Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Aha, i żeby działał przycisk B podczas pisania posta, to najpierw trzeba zanaczyć tekst do pogrubienia a potem klikać.

upiordliwy -> zamknąłem...szybko się spostrzegłem że się otworzył ten który ty zrobiłeś i napisałem nowego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:04, LifaR napisał:

>Ja mam Avanta i klikanie w b też guzik daje więc pisałem ręcznie.
---> Żeby zadziałało trzeba zaznaczyć tekst jaki
chce się pogrubić i dopiero kliknąć na B, tak samo jestz kursywą i podkreśleniem.



Dzięki , chociaż wydaje mi się , że już tak raz próbowałem. teraz wyjaśniła się dla mnie ta zagadka.

Poza tym co do statusów - moze by moderatorów nazwać - Grupa Trzymająca Władzę - patrz pomysł Ciechana w wątku o statusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:54, Monte Christo napisał:

Chyba jakiś błąd - bo nic takiego nie włączałem - a też mam wyboldowane - wierzcie mi nie daję pogrubienia.


Nie wiem czy zauważyliście, ale - co ciekawe - nie tylko Wasze posty były pogrubione. Tytuły też :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:58, Latniak napisał:

Chyba wiem dlaczego...stało się to że wszystko byo pogrubione. Zły slash postawiłeś...trzeba
było dać / a nie \, i cały kłopot się zrobił. Nie zamknąłeś taga po prostu :P


No faktycznie - jeden błędny slash i cały topic załatwiony - trzeba będzie dopisać w skrypcie dodawania postów - aby automatycznie kończyło posty z końcówkami [\b] [\i][\u] - oczywiście znaczek w drugą stronkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:04, LifaR napisał:

>Ja mam Avanta i klikanie w b też guzik daje więc pisałem ręcznie.
---> Żeby zadziałało trzeba zaznaczyć tekst jaki
chce się pogrubić i dopiero kliknąć na B, tak samo jestz kursywą i podkreśleniem.


Zaznaczyć i kliknąć trz razy (Opera 8.5) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O stopniach
Jak zauważyłem łamanie regulaminu jest "nagradzane" stopniem Robotnik. Mam propozycję, by właśnie w ten sposób przyznawane były rangi - powiedzmy co 100 postów do moderatora/admina wędruje automatyczny postulat o zmianę stopnia i tenże na podstawie naszych wypowiedzi albo nas awansuje (np. Fajny Obywatel, Sekretarz :P) lub degraduje (np. Robotnik, Spamer :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:44, Loonatyk napisał:

O stopniach
Jak zauważyłem łamanie regulaminu jest "nagradzane" stopniem Robotnik. Mam propozycję, by właśnie w ten
sposób przyznawane były rangi - powiedzmy co 100 postów do moderatora/admina wędruje automatyczny postulat o zmianę stopnia
i tenże na podstawie naszych wypowiedzi albo nas awansuje (np. Fajny Obywatel, Sekretarz :P) lub degraduje (np. Robotnik,
Spamer :)).



Robotnik to status zdegradowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... tak mi sie wydawalo :). Sorki, moze dokonalem nadinterpretacji tego fragmentu REGULAMINU:

użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi obniżenie statusu na forum (o maksimum 3 poziomy)

I ja po prostu pomyslalem sobie, ze takim obnizonym stopniem jest robotnik - jesli nie - wybaczcie wszyscy robotnicy :).

PS. Ale nadal podtrzymuje pomysł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 17:09, upiordliwy napisał:

Robotnik to status zdegradowany?


A by się działo! Wszyscy, którzy teraz tak zapatrzeni w wyższy status spamują posty, aby zdobyć upragnionego robola dowaidują się, że to jest jednak poziom zdegradowany... Fajna by była taka mała "niespodzianka" ;)

PS. Upiordliwy - gratz za dospamowanie do Robotnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo potrzebna jest informacja o tym jaka obecnie wyświetlana jest podstrona i to zarówno na stronie z tematami jak i z postami w temacie. Ewentualnie dodać pozycje następna/poprzednia lub nowsza/starsza.
Bez tego ja już się gubię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:19, ProChaoS napisał:

Moze ktos mi pomoze z moim problemem ktory znajduje sie na stronie 18 ?;/


Zalinkuj posta lepiej (guzik URL, pod Twoim pseudonimem), bo różni ludzie mają różną liczbę stron pustawianą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:27, upiordliwy napisał:

Ciechan - a skąd masz takie informacje;p?


Jakie infromacje, o co Ci chodzi konkretnie? (DODAJCIE pm''y!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 18:30, Ciechan napisał:

> Ciechan - a skąd masz takie informacje;p?

Jakie infromacje, o co Ci chodzi konkretnie? (DODAJCIE pm''''y!!!)



Nie chcę robić chatu z forum ale póki nie ma pmów to chyba można by trochę ;p Więc pytam skąd wiesz , że robotnik to status spamerski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2005 o 18:31, upiordliwy napisał:

Nie chcę robić chatu z forum ale póki nie ma pmów to chyba można by trochę ;p Więc pytam skąd wiesz , że robotnik to
status spamerski?


"A by się działo! Wszyscy, którzy teraz tak zapatrzeni w wyższy status spamują posty, aby zdobyć upragnionego robola dowaidują się, że to jest jednak poziom zdegradowany... Fajna by była taka mała "niespodzianka" ;)"

IRONIA [łac. < gr.]: - sprzeczność między dosłownym znaczeniem wypowiedzi — pozorną akceptacją jakiegoś poglądu, a jej istotnym sensem — świadomie ukrytą negacją

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja myślę że to awans - zostać robolkiem. Gdyż obywatel sobie mieszka i wegetuje - natomiast Robolek ma już przydzielony status społeczności pracującej. Następnie będzie chyba inżynier xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować