Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

PEGAZUS

306 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2007 o 18:37, Ostrowiak napisał:

Dobra, Pegasusie;)

Chodzi mi o to:

ILE NAJDŁUŻEJ NA RAZ?


np. Od rana do nocu, czy coś;)


6 h xD i LEDWO wytrzymywał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamieętam napierdzielanki z kumplami w Contre co tydzień kupowałem nowy Dżojstik na targu u Ruskich bo się rozwalały szybko:D
A najlepszy był to gdy przyszło 7 kumpli do jednego i każdy miał swój pad i czekał na swoją kolejkę w graniu!!! Ach to były czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj gram na Pegasie, który ma prawie 15 lat (model IQ-502:). Tylko ja mogłem się pochwalić Goal!3 w szkole. Aktualnie mam 12 kartridży. Oto lista:
1.Sławne 9999999999 in 1:)
2.Big Nose the Caveman
3.The New Human i Northern Ken
4.500 in 1
5.Goal 3
6.Rambo(Gdzieś tam jest:)
7.Spider Man
8.The Flinstones II
9.Ninja Cat
10.Excitebike
11.Dizzy
12.SUPERANCKIE GOLDEN AXE 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 16:13, maja96 napisał:

5.Goal 3


Hehe, pamiętam tą gierkę. Grałem w nią z milion razy i pewnie grałybm do dzisiaj, gdyby mi z Pegazusa dymek nie poszedł ;( Pamiętam, że strasznie się wtedy przestraszyłem, bo byłem sam w domciu, a dymiącego Pegaza wystawiłem za okno :D Po pięciu minutach tak skurczybyk zaczął dymić, że pod oknem zebrała się mała grupka gapiów :D Bałem się, że zadzwonią po straż, dlatego schowałem Pegazusa szybko do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam te dobre stare czasy katując wieczorami na Pegsusie :) O ile pamiętam to w Contre katowałem, ale niestety pegasus sie rozleciał :( Podobnie jak el machete dymek poszedł a że ja byłem mlody i glupi (miałem chyba 4 -5 lat) polałem go wodą która była w szklance obok mnie.... co sie działo dalej mówić nie musze... okrzan niezły dostałem, oj niezły. Contra ReLz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. Pegazus. Ze łazmi w oczach wspominam jak graliśmy całymi dniami z siostrą i z kolegami w te gierki. Konsola była fajna ale szybko się psuła. Najlepiej się grało w mario( wg. mojej siostry najlepsza gra, jednak na kompie sie tak nie da) w tanki, contre, czasami u kolegi w żółwie nindża.Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najlepiej się grało w mario( wg. mojej siostry najlepsza gra, jednak na kompie sie tak nie da) w tanki...

Tja, Tanki rulez:D Znakomita gra, która sprawdzała się zwłaszcza w trybie na osoby. Ach ta walka o dodatkowe życie czy o gwiazdki, które dawały lepsze pociski:D Chętnie bym w to pograł na piecyku, ale jakoś się jeszcze nie spotkałem z grami z pegazusa na PC. Ogromna szkoda, zwłaszcza, że samą konsole ukradli mi z piwnicy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 18:44, burczynski napisał:

Pamiętam, pamiętam te dobre stare czasy katując wieczorami na Pegsusie :) O ile pamiętam to
w Contre katowałem, ale niestety pegasus sie rozleciał :( Podobnie jak el machete dymek poszedł
a że ja byłem mlody i glupi (miałem chyba 4 -5 lat) polałem go wodą która była w szklance obok
mnie.... co sie działo dalej mówić nie musze... okrzan niezły dostałem, oj niezły. Contra ReLz



.///////////////////
a ja dzisaij podłączyłem pada...... wł emuklatira.... + Contre... i zaczełem grac :) na 19 calowym LCD :)
gra wymaita szkoda ze jeszcze nie pojawiła sie kontynuacja na PC.. to było by coś.,.. fajnego nawet jakby zrobili to w 3d i dali takie same plansze (tylko ze w 3d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:10, dominikańczyk napisał:

OMG. Pegazus. Ze łazmi w oczach wspominam jak graliśmy całymi dniami z siostrą i z kolegami
w te gierki. Konsola była fajna ale szybko się psuła. Najlepiej się grało w mario( wg. mojej
siostry najlepsza gra, jednak na kompie sie tak nie da) w tanki, contre, czasami u kolegi w
żółwie nindża.Ech...

no to TY nie płacz... na torrencie są całe... połacie gier...
nawiasem mówiac chyba jest legalne sciągac gry na nesa ?! w sumie swoje lata mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:17, Chester001 napisał:

gra wymaita szkoda ze jeszcze nie pojawiła sie kontynuacja na PC.. to było by coś.,.. fajnego
nawet jakby zrobili to w 3d i dali takie same plansze (tylko ze w 3d)


Niby dlaczego miałaby się pojawić na PC ? Kontynuacja pojawiła się jakiś czas na PS2 ale była słaba, właśnie przez to że przeniosła akcję w 3D, parę tygodni temu pojawiła się również nowa Contra na NDSa i jest boska :) Równie wielki hardkor jak w wersji na NESa, jeśli nie większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że swojego Pegasusa to kupiłem za jakieś 7 dyszek. Trza było chodzić na targ po dyskietki i je wymieniać jak sie znudziły. A po dżojstik to raz na 2 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:23, Taikun napisał:

> gra wymaita szkoda ze jeszcze nie pojawiła sie kontynuacja na PC.. to było by coś.,..
fajnego
> nawet jakby zrobili to w 3d i dali takie same plansze (tylko ze w 3d)

Niby dlaczego miałaby się pojawić na PC ? Kontynuacja pojawiła się jakiś czas na PS2 ale była
słaba, właśnie przez to że przeniosła akcję w 3D, parę tygodni temu pojawiła się również nowa
Contra na NDSa i jest boska :) Równie wielki hardkor jak w wersji na NESa, jeśli nie większy
:)

uuu no to nie wiedziałem :)
w sumie... sam nie wiem... chyba masz racje...2d tez jest fajne.. tylko w tych czasach ? nie sądze... no chyba ze techland by zrobił z braku kasy na 3d.. i to by mogło odnieść sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:27, Chester001 napisał:

w sumie... sam nie wiem... chyba masz racje...2d tez jest fajne.. tylko w tych czasach ? nie
sądze... no chyba ze techland by zrobił z braku kasy na 3d.. i to by mogło odnieść sukces :)


nierówność zachodząca tutaj jest prosta
2D > 3D

niektóre serie nie powinny przechodzić w trójwymiar po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 21:27, adi54 napisał:

Ja pamiętam że swojego Pegasusa to kupiłem za jakieś 7 dyszek.


Ja za swojego dałem niecałe 200zł. ale warto było:D

Dnia 28.01.2008 o 21:27, adi54 napisał:

Trza było chodzić na targ po dyskietki i je wymieniać jak sie znudziły.


Dokładnie, ale z tego co pamiętam owa wymiana też coś kosztowała.

Dnia 28.01.2008 o 21:27, adi54 napisał:

A po dżojstik to raz na 2 miechy.


Nie widziałem nigdy joysticków do Pegazusa. Tylko i wyłącznie pady. No i pistolet do kaczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2008 o 21:38, dave03 napisał:


> A po dżojstik to raz na 2 miechy.

Nie widziałem nigdy joysticków do Pegazusa. Tylko i wyłącznie pady. No i pistolet do kaczek:P

Się czepiasz. Kiedyś nikt z nas nie mówił na to PAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:39, Budyn napisał:

Na początku był NES, później SNES, a IMITACJĄ SNES''a był właśnie pegazus, podobny i


Pierwsze nie było Nintendo Famicom? Z niego Pegazus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 19:44, dave03 napisał:

>Najlepiej się grało w mario( wg. mojej siostry najlepsza gra, jednak na kompie sie tak
nie da) w tanki...

Tja, Tanki rulez:D Znakomita gra, która sprawdzała się zwłaszcza w trybie na osoby. Ach ta
walka o dodatkowe życie czy o gwiazdki, które dawały lepsze pociski:D Chętnie bym w to pograł
na piecyku, ale jakoś się jeszcze nie spotkałem z grami z pegazusa na PC. Ogromna szkoda, zwłaszcza,
że samą konsole ukradli mi z piwnicy:/



Może to ci się spodoba:
http://www.gry.pl/gra/Battle_City.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 14:06, dominikańczyk napisał:

Może to ci się spodoba:
http://www.gry.pl/gra/Battle_City.html

Tak, wygląda na to, że to jest właśnie ta gra:D Tyle tylko, że nie wiem dlaczego pasek loadingu dochodzi mi do 100% i nic dalej już się nie dzieje:| Nie wiem czy tylko u mnie tak jest czy u wszystkich więc byłbym wdzięczny gdyby to ktoś sprawdził u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować