Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - dobranoc słodki książe

305 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2009 o 08:40, Lordpilot napisał:

Gry z "games on demand" można odsprzedawać/wypożyczać - był nawet o tym news na gramie.
Nie pytaj jak to działa - nie wiem (tym bardziej że ta usługa nie jest dostępna w Polsce,
ponieważ dla tuzów MS jesteśmy trzecim światem). Jest też jeszcze jeden istotny fakt
- to nie STEAM, gdzie bez znaczenia jest czy kupisz wersję sklepową czy ściągniesz bezpośrednio
ze STEAM - odsprzedać i tak nie możesz. Tutaj każda gra z Games of Demand ma swój pudełkowy


Impulse działa podobnie. No może nie do końca, ale na nim, w przeciwieństwie do Steama, można zarejestrowany klucz usunąć i zapewne odsprzedać komuś (w końcu jak nie ma klucza na moim koncie to jest wolny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 23:27, michalborek napisał:

właściwa droga :) szczególnie z płatnym DLC. Ostatnio było nie fair w stosunku do graczy
konsolowych.


Epatujesz jadem, bo ktoś inny ma lepiej? Niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 08:40, Lordpilot napisał:

ps. Jeśli chodzi o live, to nie można odsprzedawać gierek z "arcade" (choć i to można
po części obejść) - trudno jednak te tytuły porównywać do "pełnoprawnych" gier (choć
często są lepsze od hypowanych hitów)

a, to w takim razie kajam się pokornie ;) Aczkolwiek imho prędzej czy później i tak do tego dojdzie, rynkiem rządzą już tylko molochy, a nie grupki narwańców. W końcu ile gier jest na impulse, a ile na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2009 o 09:00, Woo-Cash napisał:

Niby tak, ale bez przesady - na padzie nie można wycelować z dokładnością myszki, CoD
to nie GoW czy Killzone, liczą się szybkie i celne strzały( bardziej ni w obu konslowcach).


szczęście że wątek już wymiera, bo inaczej właśnie znowu wybuchłaby arcyciekawa akademicka dyskusja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 13:55, dark_master napisał:

szczęście że wątek już wymiera, bo inaczej właśnie znowu wybuchłaby arcyciekawa akademicka
dyskusja ;p


W sumie nie ma miejsca na dyskusję tak naprawdę. GoW jest jedną z gier, w których dało się grać PC vs X360. Konsolowcy nie mieli niestety szans.

A jeśli chodzi o CoD 4 + pad - prawie całość przeszedłem na weteranie (niestety nie skończyłem na tym poziomie trudności - musiałem oddać grę), grało się bardzo przyjemnie - a to się właśnie najbardziej liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh well MW2 out, BFBC2 in.
Nie będę mógł biegać z perkami i fajnymi gunami, to będę biegał z jeszcze fajniejszymi gunami i jeździł pojazdami. Jak to ktoś na forum Iw napisał "EA is laughing their asses off right now"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 14:02, Furr napisał:

W sumie nie ma miejsca na dyskusję tak naprawdę. GoW jest jedną z gier, w których dało
się grać PC vs X360. Konsolowcy nie mieli niestety szans.


Dało się? to kiedy takie coś zablokowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2009 o 14:02, Furr napisał:


> W sumie nie ma miejsca na dyskusję tak naprawdę. GoW jest jedną z gier, w których dało

Dnia 19.10.2009 o 14:02, Furr napisał:

się grać PC vs X360.


Nie pokręciłeś czegoś ? Nie przypominam sobie żeby dało się w GoWa grać z posiadaczami blaszakowej edycji samemu mając wersję konsolową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam was... jak to widzę to krew mnie zalewa... Mówimy głośne NIE flamewarom... Pomyśleć, że jeden news zapoczątkował falę całkowicie bezsensownych komentarzy jak to pc''ty są lepsze od konsol i vice wersa... Błagam was - nie ważne na czyn grasz, ważne, że jesteś graczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:59, Marco_Polo napisał:

>Tylko że gry na PC nie opłaca się teraz robić, bo za duże piractwo.
Ciekawe w takim razie dlaczego nadal powstają, zapewne z dobroci twórców robiących je
i wydających za darmo.


A przeczytałeś całą moją wypowiedź? Bo widzę że jakoś tak nie za bardzo. Gdybyś przeczytał, wiedziałbyś że to sarkazm i wyśmiewam jedynie takie wymówki producentów czy wydawców. Coś czytanie ze zrozumieniem za dobrze Ci nie wychodzi, ale mam nadzieję że się poprawisz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak narzekają na piractwo, to niech robią dobre gry które są rzeczywiście warte kupna. Jakoś Wiedźmin, GTA IV czy chociażby stary dobry Final Fantasy VII nie mają takiego problemu i został najszybciej sprzedającą się grą na PSN...a ma 12 lat.." haha xD nie piracone dobrze wiedziec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurka siwa, to ja myślałem że sobie pogram z kumplami normalnie jak w CoD 4, a tu takie udziwnienia. Piraci i tak pewnie wydadzą złamaną wersję z możliwością postawienia serwera, albo przez LAN i Hamachi. Idiotyzm jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 16:39, Animator napisał:

No kurka siwa, to ja myślałem że sobie pogram z kumplami normalnie jak w CoD 4, a tu
takie udziwnienia. Piraci i tak pewnie wydadzą złamaną wersję z możliwością postawienia
serwera, albo przez LAN i Hamachi. Idiotyzm jak zwykle...


Garena. Taki programik gdzie gra się po LANie, nawet na kopiach z lewej ręki. Gra tam od cholery ludzi i najprawdopodobniej też tam będzie MW2. A dodatkowo będzie można grać z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 15:52, Kraju napisał:

Coś czytanie ze zrozumieniem za dobrze Ci nie wychodzi, ale mam nadzieję że się poprawisz. ;]

Tak jest szefie, już się poprawiam, a w ramach kary leżałem plackiem pól nocy. Późno było, emocje niekoniecznie pozytywne, na horyzoncie nadciągający nieubłaganie poniedziałek (tak to wykręt, wymówka i co tam jeszcze chcesz) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować