Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - dobranoc słodki książe

305 postów w tym temacie

Bo wy tego nie rozumiecie! Nie gracie w pucharach w CoD4, w klanie, nie gracie na poważnie. Ja owszem gram i krew mnie zalewa przez cziterów. Zwykle na jeden puchar przypadają 2-3 klany, które czitują i dopiero pod koniec to wychodzi. Czołówka ligi CB też oszukiwała i jak wyszedł X-ray to ich wszystkich pobanowało. Ale tylko było dobrze przez moment, bo i są obejścia na X-ray.

Ja się ciesze bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 23:50, wsaadman napisał:

Oj marudzicie - na Xboksie 360 czy PS3 taki pomysł było od samego początku (CoD4) i się
sprawdził.

tu nie chodzi o serwery tylko blokowanie map modderów, bo będą próbowali wciskać mappacki za 10 euro. Niestety, rynek PC to nie konsolowe bydło i doić się tutaj nikt nie da - M$ ze swoim gfwl live coś na ten temat wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kto powie że pc lepsze bo są mody? Jedna gra na razie nic nie zmienia ale kto wie czy to nie oznaki nowego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu wskoczyłem na serwer kolegów ze stanów - zagrywamy się w CoD WaW klan zwie się ze skrótu NC - no i od nich dowiedziałem się jeszcze - i jak na razie proszę traktować to jako plotkę, że nawet ilość graczy grających w multi w okręślonych trybach też będzie zkonsoloiona czyli max 16 bodajże, cóż za "mondre" posunięcie...

Alu501 widzę, że nie posiadasz w swojej kolekcji Empire Total War gdybyś je miał już sama wizja umieszczenia na steamie tak popularnej gry jaką zapewne będzie MW2 zaowocuje tym co w przypadku ETW z tym, że pomnożyć to należy jeszcze razy dziesięć...

Brak możliwości gry bo Steam będzie zapchany - ciągłe zwieszki Steama bo będzie zapchany, problemy ze Steamem bo będzie zapchany.. zobaczymy jeśli kupisz to co potem będziesz mówił, gwarantuję ci, że uśmiech z twojej buzi zniknie bardzo szybko...

Ostatecznie mam w głębokim poważaniu Acti, tym co robi, każdy szanujący się gracz PC powinien zrobić to samo, i tak wiadomo, że za słabą sprzedaż tej gry na PC będą odpowiedzialni piraci a nie to, że ta gra została za bardzo zkonsolowiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:00, Grinczar napisał:

Bo wy tego nie rozumiecie! Nie gracie w pucharach w CoD4, w klanie, nie gracie na poważnie.
Ja owszem gram i krew mnie zalewa przez cziterów. Zwykle na jeden puchar przypadają 2-3
klany, które czitują i dopiero pod koniec to wychodzi. Czołówka ligi CB też oszukiwała
i jak wyszedł X-ray to ich wszystkich pobanowało. Ale tylko było dobrze przez moment,
bo i są obejścia na X-ray.

Ja się ciesze bardzo!

Przecież ''klanowicze'' to mniejsza część społeczeństwa. Wybacz, ale jeżeli grupka maniaków ma być zachwycona, żeby większość graczy, którzy grają raz na jakiś czas dla przyjemności była totalnie ograniczona, to ja dziękuję. Nie mogło być tak jak ostatnio? Jak dla mnie to był złoty środek. I jedni i drudzy widzieli plusy i minusy, i wszystkim grało się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że jednak modowanie będzie możliwe, bo bez takiego pro moda będzie nieciekawie, chyba że zrobią taki tryb od razu w grze... Tak czy tak kupie na pewno bo to mój nr.1 w tym roku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:04, soshman napisał:

Przecież ''klanowicze'' to mniejsza część społeczeństwa. Wybacz, ale jeżeli grupka maniaków
ma być zachwycona, żeby większość graczy, którzy grają raz na jakiś czas dla przyjemności
była totalnie ograniczona, to ja dziękuję. Nie mogło być tak jak ostatnio? Jak dla mnie
to był złoty środek. I jedni i drudzy widzieli plusy i minusy, i wszystkim grało się
dobrze.

Zachwyceni też będą zwykli gracze. Tyle, że właśnie. Steam jest troszkę powolny, ale wyszukiwarka serwerów będzie własna, więc jakoś nie mam większych obaw. Tyle, że szkoda, iż nie będzie modów, a więc i gra się skończy na poważnie... Albo i nie... Sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:02, dark_master napisał:

tu nie chodzi o serwery tylko blokowanie map modderów, bo będą próbowali wciskać mappacki
za 10 euro. Niestety, rynek PC to nie konsolowe bydło i doić się tutaj nikt nie da -
M$ ze swoim gfwl live coś na ten temat wie.


Spod palców mi to wyjąłeś. :))

Activision chcę prześcignąć EA w s*****syństwie. Są na dobrej drodze, rzekłbym doskonałej. IMO sprawa modów i dodatków to badanie gruntu, czy społeczność to łyknie. Sam jestem ciekaw.

Nie dostaną złamanego grosza ode mnie. Daj im mały palec, a będą chcieli całą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:03, Pile napisał:

No i kto powie że pc lepsze bo są mody?


No cóż, mody są ogromną zaletą PC. Tego konsole nie mają - i takie są fakty.

Dnia 18.10.2009 o 00:03, Pile napisał:

Jedna gra na razie nic nie zmienia ale kto wie
czy to nie oznaki nowego stanu rzeczy.


Cieszyłbyś się, gdyby wszędzie poblokowali mody na PC, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam... Żeby na PC dawać blokadę dodawania modów i swoich mapek... Jupi, próbują wycisnąć teraz dodatkową kasę od graczy na pc''tach, bo im za mało z konsol. No cóż, dodatkowej kasy od pc''towców nie zdobędą. Jestem skłonny stwierdzić, że więcej stracą niż zyskają.
Także coś czuję, że MW2 będzie ostatnim COD''em na pc''tach, po iście debilnych posunięciach i postanowieniach firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ale czy brak własnych serwów i serwerów dedykowanych oznacza brak adminów? Czyli każdy będzie mógł latać z granatnikami, męczennikami, bastionami i innymi badziewiami i nikt nie będzie mógł im zrobić? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a dlaczego premiera MW2 opóźniona jest w stosunku do konsol?
KASA
Bo przecież gry na PC są tańsze, nikt z normalnych PecEciarzy nie kupił by gry na blaszaka za ponad 2 stówy - a tak to ludzie polecą kupić konsolówki bo nie będą mogli wytrzymać ciśnienia - taka zabawa lizak i dziecko.
Niech się ugryzą mojej kasy też nie dostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda kolego, z dobrego shootera przy określonych ustawieniach i wymogach staianych przez niektóre klany zrobi się zwykła konsolowa nezmyślna rombanka na wynos jeśli tak będzie to seria Call of Duty ostatecznie na PC-cie umrze, i może i dobrze, że tak się stanie, może w końcu zrozumiejąc producenci że PeCeciarz DLC łykać nie będzie i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:18, Malcollm napisał:

No a dlaczego premiera MW2 opóźniona jest w stosunku do konsol?
KASA


Premiera wersji PC jest w ten sam dzień co na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:10, Vojtas napisał:

Activision chcę prześcignąć EA w s*****syństwie.

Activision świetnie sobie radzi na drodze do zostania największą świnią w branży, ostatnio nawet EA przy nich to "grzeczne" dzieci.

Dnia 18.10.2009 o 00:10, Vojtas napisał:

IMO sprawa modów i dodatków to badanie gruntu, czy społeczność to łyknie.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby skończyło się tylko na lekkim szumie, ludzie "powkręcali" sobie taki hype na tą grę, że sprawiają czasem wrażenie jakby od zagrania w nią zależało ich życie.

Pile

Dnia 18.10.2009 o 00:10, Vojtas napisał:

No i kto powie że pc lepsze bo są mody? Jedna gra na razie nic nie zmienia ale kto wie czy to nie oznaki nowego stanu rzeczy.

Activision zapowiedziało ostaniu podniesienie cen "bo mają takie widzimisię" co sami przyznali, teraz będą blokować modowanie i tworzenie map żeby jeszcze bardziej wydoić graczy bo na pewno nie służy to walce z piractwem. Jeśli przyjmie się to w tej grze co stanie na przeszkodzie by zaadoptować to innych?
Ucichło ostatnio w temacie DRM, zaczęło się za to z cholernym DLC (i nie chodzi o fakt istnienia tego rodzaju dystrybucji, a strategię jaką przyjmują twórcy i dystrybutorzy).

Dnia 18.10.2009 o 00:10, Vojtas napisał:

(...) ale kto wie czy to nie oznaki nowego stanu rzeczy.

I co masz zamiar z tym zrobić? Pewnie większość skwituje to w podobny sposób i pójdzie grzecznie do sklepu nabijać kasę Activision. Później wielkie zdziwienie, że stosowane są coraz bardziej chamskie zagrywki. Klient chce, klient ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcą walczyć z piractwem to niech się zajmą konsolami. A co do płatnych DLC to uważam, że już kompletnie na mózg im padło, Activision zaczyna powoli przeistaczać się w M$ i za wszystko chcą kasę (choć i tak dużo osób to kupi, ja też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować