Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - dobranoc słodki książe

305 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2009 o 09:15, aope napisał:

@Vojtas: gdybyś czytał dokładniej, to jedyny Twój atak na mnie z "fanbojem", wydałby
Ci się równie żałosny, jak mi. Ale cóż począć, kiedy brak argumentów i gra się TYLKO
na PC, prawda @Vojtas? Najłatwiej wyzwać od fanbojów. Zresztą to portal pro-pc, więc
cóż.


Nie będę Ci radził ponownie przeczytać pierwszego posta, bo i tak nie zauważysz skali pogardy, jakiej w nim zawarłeś. O braku jakiejkolwiek empatii nie wspomnę.

Dnia 18.10.2009 o 09:15, aope napisał:

Co do linków - wciąż są 2 te same, wałkowane masę razy, które ktoś podaje.


Nie, nie dwa i te same. Ja kiedyś podawałem linki bezpośrednio do wyników badań i statystyk - a nie do felietonów. Ale mniejsza z tym. Ty i tak niczego nie zrozumiesz i swoje wiesz, a przyszedłeś tu tylko po to, żeby się ponabijać z ludzi, dla których ważny jest szacunek wydawcy do konsumenta. Ale po co ja to w ogóle piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zermithon: a więc do Twojej wiadomości - nie wrzuciłem wszystkich grających na pecetach do jednego wora z napisem pirat, ani pośrednio, ani bezpośrednio, ani w żaden inny sposób. Nic takiego nawet nie zasugerowałem. To jest Twoja i tylko Twoja interpretacja moich słów. Nie wiem tylko, z czego dopowiadanie sobie czegoś, czego ktoś nie powiedział, wynika. Napisałem tylko, że piractwo na pc istnieje (i tak, to jest ten pośredni przekaz) i jest tragicznie rozpowszechnione (na konsolach też istnieje, ale nie jest tak popularne choćby z tego względu, że potrzeba więcej umiejętności, aby przerobić taką konsolę co może skończyć się utratą gwarancji. Nie każdy chciałby w ten sposób uszkodzić swoją inwestycję, stąd stosunkowo niewiele osób to robi. Nie tyczy się to tylko PS3), co nie podlega żadnej dyskusji i jest oczywiste. Nikogo do jednego wora nie wrzucałem.

@Vojtas: Twoje interpretacje i nadinterpretacje są powodem do śmiechu, a nie to, o czym piszą inni. Ale interpretuj sobie jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 12:57, Vojtas napisał:

Nie, nie dwa i te same. Ja kiedyś podawałem linki bezpośrednio do wyników badań i statystyk
- a nie do felietonów.


Hmm, jestes moze w stanie sie do nich dokopac? Chetnie bym sie zapoznal z ich trescia. Ot, takie hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie podziękuje, odpalę na xboxie, przejdę singleplayer i pożegnam się z tą grą. Ta gra ma steama, więc jeszcze więcej problemów na PC, poza tym zakazali tworzenia prywatnych serwerów, a to oznacza że mają serwery takie jak np. rapidshare i wytrzymają natłok graczy, lub będziemy sobie czekać w kolejce jak w aionie. Coraz gorsze newsy przychodzą. Wkrótce się okaże, że trzeba będzie czekać na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Ojojojoj, tylko się nie popłaczcie dzieci. Co za STRASZLIWA tragedia, nic, tylko się
pociąć. Taki problem, olaboga, co teraz będzie? Pewnie ktoś się zabije, inny potnie a
jeszcze inny wpadnie w depresję. Doprawdy...straszne :>


jak Cie to nie obchodzi to po co komentujesz ? Poki co Ty moglbys sie pociac, bylo by jednego "ynteligenta, ktory stawia sie ponad wszystkich" mniej.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

A teraz głęboki oddech, rzut okiem na wyniki sprzedaży pecetowych i konsolowych wersji
MW, wytrzeszcz i stwierdzenie "niemożliwe, że tak mało na pc" i chwila refleksji. Bo
przecież złe Activision-Blizzard jest. Przecież powinni piratom dokładać. Przecież powinni
przyklaskiwać tym 2 milionom sprzedanych MW na pc i tylu pirackim prywatnym serwerom.
Olaboga, co teraz będzie, trzeba będzie KUPIĆ aby pograć w sieci. Koniec świata. Oni
chcą pieniędzy za swoją pracę. To straszne. Brak modów? Nie będzie "cziterów" wpieniających
wszystkich graczy? Przerażające. Będzie jeden, spójny system rozgrywki multiplayer? Karygodne.


widocznie nie rozumiesz czym jest "mod do gry" przykre. A co do pirackich serverow - na nich nie ma kontroli kluczy i sa one przepelnione cheterami - jak cheatujesz na orginalnym kluczu to bedzie ban na niego i bedziesz mogl pograc tylko z piratami. Imo lepiej kupic gre i grac na "czystych" serverach. Obecnie jak juz mowilem admini pilnuja swoich serverow - jak ktos haxuje na orginale i gra tego nie wykrywa to OSOBA go banuje i po sprawie - a teraz wszytkim bedzie zarzadzal server - ktory szyyyybko sie rozpracuje i na oficjalnych serverach Acti bedzie muuultum haxow.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Będzie płatne DLC? Ojojojoj, przecież wszystkie DLC powinny być za darmo.


ja nie chce zadnego DLC - ja chce tylko bugfixa i edytor map - wielu ludzi tworzy mapy duzo lepsze niz te od producenta ZA DARMO. Wolisz placic za srednie mapki czy miec za frajer zrobione przez gracza wypasione ? Tak to jest naprawde trudne pytanie... praca wykonana taka sama.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Śmiać mi się z Was chce, jak dzieci, panika, jakby mieli zbombardować Polskę. Dorośnijcie.
Są w życiu większe problemy niż "brak fanowskich mapek, modów i płatne DLC.


zmienia sie trend na rynku gier i to w strone niekorzystna dla graczy - jak Ci to odpowiada to jestes dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:00, aope napisał:

@zermithon: a więc do Twojej wiadomości - nie wrzuciłem wszystkich grających na pecetach
do jednego wora z napisem pirat, ani pośrednio, ani bezpośrednio, ani w żaden inny sposób.
Nic takiego nawet nie zasugerowałem. To jest Twoja i tylko Twoja interpretacja moich
słów. Nie wiem tylko, z czego dopowiadanie sobie czegoś, czego ktoś nie powiedział, wynika.
Napisałem tylko, że piractwo na pc istnieje (i tak, to jest ten pośredni przekaz) i jest
tragicznie rozpowszechnione (na konsolach też istnieje, ale nie jest tak popularne choćby
z tego względu, że potrzeba więcej umiejętności, aby przerobić taką konsolę co może skończyć
się utratą gwarancji. Nie każdy chciałby w ten sposób uszkodzić swoją inwestycję, stąd
stosunkowo niewiele osób to robi. Nie tyczy się to tylko PS3), co nie podlega żadnej
dyskusji i jest oczywiste. Nikogo do jednego wora nie wrzucałem.

Och widzę, że zaczynasz zmieniać swoje stanowisko. To dobrze. Ale w przeciwieństwie do Vojtas''a, radzę Ci jeszcze raz przeczytać swój pierwszy post w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 3 nad ranem było 70 stron postów graczy nt. sprawy na forum IW. Ale widać IW to nie ruszyło i skasowali wątek, teraz leci kilka wątków równolegle. Ciekawe czy się złamią i kiedy dadzą jakąś sensowną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 02:25, Dobik napisał:

Ja musze przyznac jemu racje.


a ja nie

Dnia 18.10.2009 o 02:25, Dobik napisał:

No bo , kazdy wie ile pirackich kopii sie ''rozeszlo'' napewno wiecej niz tych kupionych
, to pewne z 10 osob ktore znam [wraz ze mna] tylko 2 osoby mialy oryginala. Sam majac
oryginalna wersje na PC [na PS3 rowniez zakupilem ta wspaniala gre] gralem na pirakich
serwerach z kolegami , z zagorzalymi fanami , tej gry.


znam z 30-40 osob grajacych w CoDy (od poczatku), do kazdej czesci stawiamy server na orginale i w kazda czesc jakies 75% z calej puli osob gra (nie kazdy we wszystkie czesci, czasem ktos ktoras odpuszcza)

Dnia 18.10.2009 o 02:25, Dobik napisał:

A teraz gdy slysze , ze maja usunac te wszystkie prywatne servery , to powiem , ze sie
ciesze i to bardzo. Bo to pozwoli MOCNO zredukowac piracka czesc spoleczenstwa, gdy wrzuci
sie te servery na steama.


widziales kiedys w internecie cos takiego jak "non-stem ver" ? tak jest to nielegane i bardzo szybko wychodzi, przerzucenie sie na steama NIC nie da

Dnia 18.10.2009 o 02:25, Dobik napisał:

ale to DLC to ALTERNATYWA przeciez
jak nie kupisz to bedziesz mogl grac dalej prawda? Bedziesz gorszy jak nie kupisz? Wszyscy
beda sie z Ciebie smiac? Chyba nie. Wiem , ze to boli PeCetowco bo jeszcze nigdy nie
zostali zmuszeni kupwac DLC do takich hitow , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.


gra wychodzi w wersji 1,0, pierwsze DLC to pewnie 1,1 - i jak 100% serverow acti przejdzie na 1.1 to MUSISZ kupic by grac ;) jakos nie widze tego by utrzymywali zroznicowane servery. Proste rozwiazanie by przymusic graczy do kupienia by ciagle grac. Oczywiscie nie musisz tego kupowac, gry to nie artykuly pierwszej potrzeby - tak to beda tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zermithon: nie zmieniam stanowiska. W żaden sposób. Po prostu podnoszenie paniki z byle powodu, jakim jest gra, to tylko oznaka niedojrzałości i totalna dziecinada. Jakby ogłosili kolejny kryzys, ludzie potracili by pracę, nie byłoby za co żyć, to rozumiałbym panikę. Ale z powodu gry? Kto podnosi panikę z powodu jakiś zmian w grze? Dojrzali ludzie? Oni mają inne problemy na głowie i im to przysłowiowo "zwisa". Zwłaszcza, że nie wiadomo, jak to będzie wszystko wyglądało. A tu zbiorowy lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ta cała dyskusja ?? uważam, że acti zrobiło pctowców w konia i będą tego żałować, Ale jak ktoś chce kupić to jego sprawa - ja nie. Czekam na ACII i Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerBoss: Nie, nie będzie, za coś takiego fani by rozpoczęli szturm na sziedzibę IW i Activision. Teraz tylko płaczą.
Swoją drogą, te wieści o płatnym DLC są potwierdzone, czy są to tylko przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:13, fifmat napisał:

Po co ta cała dyskusja ?? uważam, że acti zrobiło pctowców w konia i będą tego żałować,
Ale jak ktoś chce kupić to jego sprawa - ja nie. Czekam na ACII i Bad Company 2.


Kolejny głos rozsądku. Dobrze, że kolejna osoba zadaje słuszne pytanie - po co ta dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:12, aope napisał:

@zermithon: nie zmieniam stanowiska. W żaden sposób. Po prostu podnoszenie paniki z byle
powodu, jakim jest gra, to tylko oznaka niedojrzałości i totalna dziecinada. Jakby ogłosili
kolejny kryzys, ludzie potracili by pracę, nie byłoby za co żyć, to rozumiałbym panikę.
Ale z powodu gry? Kto podnosi panikę z powodu jakiś zmian w grze? Dojrzali ludzie? Oni
mają inne problemy na głowie i im to przysłowiowo "zwisa". Zwłaszcza, że nie wiadomo,
jak to będzie wszystko wyglądało. A tu zbiorowy lament.


Nikt tu nie panikuje, po prostu ludzie wyrażają swoją negatywną opinię co do decyzji Activision. Ludzie mają do tego pełne prawo i m.in. od tego jest forum. Nikt nie będzie z tego powodu panikował, po prostu ludzie nie kupią gry. To Ty natomiast wykazałeś się jakąś dziwną reakcją, która ujawniała się w tonie Twojej wypowiedzi w pierwszym poście. Acti samo sobie szkodzi, bo na pc w tym i w przyszłym roku wychodzi L4D2, Shettered Horizon, BF: BC2, nowy AvP czy Project Offset. Więc MW2 nie jest wcale jedynym słusznym wyborem jeśli chodzi o multiplayerowe FPS'y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:17, aope napisał:

Kolejny głos rozsądku. Dobrze, że kolejna osoba zadaje słuszne pytanie - po co ta dyskusja.


Po co ta dyskusja jeżeli 99.9 procent polskich graczy ściągnie tą grę przez torrent. Do tego dołączą się gracze z Litwy/Łotwy/Rosji i Activision będzie miało straty - yeah... heeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:21, zermithon napisał:

Nikt tu nie panikuje, po prostu ludzie wyrażają swoją negatywną opinię co do decyzji
Activision. Ludzie mają do tego pełne prawo i m.in. od tego jest forum. Nikt nie będzie
z tego powodu panikował, po prostu ludzie nie kupią gry. To Ty natomiast wykazałeś się
jakąś dziwną reakcją, która ujawniała się w tonie Twojej wypowiedzi w pierwszym poście.


To jest panika. Pewnie, rozsądnym jest po prostu nie kupić tego, co się nie podoba, nikt nie zmusza. Tak samo jak nikt nie zmusza do grania. I już. Proste. W moim 1 poście odniosłem się dokładnie do tego samego, o czym napisałem - paniki i wyzwalania emocji, klnięcia, wyzywania ludzi od bydła przez informację o grze. To jest poważne? Tak zachowują się dojrzali ludzie? Dojrzali ludzie napiszą, że nie kupią i już, ale nie ekscytują się tym jakby za chwilę mieli odebrać 5 milionów wygranych w lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super. Mam ponad 1k godzin w mw1. Z mw2 na pewno spędzę znacznie mniej czasu. W końcu na takim pam4 czy promodzie gra teraz najwięcej ludzi i wszystkie klany, nie wyobrażam sobie meczów z nalotami i bez zmian stron. IW zlamiło ostro. Teraz czekam na BF:BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować