Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z gameplayu Final Fantasy XIV

19 postów w tym temacie

Screeny niby ładne, ale ilość filtrów zabija ;x nie mogę na nie patrzeć, taka ostra biel ;x
Mam nadzieję, że to engine a nie podrasowanie marketingowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawdziwy gameplay, a nie zmodyfikowane fotki, to szykuje się nam nowy cud graficzny ;) Jeszcze tylko żeby fabularnie wyprzedzał FFVII i VIII naraz, to dopiero byłby cud :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ze screenów są scanami z wersji papierowej, jak choćby jeden, na którym przebija kawałek tekstu i nogi z drugiej strony kartki.
Poza tym czy ta grafika różni się od Two Worlds czy innych takich? Chyba nie bardzo. Najważniejsze aby gra była grywalna zarówno dla singli, jak i grup, dla casuali, jak i hardckorów. Inaczej pójdzie na dno jak wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie nogi na trzeciej focie od dołu? To raczej fota ekranu z grą, a nie screen jako taki, stąd te jaskrawe barwy i ziarno (maybe ;p). Może to też być skan z pisma, ale wątpię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:47, Cybertrash napisał:

Może to też być skan z pisma, ale wątpię
:p


"Tym razem możemy zobaczyć screenshoty z gry, które udostępnił magazyn Famitsu."
Dalej jest jeszcze mowa o artykule, czyli jasne jest że są to skany stron z Famitsu a nie normalne screenshoty.
Dlatego ciężko jest oceniać grafikę. Można jednak założyć, że na pewno nie będzie gorsza niż w trzynastce, a byc może nawet lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... z samej treści wynika, że są to skany i to niezbyt dobrej jakości. Mimo tego można śmiało stwierdzić, że jak narazie wygląda całkiem ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cud graficzny? Obłędne screeny? Cóż, ja widzę tylko coś przypominającego Obliviona (od strony wizualnej oczywiście). Nic niesamowitego, choć gameplay może okazać się całkiem strawny. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo FFXI był marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:30, ziptofaf napisał:

Jeżeli to prawdziwy gameplay, a nie zmodyfikowane fotki, to szykuje się nam nowy cud
graficzny ;) Jeszcze tylko żeby fabularnie wyprzedzał FFVII i VIII naraz, to dopiero
byłby cud :P

Niestety do czasu aż postanowią w końcu wydać jakiegoś singlowego Finala na pc nie ma co na to liczyć. Choć po tym jaki poziom fabularnie prezentowała XII mam co do tego wątpliwości(ten główny bubek był jeszcze bardziej ciotowaty niż Tidus), ale zobaczymy jak wypadną gry z XIII w tytule(narazie Versus zapowiada się najlepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 09:30, Tomoya-kun napisał:

> Jeżeli to prawdziwy gameplay, a nie zmodyfikowane fotki, to szykuje się nam nowy
cud
> graficzny ;) Jeszcze tylko żeby fabularnie wyprzedzał FFVII i VIII naraz, to dopiero

> byłby cud :P
Niestety do czasu aż postanowią w końcu wydać jakiegoś singlowego Finala na pc nie ma
co na to liczyć. Choć po tym jaki poziom fabularnie prezentowała XII mam co do tego wątpliwości(ten
główny bubek był jeszcze bardziej ciotowaty niż Tidus), ale zobaczymy jak wypadną gry
z XIII w tytule(narazie Versus zapowiada się najlepiej)



Aaa... FFIV będzie MMORPGiem, jak byście zapomnieli o tym fakcie. Więc nawet jak nawalą miliony questów, nie ma mowy o porządnej fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 10:36, AjKnowJu napisał:

Aaa... FFIV będzie MMORPGiem, jak byście zapomnieli o tym fakcie. Więc nawet jak nawalą
miliony questów, nie ma mowy o porządnej fabule.

Napisałem że singlowego bo to że w MMO nie będzie sensownej fabuły to jest pewne(nie wiem po co wogle robią FF mmo przecież XI była jakby nie patrzeć słaba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować