Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2010 o 22:07, Grzech napisał:

> Marcowa data premiery w CDP CZ jest błędna, w tej chwili DSCIII nie ma potwierdzonej
daty premiery chcoiaż spodziewam się i bardzo liczę, że grę tą będziemy mogl iwydać jeszcze
w I połowie roku 2010.

Czyli mamy rozumieć, że prowadzicie rozmowy z Akellą? Bardzo nas to cieszy :]
Czekamy w związku z tym na jakieś konkretniejsze info w nieodległej przyszłości :)


Tak, właściwie własnie wczoraj zakończylismy rozmowy i teraz ustalamy oficjalna datę wydania, wstępnie wydaje mi się że gra w Poslce ukaże się jezscze przed Wrześniem 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 10:49, Albii napisał:

Witam.

Czy Arcania a Gothic Tale na konsole będzie w całkowitej polskiej wersji ? Wiem, że na
PC tak, ale nie jestem pewien, czy na konsole też.

Pozdrawiam.


Tak na konsole też będzie pełna lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 15:46, matis9988 napisał:

Mam dwa pytania:
1.Czy jeśli do uruchomienia gry potrzebne jest połączenie z internetem będzie pisała
jakaś informacja o tym na pudełku z grą?Chodzi mi konkretnie o serie XK I TopSeller.


jak najabrdziej, takie informacje zawsze znajduja sie na pudełku z gra niezależnie od ceny w jakiej gra jest wydawana.

Dnia 18.03.2010 o 15:46, matis9988 napisał:

2.Czy CDP zamierz w najbliższym czasie wydać jakąś nową serię reedycji lub dodać nowe
tytuły do tych obecnie dostępnych?


nowe tytułu zawsze, nowa serie raczje nie, być może zmiany w istniejących seriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 11:48, kindziukxxx napisał:

Witam,
Czy CDP ma w planach wydanie gry Star Wolves 3 : Civil War?, światowa premiera już była
i nie wiem czy czekać czy jednak zamówić ją z zagranicy.


Nie nie planujemy wydać tej gry, poprzednią część wydawała chyba Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 13:43, Don_Sosneone napisał:

Czy zamierzacie wydać grę cRPG czeskiego studia Cinemax - Inquisitor?


Nie mamy tej gry w planach i nie wiem kto jest jej światowym/europejskim wydawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 11:23, Maq2007 napisał:

Czy jest jakaś szansa na reedycję Worms World Party? Albo jakaś złota edycja Wormsów
gdzie będzie WWP?



Są duże szanse na ponowne pojawienie sie tych tytułow w seriach CDP w wakacje tego roku.

Dnia 30.03.2010 o 11:23, Maq2007 napisał:

I czy w końcu doczekamy się Sam & Max: Sezon II, oczywiście w Polskiej wersji językowej.


Nie CDP nie będzie wydawać sezonu II S&M, I sezon nie spotkał się z wielkim zaintersowaniem graczy i z powodów komercyjnych nie ma sensu wydawanie kolejnych, szczególnie że koszty zwiazane z ich lokalziacja oraz wydaniem były wysokie, zdecydownaie wyższe niż zyski ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym teraz

Dnia 07.04.2010 o 15:08, Phobos_s napisał:

nigdzie na stronie CD Projektu nie ma informacji do kiedy koszulki zostaną rozesłane.
W związku z powyższym nie uważam aby moje pytanie było nieprzemyślane.


Informacja w regulaminie od samego poczatku akcji, w regulaminie na stronie ktorej adres znajdowal sie na pudełku z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się miesiąc temu na stronie cdprojekt.pl i zarejestrowałem kilka gier.Po kilku dniach zarejestrowałem się na stronie gram.pl pod tym samym adresem e-mail.Nie mogę teraz zalogować się na stronie cdprojekt.pl pod tymi samymi danymi co na gram.pl.Hasła no obu stronach mam inne.

Jak można wykorzystać CDPunkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje szansa na reedycję takich gier jak Cesarz: Narodziny Państwa Środka czy Złotej Edycji Zeusa: Pana Olimpu? Z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto w koncu jest polskim dystrybutorem gry StarCraft II? CD Projekt czy LEM? Jesli CD Projekt to czy bedzie w Polsce dostepna Edycja Kolekcjonerska StarCraft II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:05, Dodus14 napisał:

CDPunkty wymieniasz na gry, ale sa kiepskie


Czyli nie mogę wymienić na jaką chcę grę?Wymieniam na gry na sklep.gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 12:36, migem napisał:

Nie CDP nie będzie wydawać sezonu II S&M, I sezon nie spotkał się z wielkim zaintersowaniem
graczy i z powodów komercyjnych nie ma sensu wydawanie kolejnych, szczególnie że koszty
zwiazane z ich lokalziacja oraz wydaniem były wysokie, zdecydownaie wyższe niż zyski
ze sprzedaży.


A nie można by jakoś zmniejszyć kosztów? Np. rezygnując z dubbingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CD Projekt jest/będzie dystrybutorem w Polsce gry Trainz Simulator 2010: Engineers Edition ?
Jeśli tak to kiedy można się spodziewać gry w Polsce i czy ona będzie w polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 12:55, Isildur napisał:

Czy CD Projekt jest/będzie dystrybutorem w Polsce gry Trainz Simulator 2010: Engineers
Edition
?
Jeśli tak to kiedy można się spodziewać gry w Polsce i czy ona będzie w polskiej wersji
językowej?


Tak jest gra będzie w kinowej wersji językowej polskiej i ukaże się w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować