że dodatów będzie wiele, i itp. bo warto gra jest godna uwagi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 19:57, mcnitrox napisał:

Z jednej strony powinienem się cieszyć, bo to moja ulubiona gra na PC, ale z drugiej
strony wolałbym na trzech częściach zakończyć wątek wojny ze żniwiarzami.


A kto powiedział że w kolejnych częściach będzie kontynuowany wątek Żniwiarzy? Podejrzewam że kolejne gry to będą spin-offy a nie tłuczenie tego samego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią połączenie Half-Life i Mass Effect tzn. Kombinat atakuje ich galaktyke ale dzielny Sheepard rusza na <kolejną> samobójczą misje i pokonuje cały kombinat w zaledwie 10 godzin...

Edit. Ofc wszyscy będą mieli łomy +3 do Gordonowości i będą nosili pomarańczowy amor of Freeman +4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee...jakoś przecież muszą wpleść wątek żniwiarzy. Przecież ta gra go dopiero rozpoczęła. I co, nie wyjaśniłyby się losy cytadeli? Całej galaktyki? Eee tam. W CDA nowym jest sporo o ME2 i tam jest wyraźnie napisane, że gra rozpoczyna się intrem, które jest swego rodzaju przypomnieniem tego co się działo w poprzedniej części, aby Ci, którzy nie grali w "jedynkę" wiedzieli o co chodzi zanim przystąpią do "dwójki". Ja się już nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mcnitrox, czytaj ze zrozumieniem. Mówię że kolejne, po zapowiedzianej i pewnej już trylogii, części raczej nie będą się koncentrowały na wątku Żniwiarzy a będą grami z nową fabułą, osadzonymi w uniwersum ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... może nie bardzo mi się podoba to połączenie Ea - BioWare, ale Dragon''s Age bardzo fajnie się prezentuje, wiec może z tego coś dobrego wyjść. BioWare zawsze słynął z dobrych i klimatycznych gier, więc nawet co do MMO w uniwersum Star Wars nie mam większych obaw ;] Ale nadal czekam na jedną informację co do jednego tytułu: Jade Empire 2... z tego co kiedyś przeczytałem W CDA to BioWare planował kontynuację... ja nadal czekam, a póki co i tak nie będę zapewne się nudził (Diablo 3, Starcraft 2, Modern Warfare 2... aż ślinka leci ;] )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam, że Greg udzielił wywiadu nie dla 360Zine, tylko P3Zine. Newsmanów gram.pl proszę uprzejmie o troszkę dokładniejsze zerknięcie w temat przy publikacji wiadomości z innych serwisów, a nie ślepe klikanie w skróty i nagłówki ze stron głównych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak będzie się sprzedawać to EA będzie wypuszczać kolejne części a jak nie, to nie. Normalnie wiadomość dnia, nigdy bym nie przypuszczał. To naprawdę rewolucja w polityce wydawniczej tej firmy ;-D
jeśli wszystko pójdzie dobrze=$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować