Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2005 o 22:58, penny napisał:

poprostu przyznajcie ze jest burdel, bo to niezapzeczalny fakt. jakby byly konkretne kategorie to by nie bylo
takiego problemu.

to odznacz sobie na gorze kategorie ktore cie nie interesuja i juz. z tego co widze kazde takie filtrowanie ma wlasnego unikalnego linka - mozesz sobie zapisac kazda wersje z zaznaczona tylko jedna kategoria jesli musisz miec forum z "tablicami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 22:28, Flagun napisał:

forum jest ok ale panuje jak na razie spory balagan tu i czasami trudno znalezc interesujacy mnie watek
alenajgorszy jest
brak mozliwosci edytowania swoich postow


Nie wiem czy byloby to takie dobre! Na starym forum tego nie bylo i nikt nie nazekal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:01, D2T napisał:

> poprostu przyznajcie ze jest burdel, bo to niezapzeczalny fakt. jakby byly konkretne kategorie to by nie bylo
> > takiego problemu.
to odznacz sobie na gorze kategorie ktore cie nie interesuja i juz. z tego co widze kazde takie filtrowanie
ma wlasnego unikalnego linka - mozesz sobie zapisac kazda wersje z zaznaczona tylko jedna kategoria jesli musisz miec forum
z "tablicami".


juz to zrobilem ale i tak jest ciezko :) moze dlatego ze cdp zrobilo duze halo wokol gram.pl i sie duzo ludzi zwalilo na raz. fakt faktem ze ciezko znalezc konkrety. uwazam ze dobra organizacje na forum maja codemasters - tam jest jasny podzial na grupy tematyczne i nie ma problemu. nawet wiadomo czy dane watki moga zepsuc zabawe czy nie (spoilers). nie widze sensu w wymyslaniu kola na nowo, jak mozna skozystac z dobrych rozwiazan i to je potem najwyzej udoskonalac wg. potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję dla moderatorów. Zacznijcie przypominać o cięciu postów. Nie wiem czy tu się zebrali sami nowi forumowicze, ale wystarczy popatrzeć na ostatnie kilka wpisów, to teksty cytowane są kilkakrotnie większe od samej odpowiedzi.
W starym regulaminie był ten punkt zapisany i - miałem wrażenie - było pod tym względem lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 23:37, A-cis napisał:

W starym
regulaminie był ten punkt zapisany i - miałem wrażenie - było pod tym względem lepiej.

no to sam sobie odpowiedziałeś ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 14:10, Meghan_mph napisał:

Obywatelu hanmeg, dziękuję za pamięć :) Co prawda to okienko jest łudząco podobne do innego,
które znalazłam już dawno gdzie indziej, ale nieważne kto pierwszy - ważne aby było dobrze i się podobało :)


Y - Obywatelko, ja bym uwazał z takimi wypowiedziami, może to być potraktowane jako obywatelska niesubordynacja :) Ciekawe swoją drogą, jak nisko można w tej klasyfikacji spaść, alement aspołeczny ? , wichrzyciel ? agent sił imperialistycznych ? :D

Dnia 06.10.2005 o 14:10, Meghan_mph napisał:

Hanmeg, marzycielu... Skoro pracownik CDP - Domek, zakłada temat jako kontynuację starego, to znaczy, że już to co stare nie wróci.


Y - Nie wierzę, że ot tak ktoś nacisnął klawisz delete i puscił w powietrze jak by nie było kawał życia wielu z nas.
Cały czas traktuję to jako potkniecie przy pracy.

Dnia 06.10.2005 o 14:10, Meghan_mph napisał:

Ciekawe tylko, że przy pierwszej wizycie na forum na dole były trzy przyciski - ten trzeci to było Archiwum. Zanim zdążyłam skorzystać zniknął, /.../


Y - to prawda niekiedy trzeba miec dobry refleks :)


PS

acha, co do pamiętania to wiedz, ze pewnych rzeczy po prostu sie nie zapomina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi Moderatorze :>

Co prawda (już) nie jestem kobietą ale mimo to poruszyła mnie do żywego jawna dyskryminacja płci niejednokrotnie piekniejszej od nas na tym forum ;P Zwracam się zatem do Ciebie jako przedstawicielki piekniejszej części ludzkości i zarazem przedstawicielki organu nadzoru i ścigania wszelkich prawdziwych i urojonych niegodziwości pojawiajacych sie na tym forum o interwencje w imieniu pokrzywdzonych przez CDP dziewcząt , zarówno tych pełno i niepełnoletnich , w celu rozróżnienia obywateli na obywateli i obywatelki :D

....wiem, wiem, nie ten adres, ale ja wole do Ciebie bardziej niż do Venoma :) ...ciekawe dlaczego ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 15:17, hanmeg napisał:

....wiem, wiem,

...ale i tak coś zbroję... :P
>nie ten adres, ale ja wole do Ciebie bardziej niż do

Dnia 10.10.2005 o 15:17, hanmeg napisał:

Venoma :) ...ciekawe dlaczego ? :>

no ale to że wolisz do mnie, to Ci wiele nie pomoże ;>
bo co ja mogę?
przygarnąć, pocieszyć...;P i odesłać do Venoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dałoby radę by zrobić coś takiego jak w phpBB - guziczek, gdzie znajde liste wszystkich nowych postow od ostatniej wizyty, a podczas lektury napis przy poscie "post nieczytany"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:31, Bart11 napisał:

Czy według was Gta San Andreas Zasługuje na miano najlepszej gry roku???Według mnie tak a jak wy myślicie??

To moja ulubiona gra i będzie ulubiona dopóki nie wyjdzie następne gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 16:33, Bart11 napisał:

> Czy według was Gta San Andreas Zasługuje na miano najlepszej gry roku???Według mnie tak a jak wy myślicie??
To moja
ulubiona gra i będzie ulubiona dopóki nie wyjdzie następne gta.

Piłeś lub jaraleś? Nie wchodź na forum ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2005 o 15:23, TYHE napisał:

bo co ja mogę? przygarnąć, pocieszyć...;P i odesłać do Venoma...


Y - wiem, wiem, tobie to choć to fizycznie niemożliwe :>, zwisa . Ty nie jestesś Pani Obywatel tylko Pani Moderator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie laska po prostu wylaczyc kategorie Komentarze na Forum ;)??
Mi sie akurat to podoba, nie musze miec dwoch stron wlaczonych i zawsze widac czy ktos cos nowego nie napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie chcial dowiedziec czy w koncu zostanie wprowadzone modyfikowanie i usowanie wlasnych postow. Zauwazylem tez ze niektore tematy sie powtarzaja gdzie to mozna zglosic moderatorom?? (nie wiedzialem gdzie napisac tego posta ale tu bardziej pasuje niz do "pomocy technicznej")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 15:17, hanmeg napisał:

....wiem, wiem, nie ten adres, ale ja wole do Ciebie bardziej niż do
Venoma :) ...ciekawe dlaczego ? :>


taka drobniuteńka dygresja - akurat forum oprogramował w całości Leo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 19:28, Destro napisał:

drobniuteńka dygresja - akurat forum oprogramował w całości Leo ;)


dobrze wiedzieć, zwracamy honor Venomowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować