Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Z darmowych warto zagrac w :
KalOnline - cudna [jak na darmowa] grafika, ciekawa rozgyrwa,przedmioty, skille etc. gralem w to jakies 6 miechow i przestalem jedynie z powodu lagow T.T" na europejskim servie ( zaczne znowu jak otworza nowe)
SilkroadOnline - graficznie [ zobaczcie screeny, miodzio ] i grywalnie bardzo przypomina mi wow. aktualnie pogrywam sobie ^^

gralem jeszcze w inne ale te dwa sa wedlug mnie najciekawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przyfuksiłem ;D A z mmorpg to jest jeszcze Runescape - fajny, ale łatwo wg mnie sie można zgubic i najlepsze rzeczy OCZYWIŚCIE tylko za opłatą, chociaż bez też można sobie pograc fajnie. Wciągnęło mnie na pare godzin, ale mi sie znudziło jak doszedłem do jakiegoś miasta i nie wiem jak stamtąd dojśc do drugiego (tego, z którego przyszedłem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 19:55, pitah napisał:

No to przyfuksiłem ;D A z mmorpg to jest jeszcze Runescape - fajny, ale łatwo wg mnie sie można zgubic i najlepsze rzeczy
OCZYWIŚCIE tylko za opłatą, chociaż bez też można sobie pograc fajnie. Wciągnęło mnie na pare godzin, ale mi sie znudziło
jak doszedłem do jakiegoś miasta i nie wiem jak stamtąd dojśc do drugiego (tego, z którego przyszedłem) :P


Gdzie tam w runescapie zgubić.. :D Całe wakacje w to zagrywałem (oczywiście płatnie, bo za darmo to tam malutko jest) A wrócić do drugiego miasta jest prosto :P Chodzi o to że w prawym górnym rogu jest taka ikonka. A przy niej napis Map :D Otwiera się mapa całego runescape''a we flashu i weź tu się zgub.

Runescape mnie bardzo wciągnął (zrobiłem 80 level combat, a to całkiem sporo, max jest 126), bardzo podoba mi się to że jest ponad 20 skilli i każdy może robić to co mu się podoba. Jest dużo ciekawych fabularnie misji, no i gra nie ma klienta. Niestety zaczęła mi strasznie lagować, i nie chciała przestać dlatego skończyłem grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Od jakiego czasu grasz już w gry MMORPG?
Będzie rok.
2. W co najchętniej grasz?
WoW :)
3. Grasz samotnie, czy z innymi?
Sam grinduję kasę, PvP i Instance to oczywiście z innymi
4. Jak często denerwuje Cię:
a) świat gry
Nigdy
b) inni gracze?
czasami
5. Czy grasz regularnie?
Ostatnio nie bardzo :(
6. Czy jesteś członkiem jakiejś gildii/klanu/innej organizacji?
Tak, byłego klanu CDP "Clan of the Dark Penguin"
7. Czy głównym powodem, dla którego grasz są zdobywane doświadczenia społeczne?
Nie.
8. Ile godzin zżera Ci granie (tygodniowo) w MMORPGi?
Kiedyś w złotych czasac (czyt. ferie i wakacje) to było 60 h na tydzien... Teraz żadko siedze 10... :(
9. Ile postaci posiadasz?
Mnóstwo, ale główną to tylko jedną
10. Czy jeśli jakaś ciekawa wg. Ciebie gra wymagałaby całkiem wysokich opłat abonamentowych co miesiąc-grałbyś?
WoW - grałbym i gram ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:18, pitah napisał:

Dzięki za pomoc! ;D Chyba wróce...
Jeśli grałeś płatnie to w sumie ile wydałeś na cały czas gry (pln)?


Średnio szło 15 złotych na miech (5$), a grałem 3 miechy płatnie, więc razem 45 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 20:19, Latniak napisał:

> Dzięki za pomoc! ;D Chyba wróce...
> Jeśli grałeś płatnie to w sumie ile wydałeś na cały czas gry (pln)?
> >
Średnio
szło 15 złotych na miech (5$), a grałem 3 miechy płatnie, więc razem 45 złotych.


I co, żałujesz teraz?
Ja jeszcze nigdy nie zapłaciłem za nic w grze online [wyjątkiem jest The Crims, dwa razy wysłałem smsa na kredyty, (kto gra(ł), ten wie o co chodzi)] i do dziś tego żałuję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 21:01, pitah napisał:

I co,
żałujesz teraz?
Ja jeszcze nigdy nie zapłaciłem za nic w grze online [wyjątkiem jest The Crims, dwa razy wysłałem smsa
na kredyty, (kto gra(ł), ten wie o co chodzi)] i do dziś tego żałuję ;D


Nie żałuję. Grało się fajnie a 45 złotych to nie jest tak dużo. Bardziej żałowałem tej stówy którą na tibie wydałem (też 3 miechy, ale znudziło mi się po 1,5 :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co dawały wpłaty w Runescape? Bo ja kiedyś odpaliłem tę, eee, grę. Tyle tylko, że kiedy zauważyłem tę "prześliczną grafikę*" i płynność działania (wolne łącze), to spadłem z krzesła i wróciłem do innego MMORPGa, w którego grałem...


*Żeby była jasność-dla mnie grafika nie jest najważniejsza, tyle tylko, że takie coś, co tam zobaczyłem-to było dla mnie za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 10:23, Soleila napisał:

A wcale, że NIE! (Nie powiem Ci, z którym shardem jestem związana) ;))
O Twojej Gildii nie słyszałam. Znasz może ZROM?


ja wiem, z prozaicznego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie mi poweidzieć o grze MU? tak się zastanawiam czy jet ona warta gry? zanim zaczne grać chciałbym poznać wasze zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 13:30, Cronos napisał:

Co możecie mi poweidzieć o grze MU? tak się zastanawiam czy jet ona warta gry? zanim zaczne
grać chciałbym poznać wasze zdanie...


Heh... przyznam się, że nie wiem jak Ci to opisywać, wszystko zależy od tego-GDZIE grasz. Na oficjalnym darmowym serwerze nie radzę grać. A czemu? Hakerstwo, debilizm graczy (niektórych), powszechne oszustwa, brak zorganiozowanych działań Adminów (przykład: zmienili mi hasło, walczyłem o nie przez 4 miesiące, nonstop wymyślali jakieś problemy itp., w końcu dałem spokój).
MUOnline to baaardzo prosty hack&slash w izometrycznym 3D. Questy można policzyć na palcach ręki drwala (to NIE jest przesada). Umiejętności to też beznadzieja... Postać rozwija się wolno... Wszystko sprowadza się do banalnego łomotania potworów niczym się od siebie nie różniących, i do zbierania coraz to lepszego sprzętu (tego akurat rzeczywiście jest dużo). Głupie toto, ale wciąga:P! To nawet nie MMORPG, a MUG-Multi User Graphic;)! Tłuczesz bez sensu, handlujesz, pogadasz, założysz po długiej grze gildię i nuuudy. MU ma jednak "to coś". A przynajmniej miało, przed wszelkim hakerstwem i głupotą która zaistaniała na owym Globalu...
Na serwerach oficjalnych (ale i płatnych) sytuacja jest lepsza-nie ma oszustów, jest o wieeele więcej ciekawych rzeczy, Eventy rozmaite itp.. Również serwery prywatne dają większą frajdę (szybszy rozwój postaci i inne tam).

Wybacz, że piszę tak chaotycznie, ale MU to dziwna rzecz:P! Reasumując-nie polecam. O wiele lepiej grać w Knight Online, czy inny darmowy MMORPG, zajrzyj na http://www.gamecenter.pl tam ich więcej znajdziesz:)!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 13:51, MonkOfWar napisał:

> Co możecie mi poweidzieć o grze MU? tak się zastanawiam czy jet ona warta gry? zanim zaczne

> grać chciałbym poznać wasze zdanie...

Heh... przyznam się, że nie wiem jak Ci to opisywać, wszystko zależy od tego-GDZIE grasz. Na
oficjalnym darmowym serwerze nie radzę grać. A czemu? Hakerstwo, debilizm graczy (niektórych),
powszechne oszustwa, brak zorganiozowanych działań Adminów (przykład: zmienili mi hasło, walczyłem
o nie przez 4 miesiące, nonstop wymyślali jakieś problemy itp., w końcu dałem spokój).
MUOnline to baaardzo prosty hack&slash w izometrycznym 3D. Questy można policzyć na
palcach ręki drwala (to NIE jest przesada). Umiejętności to też beznadzieja... Postać
rozwija się wolno... Wszystko sprowadza się do banalnego łomotania potworów niczym się od siebie
nie różniących, i do zbierania coraz to lepszego sprzętu (tego akurat rzeczywiście jest dużo).
Głupie toto, ale wciąga:P! To nawet nie MMORPG, a MUG-Multi User Graphic;)! Tłuczesz bez sensu,
handlujesz, pogadasz, założysz po długiej grze gildię i nuuudy. MU ma jednak "to coś".
A przynajmniej miało, przed wszelkim hakerstwem i głupotą która zaistaniała na owym Globalu...
Na serwerach oficjalnych (ale i płatnych) sytuacja jest lepsza-nie ma oszustów, jest o wieeele
więcej ciekawych rzeczy, Eventy rozmaite itp.. Również serwery prywatne dają większą frajdę
(szybszy rozwój postaci i inne tam).

Wybacz, że piszę tak chaotycznie, ale MU to dziwna rzecz:P! Reasumując-nie polecam.
O wiele lepiej grać w Knight Online, czy inny darmowy MMORPG, zajrzyj na http://www.gamecenter.pl
tam ich więcej znajdziesz:)!

Pozdrawiam!


Kiedy przeczytałem moje wypociny-załamałem się nieco... Chaotycznie to mało powiedziane:(. Najwięcej sensu ma ostatni akapit-MU nie jest czymś świetnym, graj w co innego. A jeśli już uprzesz się na MU-poczytaj poradnik, np Aikiego i dowiedz się, co i jak. Bo chamstwo w grze rzadkie nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 14:11, SwenG napisał:

> A wcale, że NIE! (Nie powiem Ci, z którym shardem jestem związana) ;))
przepraszam za double-posta ale z ciekawości poszperałem ;)
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=4567&postdays=0&postorder=asc&start=60
(drugi post od dołu, faktycznie już wiekowy ;))

niestety:( nie działa mi ten link... heh...
no to chyba daje sobie spokój z MU i pogram sobie w Gothica ;-)
dobra nie zaśmiecam tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cronos-tylko nie rezygnuj z MMORPG! Polecam na początek grę w Knight Online. To typowy MMORPG, i jestem niemal pewien, że Ci się spodoba! Nie ma hakerów, są ciekawe eventy, dużo Questów, umiejętności, etc. To gra zupełnie innej (wyższej) klasy niźli MU Online:P!

http://www.knightonlineworld.com < Oficjalny Serwer w USA, darmowy. Są jeszcze inne "oficjele" np. w Japonii czy Malezji, ale ten oto polecam, sam mam tam konto:P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 14:38, MonkOfWar napisał:

Cronos-tylko nie rezygnuj z MMORPG! Polecam na początek grę w Knight Online. To typowy
MMORPG, i jestem niemal pewien, że Ci się spodoba! Nie ma hakerów, są ciekawe eventy, dużo
Questów, umiejętności, etc. To gra zupełnie innej (wyższej) klasy niźli MU Online:P!
http://www.knightonlineworld.com < Oficjalny Serwer w USA, darmowy. Są jeszcze inne "oficjele"
np. w Japonii czy Malezji, ale ten oto polecam, sam mam tam konto:P!

Dobra - spoczko... zajrze tam jak tylko dorwe giereczke... pozdrówka - dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy i Wam, jeśli gracie-pojawiają się różne problemy z KO, z połączeniem? Bo ja ostatnio ogóle nie mogę się dorwać, a ponadto gdy wchodzę na stronkę, to zawsze jest szyfrowane (https://...) połączenie... Dziwne...!
No i Guide na stronce głównej nie działa, i mnie to trochę wkurzać zaczyna...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

1. Od jakiego czasu grasz już w gry MMORPG?

2 lata

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

2. W co najchętniej grasz?

MMORPG w świecie fantasy -> WoW, GW

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

3. Grasz samotnie, czy z innymi?

zazwyczaj z innymi - MMO tego wymaga

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

4. Jak często denerwuje Cię:
a) świat gry

żadko

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

b) inni gracze?

często, szczególnie nooby, i PK gdy mam mały lvl

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

5. Czy grasz regularnie?

tak

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

6. Czy jesteś członkiem jakiejś gildii/klanu/innej organizacji?

tak

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

7. Czy głównym powodem, dla którego grasz są zdobywane doświadczenia społeczne?

Nie. Gram bo lubię. Podoba mi się też świat fantasy, a doświadczenie jest tylko przyjemnym elementem.

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

8. Ile godzin zżera Ci granie (tygodniowo) w MMORPGi?

duuuużo...

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

9. Ile postaci posiadasz?

zależy... w chwili obecnej nie gram, ale ok. 10 (WoW)

Dnia 02.12.2005 o 17:35, MonkOfWar napisał:

10. Czy jeśli jakaś ciekawa wg. Ciebie gra wymagałaby całkiem wysokich opłat abonamentowych
co miesiąc-grałbyś?

Zależy, czy miałbym pieniądze.. Jeśli bym miał to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować