Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Modern Warfare 2 na Wii

41 postów w tym temacie

Ty się chyba nie spodziewałeś grafiki z PC-owej wersji CoD:MW :) ta grafa to najwyżej CoD1 na ekstra ustawieniach (przed chwilą grałem) ale "lepszy rydz niż nic" . Przeszedłem kampanię MW1 jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tak świetny tytuł można dać na (Wii) przecierz to hańba. Powiem szczerze nienawidzę (Wii) to syf, gówno na którym kampią dzieci neo, downy niech se lepiej pograją w Mario lub Sonica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gram.pl jak zwykle podaje "rzetelne" wieści i jak zwykle są "na bieżąco" i "dobrze poinformowani". Wii dostanie CoD4: MW, port za który odpowiedzialny jest Treyarch.

Do tych co to uważają, że "Wii to syf", "hańba". Weźcie popatrzcie na swoje posty i odpowiedzcie mi na jedno pytanie. O co wy walczycie? O wolny Tybet? Gry video to rozrywka ogólnodostępna. Czy zepsuci fanboje PS3/X360 naprawdę są tacy mało rozgarnięci czy sobie jaja robicie? Co ci jeden z drugim przeszkadza, że posiadacz Wii sobie zagra w CoD''a 4? Zabronisz mu? Ty weź go zabij najlepiej bo to ujma na honorze "prawdziwego gracza". Przecież nikt ci nie każe grać więc odpuść facet bo to właśnie "prawdziwi gracze" wywołują flame war''y.

Ehhh Szkoda gaaaadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te screenshoty to z Modern Warfare... Jakby na najniższych detalach [albo jeszcze niższych].
Albo błąd albo... no sam nie wiem... Robienie MW na nazwie MW2 na Wii nie bardzo mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, słabo się robi podczas czytania wypocin takich osób jak mario992, choć sam się zastanawiam, na ile to prowokacja, a na ile (smutna) prawda... Nie będę włączał się nawet w ten flamewar, bo nie warto, i wszystkich normalnych nawołuję do tego samego, czyli ignorowania dzieci neo, próbujących wywołać flamewar.

Samo CoD4 może być bardzo ciekawą pozycją na Wii - mam nadzieję że system celowania za pomocą podczerwieni w końcu dorówna Medal of Honor: Heroes 2 i w końcu będziemy mieli porządną alternatywę dla analogów. A co do oprawy - i tak poczyniono znaczne postępy, a wspominając to co Factor5 robił z Gamecube i mając na uwadze moc Wii - myślę że nadal nie osiągamy szczytu możliwości. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho - dzieci neo musiały sobie w tym temacie pofolgować. Moje gratulacje, robaczki.

To będzie ciekawy eksperyment. Wiadomo, że mamy do czynienia z jedną z najlepiej zaprojektowanych i najlepiej wykonanych gier ostatnich lat. Teraz powstaje pytanie - ilu ludzi posiada Wii i nie grało w CoD4 na innej platformie do gier (a biorąc pod uwagę fakt, że tą grę nawet mocno średnie komputery sprzed dwóch lat obsługiwały...) bo chyba tylko tacy grę kupią. Nie sądzę by samo sterowanie było dla innych wystarczająycm powodem do spróbowania produkcji (a cena będzie pewnie jak za nowość...).

Jak to się sprzeda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 22:15, mario992 napisał:

Nie wiem jak tak świetny tytuł można dać na (Wii) przecierz to hańba. Powiem szczerze
nienawidzę (Wii) to syf, gówno na którym kampią dzieci neo, downy niech se lepiej pograją
w Mario lub Sonica.


Oj żebyś wiedział ile taki Mario i Sonic znaczy dla starych wyjadaczy.
Świetne gry. Szacunek im się należy.
A Wii nie jest syfem. Jest po prostu czymś innym ( w domyśle fajną konsolą )
Zresztą zagrasz kiedyś na niej to zrozumiesz o co chodzi ;)

A dzieci neo na Wii nie "kampią". One się jarają grafiką z PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest okropna ? No a jaka ma być ? To Wii, więc do kogo macie pretensje ? Na sprzęt Nintendo powinno się wydawać gry które idealnie pasują do kontrolerów konsolki, Modern Warfare po prostu do tego typu gier raczej się nie zalicza*. Tak samo było z Call of Duty 3* na ów konsolkę.

*imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widac, jestescie super graczami, tylko grafika dla większości się liczy, eh grajcie sobie na waszym super wypasionych sprzętach w super ultra graficznie dobre gry, zapominając o klimacie, fabule i miodności(grywalności)
A to jest wii, i wiadomo że tutaj grafika odgrywa rolę drugorzędna, ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocho! Widać, że dzieci Neo przyszły z Onetu teraz tutaj.

Jay-Pi
>Powiem tak Wii to syf - dziwię się aż że nawet CODA dają na coś takiego ...
Może jakieś arguemnty? Cóż podam za Ciebie:
Wii to syf ponieważ:
Gry na Wii mają słabą grafę.
Z grania na Wii można czerpać najwięcej zabawy. Najważniejszy to jest tzw. "fun", jak wiadomo zabawa jest nieważna - liczy się mega-grafika (a Crysis to najlepsza gra jaka powstała).
>cóż nie lubuję Wii ;P
I tym argumentem mnie przekonałeś, że Wii to syf.


mario992
>Nie wiem jak tak świetny tytuł można dać na (Wii) przecierz to hańba.
Hańba? Dla kogo? Dla fanboja X360/PS3? Co ci przeszkadza, że posiadacze Wii, będą mogli zagrać w jedną z lepszych gier ostatnich lat? A może im zazdrościsz, że będą mogli bawić się przy tym tytule lepiej niż ty przy swojej wspaniałej konsolce/mega komputerku za 10tys?
>Powiem szczerze nienawidzę (Wii)
Czemu? Ktoś ci "nuchakiem" zamordował rodzinę/psa/pluszowego misia?
>(Wii) to syf,
Argumenty poproszę.
> gówno na którym kampią dzieci neo,
Pozwól, że nie skomentuje tych bzdetów napisanych, przez neo z onetu, dla którego wspaniała grafika to najważniejsza rzecz w grze.
>downy niech se lepiej pograją w Mario lub Sonica.
Pewnie wiesz z autopsji. No cóż przynajmniej podajesz jakieś rady co jest najlepsze dla ludzi twego pokroju.
PS. A i żebyście kochane "fanbojiki" nie waliły kikutami w klawiature wypisując bzdury, że jestem fanbojem Wii - nie posiadam tej (i innej też) konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whooaaaa, normalnie Wrath of Dzieci Neo, robienie MW2 na Wii, nie bardzo im się podoba... Buahahahhahaha... Super, nie mogę się doczekać! Wersja na PC z całą pewnością mi nie pójdzie, ale skoro będzie edycja na Wii, to i ja sobie zagram w MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treyarch to patałachy. Przecież to wygląda jak gierka na Iphone''a. Już stare Call of Duty na PS2/Xbox czy nawet GameCube''a (!) wyglądały lepiej. Poza tym nie wiem czy wiecie, ale na 3 screenie wmontowali fotoszopem leżącego araba. Cały Neogaf z tego się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*MC_Black* Mario i Sonic dużo znaczy dla starych wyjadaczy (wiem) ale te gry zaczeły świetlną historie na PC. Może swiętnie się gra na Wii ale i tak nie zagram.
*Growin* Po pierwsze to nie jestem fanbojem X360/PS3 ani niemam kompa za 10tys tylko za 3tys.
Wii to syf argumenty: grafika, noi nieodpowiada mi machanie wilotem niedużo(wiem)
Dzieckiem neo nie jestem a fabufa jest tak samo ważna jak grafika downem też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować