Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opera 10 - 10 milionów pobrań

26 postów w tym temacie

Moim zdaniem tryb turbo pzyda się tylko tym którzy płacą od każdego ściągniętego kb,w końcu dane muszą jeszcze przejść przez serwery opery wiec szybkość surfowania spadnie. Co innego gdyby rozpowszechniła się technika pakowania przesyanych danych na serwerach WWW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 11:43, S1G napisał:

Moim zdaniem tryb turbo pzyda się tylko tym którzy płacą od każdego ściągniętego kb,w
końcu dane muszą jeszcze przejść przez serwery opery wiec szybkość surfowania spadnie.
Co innego gdyby rozpowszechniła się technika pakowania przesyanych danych na serwerach
WWW.

Turbo jest głównie dla laptopiarzy, którzy często muszą siedzieć na WiFi i łapią słaby sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 11:43, S1G napisał:

Moim zdaniem tryb turbo pzyda się tylko tym którzy płacą od każdego ściągniętego kb,w
końcu dane muszą jeszcze przejść przez serwery opery wiec szybkość surfowania spadnie.
Co innego gdyby rozpowszechniła się technika pakowania przesyanych danych na serwerach
WWW.


A właśnie, że wzrasta:d. Potestowałem sobie dziś tę funkcję na kilku stronach i ładowały się szybciej.
Tyle, że wszelka grafika strony mocno traci na jakości.

A niektórym bardzo się przyda funkcja sprawdzania pisowni w nowej Operze. Choć pewno ci "intelektualści" i tak oleją fakt, że połowę postu mają "na czerwono".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No, jestem jednym z tych 10 milionów. Używam Opery od czasu zaprzestania wspierania Mozilli i sobie chwalę- przeglądarka szybka, niezawodna, bezpieczna i wygodna. Tylko nazwę ma zrypaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie używam Firefoxa z 4-rema wtyczkami (w tym jedna od pogody) ale Operę również mam zainstalowaną, od czasu do czasu serfuję i na niej, rzadko ale jednak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:26, Budo napisał:

Tylko nazwę ma
zrypaną :P


na bakier z kultura, co ? :) imo lepsza Opera niz FireFox ;) zgadzam sie co do wczesniej czesci wypowiedzi Opera to bardzo dobra przegladarka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mozilla kiedykolwiek wspierała operę ?

ps też jestem jednym z tych 10-milionów, ale tylko dlatego że chciałem się upewnić że "rozszerzony" Firefox to nadal najlepszy wybór jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chwalę sobie nową Operę. Przy czym jeśli zainstaluje się jeszcze AdBlocka do niej wtedy szybkość wczytywania stron znacznie wzrasta. Jeszcze dać RSS Checkera i człowiek jest szczęśliwy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, była sobie kiedyś przeglądarka Mozilla, która zakończyła swój żywot jakieś parę lat temu, a na jej miejsce wyszła Sea Monkey. Wtedy przerzuciłem się na Operę, chociaż Sea Monkey jest całkiem spoko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam oczywiście pobrałem już w dniu premiery, wcale sie nie zawiodłem. Poza tym jest jescze jedno usprawnienie - sprawdzanie pisowni, właśnie teraz podkreśla mi wszystkie wyrazy na czerwono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem w dniu premiery, ale zainstalowałem dopiero dzisiaj. Ale i tak jest świetna, a dzięki podkreślaniu wyrazów Mozilla może się schować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również zaliczam się do tego ''skromnego'' grona. "Dziesiątka" zaskoczyła mnie szybkością i... nową ikoną na puplicie. Damn! Trzeba się do niej przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować