Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 01:01, Sarafan_Knight napisał:

Według mnie czasu mieli pod dostatkiem. Pracowali nad tym serwisem od około roku i się
nie wyrobili ze wszystkim, a to z czym się wyrobili jest marnej jakości. Przecież to jakaś kpina!


taaa, bo zabrali ci status co? no z czym sie nie wyrobili? z przeniesieniem twojego statusu? ojojojoj, biedaczku... ale zostales pokrzywdzony.

Dnia 09.10.2005 o 01:01, Sarafan_Knight napisał:

A podobno w sprzedaży miały być też gry innych dystrybutorów... Oczywiście bez wPLN.


podobno? to daj linka do potwierdzenia tej informacji albo nie zmyslaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:06, Sarafan_Knight napisał:

A gdzie jest wykaz, w których wątkach są nowe odpowiedzi na moje posty?!


nie dosc ze placznik to jeszcze slepy. Po lewej stronie tematow z odpowiedziami na twoje posty znajduje sie stosowna ikonka. jesli taka forma prezencji ci nie odpowiada, to jako "forumowicz z ogromnym statusem na poprzednim forum" zapewne wiesz, ze nalezy przeczytac watek w ktorym sie odpowiada. bo tak sie zabawnie sklada ze pare postow przed toba pracownik cdp wyjasnial ta kwestie.

oj, nie wiem jakim cudem miales tego lorda na poprzednim forum, ale powrot do "obywatela" wydaje sie w twym przypadku jak najbardziej wskazany :DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:16, D2T napisał:

taaa, bo zabrali ci status co? no z czym sie nie
wyrobili? z przeniesieniem twojego statusu? ojojojoj, biedaczku... ale zostales pokrzywdzony.


Nie wyrobili się np. z wizytówkami, z napisaniem porządnego regulaminu, z kilkoma wersjami graficznymi forum i paroma innymi rzeczami.

Dnia 09.10.2005 o 01:16, D2T napisał:

podobno? to daj linka do potwierdzenia tej informacji albo
nie zmyslaj.


Niestety stare newsy na stronie CDP zostały skasowane, więc linka podać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:19, D2T napisał:

nie dosc ze placznik to jeszcze slepy. Po
lewej stronie tematow z odpowiedziami na twoje posty znajduje sie stosowna ikonka. jesli taka forma prezencji ci nie odpowiada,
to jako "forumowicz z ogromnym statusem na poprzednim forum" zapewne wiesz, ze nalezy przeczytac watek w ktorym sie odpowiada.
bo tak sie zabawnie sklada ze pare postow przed toba pracownik cdp wyjasnial ta kwestie.


Tutaj przyznaję się do błędu, ale nie chce mi się czytać 300 wypowiedzi w danym temacie.

Dnia 09.10.2005 o 01:19, D2T napisał:

oj, nie wiem jakim cudem miales
tego lorda na poprzednim forum, ale powrot do "obywatela" wydaje sie w twym przypadku jak najbardziej wskazany :DDDDDD


Miałem, bo mi zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:06, Sarafan_Knight napisał:

A gdzie jest wykaz, w których wątkach są nowe odpowiedzi na moje posty?! Tragedia, poprostu tragedia...


Jeśli masz odpowiedź, to po prawej stronie od tematu pojawia się taki dymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:35, Gordek napisał:

> A gdzie jest wykaz, w których wątkach są nowe odpowiedzi na moje posty?! Tragedia, poprostu tragedia...

Jeśli masz
odpowiedź, to po prawej stronie od tematu pojawia się taki dymek.


Wiem o tym, ale jeżeli nie przypnę tematu, to może pójść on na dno forum i jeżeli wypowiadałem się w wielu wątkach, to mogę nie być w stanie pamiętać, które to były po kilku dniach nie zglądania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 01:39, Sarafan_Knight napisał:

jeżeli wypowiadałem się w wielu wątkach, to mogę nie być w stanie pamiętać,
które to były po kilku dniach nie zglądania na forum.


Więc nie wypowiadaj się we wszystkich watkach, bo na razie wszedzie cię pełno. I wszedzię ten sam lament.
Jeśli dobrze czytałem to w jednym poście kilka godzin temu napisałeś"żegnam ozięble".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 00:35, D2T napisał:

"Dziękujemy za napisanie recenzji. Twoja recenzja
została wysłana do redakcji serwisu i powinna pojawić się na stronie w ciągu 3 dni."
jak dobrze pamietam tak samo bylo na
cdpinfo.

Ups... Skleroza i pobieżne czytanie :D Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie zgodzicie (a moze ktos to juz napisal, ale przebrniecie przez wszystkie posty, ktore mnoza sie tu jak kroliki jest raczej trudnym zadaniem...), ale powinni chyba przywrocic stary system: "Przejdz do strony:" Bo teraz mamy mozliwosc wlaczenia od razu strony 1,2,5,10,15 i najnowszej (w tym temacie), czyli jest to robione co 5, a nie tak jak kiedys, ze pare ostatnich stron bylo i pare pierwszych... teraz bede czytal co 5 stron? Troche to dziwne... ale moze sie myle i czegos nie dopatrzylem... za co z gory przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 10:55, Kris_bla napisał:

Nie wiem czy sie zgodzicie (a moze ktos to juz napisal, ale przebrniecie przez wszystkie posty, ktore mnoza sie tu jak kroliki
jest raczej trudnym zadaniem...), ale powinni chyba przywrocic stary system: "Przejdz do strony:" Bo teraz mamy mozliwosc
wlaczenia od razu strony 1,2,5,10,15 i najnowszej (w tym temacie), czyli jest to robione co 5, a nie tak jak kiedys, ze
pare ostatnich stron bylo i pare pierwszych... teraz bede czytal co 5 stron? Troche to dziwne... ale moze sie myle i czegos
nie dopatrzylem... za co z gory przepraszam

Jak dasz którąś z tych środkowych stron, to Ci się pojawi potem jedna w lewo i jedna w prawo...
Póki co możesz sobie przestawić na 50 postów na stronie - wtedy będziesz miał w tym wątku 7 stron i wszystkie od razu dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można by inaczej rozwiązać kwestię "Odpowiedz na wątek" tzn czy muszą być te śmieszne strzałeczki przed wypowiedzią ? Może jest jakiś inny sposób np. samą kursywą bądź jakoś wyraźniej bo ten szary kolor plus strzałeczki powodują , że się można pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia wszedłem na cdprojekt i moim oczom ukazał się napis..."Nowy wygląd forum już w krótce", ucieszyłem się szczerze mówiąc bo pomyślałem, że zmiany są dobre i nowy wygląd forum przypadnie do gustu użytkownikom.
Dzisiaj wszedłem tu poraz pierwszy...
Najpierw byłem w szoku a potem się o mało nie popłakałem :(
Szata graficzna, no ok może kiedyś się do niej bym przyzwyczaił, pytanie zadałem sobie gdzie tu jest *klimat*
Obywatel?, Wizytówka?, Tematy? a co najważniejsze Gram.pl?
Ostatnio co prawda rzadziej tu uczęszczałem, coś tam mi wpadło w oko o tym gram.pl ale byłem
święcie przekonany, że to będzie jakiś dodatek do CDP...jak wszedłem tak jak pisałem byłem w szoku ale jak potem zaczynałem sobie przypominać ile ja tu kiedyś życia spędziłem to mi się łza w oku zakręciła, a już nie wspomne o użytkownikach, któzy spędzili tu więcej czasu odemnie a było takich mnóstwo... _morze łez_

To co zostało uskutecznione...ehh szkoda gadać cieszcie się, że nadchodzi nowe pokolenie bo starych wyjadaczy ten pomysł chyba trochę zbił z kroku.

PS: co mnie najbardziej zmartwiło...że jedyne co pozostało po CDP to nasze konta, totalnie bezpłuciowe, pozbawione jakiejkolwiek historii.
Na liczniku w wizytówce miałem prawie 1200 dni. Ja z wami jestem prawie od samego początku, niech mi kto powie kto będzie o tym pamiętał za pół roku np. o topicach typu "Karczma Smoczy Kufel", "Loża szyderczyń" , "Film rządzi film radzi, film nigdy cie nie zdradzi" a CDP?

Pozdrawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zrobic jakis dzial faq w ktorym goscie z cdprojektu (i tylko oni) odpowiadali by na najczesciej zadawane pytania bo jak sie przeglada np. 2 strony z "Gram.pl - oficjalny w±tek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy)" to czlowieka oslabia co trzeci post to np. "Jak kupilem gre uzywana to moge zarejestrowac ??".
Ja wiem ze opcja szukaj jest tylko dla najbardziej zaawansowanych urzytkowników wiec moze taki faq mógł by pomuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz się Wam dostanie... ;-)
Żartowałem ;-) Postaram się przedstawić propozycje (i zarzuty - nie myślcie, że jesteście idealni) w skondensowanej formie

wygląd forum:
-> strona główna wygląda infantylnie, jest zbyt jasna i na dodatek mało przejrzysta (przynajmniej dla mnie)
-> wywalić (albo raczej przesunąć gdzieś w dyskretne miejsce) kwadraciki określające kategorie, bo obecne rozwiązanie powoduje beznadziejną mieszankę, w której nijak nie można się połapać
-> znaczek CDP (oznaczający nowe posty od Was) jest... wybaczcie... niepotrzebny - wprowadza tylko dodatkową kolumnę, która jest całkowicie zbędna
-> rozumiem, że skoro w ustawieniach jest pole dotyczące schematu, to będą wprowadzone dodatkowe. Nie mogę się doczekać, bo Milk nijak mi nie odpowiada.
-> lista stron niespecjalnie się mieści na belce i jest słabo widoczna (w Firefoksie, nie wiem jak na innych przeglądarkach) [patrz: obrazek]

użytkowanie forum:
-> wprowadźcie z powrotem wizytówki! Strasznie nieprzyjemnie jest teraz, gdy nie można zobaczyć profilu użytkownika
-> niezłym pomysłem byłoby umieszczanie autora ostatniego posta w polu z datą
-> Przywróćcie belkę ze starego forum - "Od Twojej ostatniej wizyty napisano X postów, w tym odpowiedzi na Twoje posty: Y", bo link do tematów, w których mi odpowiedziano był znacznie wygodniejszy niż aktualny "wykrzyknik" koło tematu. Tym bardziej, że jeśli odpowiedziano mi np. tydzień temu, a nie odwiedzałem forum od tego czasu, to nie będę szukał trzy strony do tyłu, czy aby ktoś mi nie odpowiedział...
-> edycja postów nie byłaby od rzeczy...
-> ...podgląd posta przed dodaniem również, bo łatwiej zobaczyć ew. błędy na podglądzie niż w okienku dodawania posta
-> przywróćcie sygnaturki!
-> oddajcie nam przycisk "Wróć do listy tematów" - był znacznie wygodniejszy niż klikanie na "Forum" (jak w PHPbb...)

To chyba tyle... Jeśli sobie coś jeszcze przypomnę, to nie omieszkam dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:56, Mumin napisał:

-> oddajcie nam przycisk "Wróć do listy tematów" -
był znacznie wygodniejszy niż klikanie na "Forum" (jak w PHPbb...)

a Wróć obok Dodaj post ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 12:44, LOBO napisał:

PS: co mnie najbardziej zmartwiło...że jedyne co pozostało
po CDP to nasze konta, totalnie bezpłuciowe, pozbawione jakiejkolwiek historii.

Otóż to... Smutne...

Dnia 09.10.2005 o 12:44, LOBO napisał:

kto będzie o tym pamiętał za pół roku np. o topicach
typu "Karczma Smoczy Kufel", "Loża szyderczyń" , "Film rządzi film radzi, film nigdy cie nie zdradzi"?

Jeśli nie zostaną założone kontynuacje tych tematów - to pewnie nikt, albo bardzo niewielu. Rozmawiałem dziś z Elhanem i on zasugerował bardzo słuszną rzecz. Mianowicie - stare wątki (może nie wszystkie, ale przynajmniej te najbardziej popularne i wartościowe) powinny być dostępne w wersji zarchiwizowanej - do oglądania.
A jak mi teraz ktoś powie, że stara baza już nie istnieje (tzn. że taki kawał historii poszedł w niebyt) to zastrzelę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować