Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne banowanie konsol Xbox 360

37 postów w tym temacie

Jak grają na piratach, to niech się z tym liczą...tak czy owak nie ma co liczyć na to, że MS zrobi jakieś porządne anty-pirackie zabezpieczenie, gdyż dzięki temu konsola wygrywa na popularności z PS3.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:42, Mr_Hyde napisał:

Tez mam taka cicha nadzieje ;p . Choc kilku z "oszczednych" mam na swojej friendliscie :> .


Ciekawi mnie, czy MS kiedyś będzie dawać nagrody za donosy na oszczędnych z friendlisty... I ciekawe, ilu by się skusiło... Just wondering :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Jak wcześniej powiedziano - wali po emocjach jak traci się konto z setkamii osiągnięć itp itd. Jak ktoś już chce piratować to niech przynajmniej ma ograniczone możliwości. Skoro płacę po dwie stówy za oryginalną grę, chciałbym się czuć ważniejszy dla MS aniżeli ten, kto sobie wypala w domu "kopie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobrze dobrze. Przydałyby się podobne działania MS w Games for Windows Live, wszak tu też można piraty częściowo ''ulegalnić'' działającym kodem z jakiejkolwiek gry z Live i nabijać na nich achievmenty. Można by np. blokować i zarować konta z wszystkich aczików i blokować klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moze to zniecheci moich kolegow do przerobienia konsoli ]:-> ale przyznjamy sie my tez swieci nie jestesmy i pewnie kazdy scigal cos nielegalnie (jesli chodzi o pc) np. piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 13:25, Hawk08 napisał:

No moze to zniecheci moich kolegow do przerobienia konsoli ]:-> ale przyznjamy sie
my tez swieci nie jestesmy i pewnie kazdy scigal cos nielegalnie (jesli chodzi o pc)
np. piosenki



Ja nie mam ani jednej rzeczy spiraconej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 13:11, Dymek_gt napisał:

Ech, a mi po zakończeniu się gwarancji padła karta sieciowa w Xboksie, więc teraz nawet
na Live''a wejść nie mogę ;(



Wyślij do naprawy. Co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:01, Blizzard_Beast napisał:

Szalenie interesuje mnie, w jaki sposób ktoś zamierza odróżnić moją legalną płytę od
nielegalnej. I jak zamierza zbanować mnie z usługi, której nie ma w moim kraju.



Korzystanie z xbox live w polsce nie jest legalne a więc ban jest możliwy ale ms na razie tego nie robi z tego co wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:02, Morgahn napisał:

Patrz banowanie przy okazji GTA IV, Fallout 3 etc patrzą na datę kiedy grałeś podpięty
pod Live.


No nie do końca. Gram przed premierą. Jeśli to jest jedyne kryterium, to skąd wiadomo, że mam nielegalną kopię, jeśli mam oryginalne płyty?

http://img203.imageshack.us/i/003md.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:19, Morgahn napisał:

Wpadłeś na to że chodzi o grających kiedy nigdzie nie ma dostępnej gry ? Czy muszę to
dobitnie podkreślać ?


Ja tylko pytam, jakie jest kryterium poza czasem grania. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować