Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 15:11, upiordliwy napisał:

Co do przycisku "Wróc" - mi się to osobiście kojarzy z tym z przeglądarki , który służy do powrócenia do strony poprzedniej
i zawsze mam obawy cza aby doda mi posta;p


Dokładnie to samo mnie zmyliło :-) Dlatego właśnie korzystałem z kliknięcia na "Forum" nad listą stron, a nie z tego przycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:28, Milteen napisał:

witam!
Mam pytanko?
- czy wruci funkcja ktora byla dostepna na starym forum o informacji o otrzymanych /skierowanych postach
do naszej osoby! :]



Raczej nie wru[\b]ci ale może jak CDP wysłucha naszych próś to wróci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:40, upiordliwy napisał:

Ale przydałaby się kurde edycja postów bo jak już się pomylę to nie ma sposobu by to naprawić.


Toteż przeczytaj to co napisałeś - potem dodaj.
Bo z edycjąpostów może być różnie. I mogą wyniknąć z tego niemiłe sytuacje.
Co najwyżej wg mnie można byłoby dodać edycję możliwą przez kolejne 5 min. po dodaniu posta - potem już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:46, Monte Christo napisał:

Co najwyżej wg mnie można byłoby dodać edycję możliwą przez kolejne 5 min. po dodaniu posta - potem już
nie.

---> Nawet dobra propozycja, szczególnie dla wiecznych malkontentów ;-) W sumie ja akurat edytuję posty i tu także bym to robił jedynie dla poprawienia błędów, które jakoś się przemkną. Ewentualnie edycja posta póki jest to ostatni post w wątku, lub póki ktoś na niego nie odpowie, ale edycja musi być :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:28, Milteen napisał:

witam!
Mam pytanko?
- czy wruci funkcja ktora byla dostepna na starym forum o informacji o otrzymanych /skierowanych postach
do naszej osoby! :]


Już jest - ale działa zupełnie inaczej i bardzo oglnie - przez co możesz tracić wątek czasami. - Po lewej stronie nazwy tematu pojawia się chmurka z wykżyknikiem - to oznacza odpowiedź. (czyli jeśli ktoś odpowie ci na posta w czasie gdy nie będziesz przez dłuższy czas na forum - możesz sięspodziewać że o odpowiedzi dowiesz się dopiero studiując kilka stron głównych (z tematami nie postami) wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie sobie wątek o problemach - u mnie 7 strona (ustawione 50 postow na stronę). TYHE już to zauważyła, coś kombinowała, więc może zostanie to naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:39, upiordliwy napisał:

> witam!
> Mam pytanko?
> - czy wruci funkcja ktora byla dostepna na starym forum o informacji o otrzymanych /skierowanych
postach
> do naszej osoby! :]


Raczej nie wru[\b]ci ale może jak CDP wysłucha naszych próś to wróci;p


Chyba wiem dlaczego...stało się to że wszystko byo pogrubione. Zły slash postawiłeś...trzeba było dać / a nie \, i cały kłopot się zrobił. Nie zamknąłeś taga po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wredniak -> Ja mam Avanta i klikanie w b też guzik daje więc pisałem ręcznie.

Latniak -> Ty też chyba zapomniałeś zamknąć. Poza tym po zamknięciu taga cały tekst się kasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja mam Avanta i klikanie w b też guzik daje więc pisałem ręcznie.
---> Żeby zadziałało trzeba zaznaczyć tekst jaki chce się pogrubić i dopiero kliknąć na B, tak samo jestz kursywą i podkreśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro! Ratunku... xD

Nie chcę być upuierdliwy więc szybko spisałem listę życzeń i zażaleń (zebrałem od ludzi te podstawowe w jednym miejscu)... hie hie nie damy wam wytchnienia teraz...

- Powyższe posty same się boldowały (o ile ten też sięnie wyboldował)
- jeden zniknął
- Dalej nie odświerza się automatycznie ta strona po dodaniu postów - zauważyłem że problem tyczy się głównie, jeśli nie tylko wyłącznie tematów podpiętych.
- Czy można by było dodać przy cytowaniu odpowiedzi jeszcze datę i godzinę cytowanego posta - bo czasami ciężko się połapać na którego posta danej osoby została dana odpowiedź (wiem że jest link, ale łatwiej śledzić całość wątku razem z postami poprzedzającymi i następującymi)
- Gdyby w niedalekij przyszłości powróciła stronka operująca na cookies - zbierająca wszyskie tematy gdzie dano odpowiedzi...
- wizytówki
(a o demnie ps. dot. statusów czy mam szansę miećznów własny tytuł ;-] )

Pozdro... życzę miłej pracy i mordkowania w kolajnych ciężkich dniach... pierwsze kroki zawsze są najcięższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować