Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Two Worlds II - znamy minimalne wymagania sprzętowe

27 postów w tym temacie

I tak powinny właśnie wyglądać wymagania nowej gry, a nie minimum procek np. C2D E6400, 2GB, 7900GT. Jedyne czego teraz się obawiam to tego, czy graficznie ta gra podoła najnowszym produkcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 10:06, xArtoXx napisał:

widząc te wymagania wydaje mi sie ze gra nie bedzie miała zbyt dużo do zaoferowania ...



od kiedy grę ocenia się po wymaganiach? 0.0

ja czekam z niecierpliwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że te wymagania są mniejsze niż "jedynki" :P Na moim Athlonie 64 2800+ 1,5 GB ram i X1950Pro TW działał naprawdę marnie, tu napewno bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie w cos porządnego bedzie można wreszcie pograć:) Na pewno zakupie TW II.Jedynka mi sie podobała, i jest w mojej "żelaznej grupie " gier do których wracam, razem z serią TES,i GI,GII.Kodemaster [/b]-Dziwnie małe te wymagania, osobiście myślę że to jest jakiś pic na wodę :( Nic w tym dziwnego,zauważ ze gra działa również na Leopardzie-Mac OS.Pewnie na nim była pisana:) Po prostu nie ma zamulaczy programowych, żebys musial ciągle zmieniać proceror, grafikę ....etc.Bo nie ma games for window$,hehe , i tak trzymać, brawo dla Techlandu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 10:06, xArtoXx napisał:

widząc te wymagania wydaje mi sie ze gra nie bedzie miała zbyt dużo do zaoferowania ...

Po przeczytaniu niektórych komentarzy wcale się nie dziwię, że gry mają coraz mniej do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować