Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

PEGAZUS

306 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 14:21, KannX napisał:

Ja mam tę nowszą wersję Pegasusa - ''IQ-502'' z opływową obudową, automatyczną klapką na cartridge
i ergonomicznymi padami z szeroką wtyczką :) Porzednia od ruskich zepsuła się po miesiącu...


Ja też miałem tą wersję. :) Pamietam, że moi rodzice dali za nią wtedy 199zł i dodatkowo dodany był kardridź "Złota piątka" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pegazus jak ja na nim pocinałem! Pegazus jset super , ale juz go niemam.Szkoda.Z chęcia bymsobie zagrał np w mario :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:36, przemaspol napisał:

Strość nie radość. Teraz kompy są na czasie! Teraz pegazus to staroć

I co z tego że PEGASUS, a nie Pegazus jest stary ? Niektore gry bardziej wciągają niż te któe są dostępne teraz na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pisze się raczej Pegasus ;p A poza tym na tej fajnej konsolce rozpoczynałem przygodę z grami :) Pamiętam te niezapomniane partyjki w Mario.... , Albo Contrę he he Jak to drzewiej było ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pegasus to było coś kiedyś cały dzień siedziałem przed TV i se pykałem :P teraz sobie na emulatorze gram ;] gry typu Mario, Contra, Big Nose, Micro Machines nadal wciągają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:20, Szarik0371 napisał:

Pegasus to było coś kiedyś cały dzień siedziałem przed TV i se pykałem :P teraz sobie na emulatorze
gram ;] gry typu Mario, Contra, Big Nose, Micro Machines nadal wciągają ;]

eeee.... granie na emulatorze jest legalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy, pamiętam jak pykałem zawzięcie w tą gierę gdzie się czołgami sterowało i broniło orzełka przed wrogami (TANK bodajże), a i Mario też było super, Contra, miałem też taką gierkę Vap, zasiedziałem się przy niej raz kilka godzin a jak odszedłem od TV to mnie głowa tak bolałaaaaa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 15:36, sinir napisał:

eeee.... granie na emulatorze jest legalne???


Oczywiście, jeśli posiadasz konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, Pegazus, pierwsze urządzenie, na którym grałem, pierwsze urządzenie, które wprowadziło mnie w świat gier... I pierwsze urządzenie, które spaliło mi się podczas grania :P. Pegazus, którego miałem w domu był raczej własnością Taty, ja byłem jeszcze za mały na gry... Kiedy już odpowiednio dojrzałem na granie (6 lat :P), usiadłem obok taty i ograłem go w pewnej sportowej gierce, której tytuły już nie pamiętam :(... Innym razem graliśmy w Mario, Aliena i Czołgi (Tanks bodajże był oryginalny tytuł)... Było też wiele gier, które uruchomić się nie chciały, nie wiadomo czemu, a z okładki wyglądały interesująco... Razem z Tatą grając na tej konsolce straciliśmy wiele lat (znaczy on, bo ja jakiś rok - do czasu naszego pierwszego PC :D), kardridży mieliśmy z 15, a na każdy po kilkanaście gier... To była zabawa, do czasu, kiedy ni z tego ni z owego na ekranie pojawiły się kolorowe plamy (karta graficzna?), okazało się, że konsolki już nie naprawimy... I tak skończyła się moja przygoda z Pegazusem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 10:14, WorldWar3PL napisał:

Przypomniała mi się najlepsza wg. mnie seria platformówek. Donald Duck ! Genialne i nigdy się
nie nudziło !

Heh, chyba Duck Tales! :D Dwójka była wypaśna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja w 1997 roku dostalem tego ladnego Pegasusa IQ-502 za 200 zl i 4 ralta wylecialy z zyciorysu ;) Oprocz zlotych piatek, zlotych czworek itd pamietam taka fajna gre Contra Force gdzie sie zmienialo postac ;D Dzisiaj mam pegasusa wbudowanego w dvd Emperor Gambler Manty, az mi sie lezka w oku zakrecila jak odpalilem stare tytuly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogralem brata w Micro Machines 4 -0 :)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na moim gramsajcie jest filmik z grami z PEGASUSA w roli głownej :) (oczywiście mojej roboty). Dzisiaj mam nadzieję że uda mi się z kimś pograć na emulatorze przez sieć (mam konsole i dużo orginalnych gier, więc nie piracę), jeżeli ktoś był by zainteresowany to może się ze mną umówić na partyjkę Contry albo Micro Machines ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh .... Pamiętam czasy jak w szkole tylko mówiliśmy który doszedł do dalszego levelu w Contrze , jak się wymienialiśmy "płytkami" . Ojj.. to były czasy , mam jeszcze dyskietki z dawnych lat , np: Robocop , Contra itp . Pamiętam jak całą rodziną podpinaliśmy kontroler zwany " pistoletem" i graliśmy w polowanie na kaczki. Nie zapomnę tego nigdy , jak z bratem się regulowało zasilacz itp itd , ehhh.... A co będę zrzędził niech młodsi kupują Pegasus''a i użytkują póki jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 12:06, PAPISHON napisał:

Dzisiaj ogralem brata w Micro Machines 4 -0 :)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to na moim gramsajcie jest filmik z grami z PEGASUSA w roli
głownej :) (oczywiście mojej roboty). Dzisiaj mam nadzieję że uda mi się z kimś pograć na emulatorze
przez sieć (mam konsole i dużo orginalnych gier, więc nie piracę), jeżeli ktoś był by zainteresowany
to może się ze mną umówić na partyjkę Contry albo Micro Machines ;)

ja się mogę umówić na partyjkę micro machin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pegazus to było coś co zmieniło na zawsze moje zdanie na temat rozgrywki wirtalnej. Dzięki niemu poznałem wogóle co to jest owa rozgrywka. Moje ulubione gry to: Contra, Micro Machines, Big Nose (ten na deskorolce:P), Dizzy i Robin Hood:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować