Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Pobór do wojska jak tego uniknąć? :) [M]

1055 postów w tym temacie

Sory, że się tak wtrącam, ale czy jakiś mod nie móglł by poprawić tego błęd ortoraficznego w temacie? Moje oczy...!

Pewien mój krewny, aby wymigać się od wojska załatwiłsobie po znajomości żółte papiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musze zabrać temat w dyskusji. Ja myśłę że miganie od wojska nic nie da ponieważ gdy przyjdzie (Broń Boże) wojna to osoby które nieodbyły służby wojskowej będą bezużyteczni bo nie będą umieli walczyć z wrogiem . Pozatym jak mi wiadomo osoby kóre mają ukończoną np. szkołę pielegniarską i tak pójdą do wojska jako sanitariusze lub sanitariuszki. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy udawał że ma złamaną noge. Omało co, nie skonczyło by sie to dla niego źle, bo lekaża, który mu to załatwiał, zastepował inny i chciał mu zrobić operacje :p Ale dzieki temu znajomy nie był w wojsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 12:23, dyrdup napisał:

Mój znajomy udawał że ma złamaną noge. Omało co, nie skonczyło by sie to dla niego źle, bo
lekaża, który mu to załatwiał, zastepował inny i chciał mu zrobić operacje :p Ale dzieki temu
znajomy nie był w wojsku!

Ha takie udawnaie to niesamowite aktorstwo :)
Mówiłeś mu ,że powinien być aktorem ? :D Ale jak by go chwycili to by miał przypał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to, że noga złamana? Chyba nie dostał niższej kategorii za to? Zrośnie się i wezmą go tak czy siak...

Mnie komisja czeka w tym roku. Jeszcze nie dostałem wezwania (tylko w zeszłym roku byłem na rejestracji), ale się zastanawiam co dostanę. Pewnie A bo chyba nic mi nie dolega. A może czas zrobić jakieś badania? ;-) A nuż coś wykażą i nie będzie problemu z wojem...
Tak w ogóle to planuję studia, ale jak widzę swój zapał do nauki, to tak jakoś mniej pewny siebie jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 13:57, Michael1v5 napisał:

ale chyba jak się idzie na studia do woja cie nie biorą co??

Nie, studenci są zwolnieni z obowiązku odbycia służby wojskowej, ale po studiach możesz dostać powołanie (zmieniły się niedawno przepisy). Z tym że w czasie studiów możesz odbyć służbę zastępczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wykście uczyć się ja byłem w poniedziałek na komisji lekarskiej, dotałem kategorie A z odroczeniem do 2008 r. Narazie nie mam co płakać, ale jak skończe tą szkołe to do wojska i tak lece a potem studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:03, Lumbago napisał:

Jedyne wykście uczyć się ja byłem w poniedziałek na komisji lekarskiej, dotałem kategorie A
z odroczeniem do 2008 r. Narazie nie mam co płakać, ale jak skończe tą szkołe to do wojska
i tak lece a potem studia.


nawet jak zdasz maturę itp. i powiesz na komisji że masz zamiar skończyć studia to mogą cie "pobrać" do wojska ?????:( ja tam, nie chce!!! lubie gry wojenne, historię ale nie do woja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:03, Lumbago napisał:

Jedyne wykście uczyć się ja byłem w poniedziałek na komisji lekarskiej, dotałem kategorie A
z odroczeniem do 2008 r. Narazie nie mam co płakać, ale jak skończe tą szkołe to do wojska
i tak lece a potem studia.


Dlaczego dostałes odroczenie do 2008r? Ja dostałem do czerwca 2006 (zresztą jak kazdy inny) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba mnie tam polubili może jak zobaczyli jakie jestem fajny to poyśleli szkoda chłopaka, z takim urokiem osobistym to kariere może zrobić :P. A tak na serio to sam nie wiem czemu do 2008 roku mam odroczenie, ale nie będe płakać z tego powidu a wręcz przeciwnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jak masz takie odroczenie, to w tym czasie będziesz mógł odrobić służbę na studiach? Bo jakoś nie jestem tego pewien...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smerdek , Lumbago to oznacza ,że przez te 2 lata będe zmuszony nie czytać waszych ciekawych postów :( Wykręcać się , ale już z tego woja i tu w naszym gronie się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:32, Kamil.i.Maciek napisał:

Smerdek , Lumbago to oznacza ,że przez te 2 lata będe zmuszony nie czytać waszych ciekawych
postów :( Wykręcać się , ale już z tego woja i tu w naszym gronie się trzymać :)


See You in kamasze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:34, Smerdek napisał:

See You in kamasze:P


No trudno nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;] będziesz umiał szybko obierać Ziemniaki i wiele męskich rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typu chlanie, palenie, ćpanie, nie mówiąc juz o zajęciach odbywanych w parach... Niesamowite, napeno w ten sposób przysłużę sie Polsce. Tylko kasę stracą na kartofle i srajtaśme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować