Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision komentuje narzekania na cenę Modern Warfare 2

50 postów w tym temacie

Czyli inaczej można powiedzieć.

Zwiększyliśmy dlatego że to CoD a ludzie i tak kupią ze względu na popularność marki.

Niestety, tutaj Acti na mnie nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu narzekał ostatnio na EA. Elektronicy przynajmniej nie uśmiercili wchłoniętych przez siebie studiów, wprowadzają do gier dosyć znaczące innowacje, nie skupili się tylko na Simach, pułap cen jest stały, a co najważniejsze - nie mówią prosto w oczy nam, graczom, że jesteśmy skretyniałymi, bezmózgimi idiotami. I to na forum publicznym.

***

I w tym momencie, będąc gościem, który wręcz od razu zamówił pre-orderem Modern Warfare 2, napalił się na produkcje itd. itd. czuję się naprawdę źle i podle, że daję takim tumanom zarobić kasę. W nagrodę przyznam się, że ich World Toura uczciwie spiraciłem, gitarkę mam z GH3 (sprzed okresu 'Acti-reform'), a perkusję zamawiam od Rock Banda. Jesteśmy kwita, Kotick, niee? ;']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polityka Activison niebezpiecznie zbliża się do polityki firmy Eidos. Oznacza to, że dostaniemy ponad 5 h gry za 120zł lub 160zł(PC). Oczywiście wersji konsolowych nie mam zamiaru komentować, gdyż nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

World Toura uczciwie spiraciłem

Wojmanowi się to nie spodoba :]
MW2 MIAŁEM zamiar kupić, ale już od dość dawna nie mam. Mimo, że cenię chłopaków z IW i ich pracę, to MW2 nie kupię w cenie premierowej, bo to jawne zdzierstwo. Zwłaszcza, że wolę rozgrywkę w singlu, niż w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sam nie wiem czy kupować to MW 2. Robią z graczy idiotów gotowych wydać sporo kasy na grę która starczy góra na kilka godzin (mowa tu oczywiście o singlu, po którym gra trafia na półkę u przeciętnego Kowalskiego) i jeszcze są z tego dumni. Jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, nawet EA nie odstawiało takiej szopki przy premierach swoich gier. Cóż, przynajmniej teraz wszyscy będą zwracali więcej uwagi na błędy i choćby małe potknięcia ze strony producentów. W końcu gra za tyle kasy powinna być idealna, czyż nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

Ktoś tu narzekał ostatnio na EA. Elektronicy przynajmniej nie uśmiercili wchłoniętych
przez siebie studiów

Westwood, Bullfrog - jedne z najważniejszych studiów dziwnym trafem padły dopiero pod skrzydłami EA.

Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

wprowadzają do gier dosyć znaczące innowacje

Nie skomentuję, bo nie gram w ich gry. Słszałem jednak jednym uchem, że FIF''y, NHL''e i innye NBA''e co roku dostają update składów drużyn w postaci nowych gier. Nie wspomninając o rewolucyjnej w każdej odsłonie serii Need For Speed.

Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

nie skupili się tylko
na Simach, pułap cen jest stały

... wyższy niż u innych producentów co szczególnie widoczne jest w naszym pięknym kraju...

Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

a co najważniejsze - nie mówią prosto w oczy nam, graczom,
że jesteśmy skretyniałymi, bezmózgimi idiotami. I to na forum publicznym.

Nie, prosto w oczy nie mówią. Mówią to tak, by tylko ci idioci i kretyni wśród graczy tego nie zrozumieli - trochę bardziej rozgarnięci złapią w lot w co się tu gra.

Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

I w tym momencie, będąc gościem, który wręcz od razu zamówił pre-orderem Modern Warfare
2, napalił się na produkcje itd. itd. czuję się naprawdę źle i podle, że daję takim tumanom
zarobić kasę.

Heh, patrząc na to co piszesz o EA...

Dnia 05.10.2009 o 20:57, Sharaqus napisał:

W nagrodę przyznam się, że ich World Toura uczciwie spiraciłem

Spieprzaj dziadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie kupilem CoD MW bo (zwazywszy na fakt, ze interesuje mnie tylko singiel) uwazam, ze kosztuje zbyt wiele. Widac w CoD MW 2 tez sobie predko (wcale?) nie pogram. Szczesciem jest wiele innych gier na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak na początek, żeby klarownie i jasno było - za elektronikami w żadnym razie nie jestem. Tfu, brzydzę się ich wręcz i jestem wdzięczny CDProjektowi za usunięcie w polskich wersjach gier od Bioware''u takich miśków jak Starlocki, DRMy czy inne uprzykrzacze życia. Hej!

Dnia 05.10.2009 o 21:36, hallas napisał:

Westwood, Bullfrog - jedne z najważniejszych studiów dziwnym trafem padły dopiero pod
skrzydłami EA.

Westwood, fakt, zwracam honor, ale czy za Bullfrogiem ktokolwiek płakał dłużej niż trwa napisanie dwóch nawiasików i gwiadki pośrodku (nazywanych szumnie ZNICZEM)? Dungeon Keeper, Populous... No, chyba więcej szczęścia wynikło właśnie z tej fuzji, kiedy niedługo potem Monyleux założył własny Lionhead Studios. Inną sprawą jest, czy producent potrafi wykorzystać potencjał takiego dewelopera, jakim jest EA. Przykładem niech posłuży Bioware.

Dnia 05.10.2009 o 21:36, hallas napisał:

Nie skomentuję, bo nie gram w ich gry. Słszałem jednak jednym uchem, że FIF''y, NHL''e
i innye NBA''e co roku dostają update składów drużyn w postaci nowych gier. Nie wspomninając
o rewolucyjnej w każdej odsłonie serii Need For Speed.

No, co do NFSów to już nie byłbym taki zadziorny jak Ty, bo przecież wyraźnie widać, że EA próbowało unnowacyjniać gameplay jak się dało (Porshe, Underground, ProStreet). No i teraźniejszy Shift. Jeżeli to nie jest przełom, to najwyraźniej powinni się skoncentrować w następnej odsłonie na robieniu tabelek, statystyk, questów dla samochodów i skilli dla kołpaków, żeby Ciebie to zadowoliło.
Już nie będę nic mówił o nowej FIFie 10 (na konsole), która zbiera fenomenalne noty od wszystkich możliwych tylko mediów, w tym szczególnie za ''idealność'' i rewolucyjność (360degrees).

Dnia 05.10.2009 o 21:36, hallas napisał:

> pułap cen jest stały
... wyższy niż u innych producentów co szczególnie widoczne jest w naszym pięknym kraju...

No sorry, przynajmniej nie mamy kwiatków na 2 miesiące przed premierą gry "Kurde, gracze, sorka, ale musimy podnieść cenę o [wstaw liczbę złotych jaką zabierasz na wypad do dobrej pizzerii i pomnóż przez 2], bo iż ponieważ gdyż jednakże... (i reszta marketingowego pieprzenia). Ale wierzymy że i tak kupicie bo jesteście głupie matoły!"

Dnia 05.10.2009 o 21:36, hallas napisał:

> a co najważniejsze - nie mówią prosto w oczy nam, graczom,
> że jesteśmy skretyniałymi, bezmózgimi idiotami. I to na forum publicznym.
Nie, prosto w oczy nie mówią. Mówią to tak, by tylko ci idioci i kretyni wśród graczy
tego nie zrozumieli - trochę bardziej rozgarnięci złapią w lot w co się tu gra.

Nie, w tym kręgu akurat nic nie mówią (jeżeli chodzi o cenę gier, szansę że kupimy itd itd). Musieli wydać dużo na chłopa od PR czy to po prostu poczucie dobrego gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziloh : ja właśnie kwestionuje twoją wypowiedź bo chłopaki z IW ostatnio nawalają ! Jak oni olewają nas ( a szczególnie PC''towców ) to my chrzańmy ich ! Chłopaki szarżują z tymi cenami za bardzo !!! Tu u mnie CoD MW jest prawie dwa razy droższe nic WaW ( 37 funtów / 45 euro ) a głupawe dzieci sobie kupują tylko dlatego ze sie nazywa Call of Duty nawet jak nigdy nie mieli stycznosci z CoDem i nawet jak nie lubia takich gier !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie ta sama firma, której przedstawiciel chwalił się jak dyma graczy na 500(czy może więcej) USD na Guitar Hero? Chyba na zjeździe bankierów... Kiedyś było w newsie a mnie nazwisko z głowy wyleciało.

Coraz mniej zaczynam lubić Acti :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować