Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 22:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Z YMK przez mgłę pamiętam jeden i pół, za to z Clannada wszystkie 3 płyty xD

Ja nawet nie pamiętam jak brzmiały piosenki. A tych jazzowych kawałków z YMK nigdy nie zapomne.

Dnia 21.11.2009 o 22:28, Ichibanboshi-kun napisał:

So we''ve got a draw, deal ;)

Ok ok this time i agree for it.

Dnia 21.11.2009 o 22:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Wszyscy uwielbiamy tak samo gry Type Moona xD

Nie prawda bo nie uwielbiasz ich tak mocno jak ja! Nie znasz na pamięć najdrobniejszych szczegółów ani historii z poza gier ;3 Przegrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

> Ciekawe jak wiele osób wkurzyłem tym razem.
Seriously, jeśli jedyne czego chcesz to FLAME to kopsnij się do tematu o Bogu, Ateiźmie
itp. i opowiedz się po którejkolwiek stronie. Będziesz miał tyle Flame''a że kiełbaski
będziesz mógł smażyć przy monitorze :-3

Ale tym razem to nie było dla flejma. Ja naprawdę nienawidzę głosu Noto Mamiko i naprawdę uważam, że YMK>>>All.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:33, Hubi_Koshi napisał:

> Ciekawe jak wiele osób wkurzyłem tym razem.
Seriously, jeśli jedyne czego chcesz to FLAME to kopsnij się do tematu o Bogu, Ateiźmie
itp. i opowiedz się po którejkolwiek stronie. Będziesz miał tyle Flame''a że kiełbaski
będziesz mógł smażyć przy monitorze :-3

Wiesz raligia to taki temat ze użyty w złym miejscu może bez problemu wywołać nawet wojnę więc wtedy Falme''a będzie aż za dużo. Dobrze że tu Haruhiści wygineli bo dzięki temu chyba nie ma u nas w temacie żadnych odchyłów.
btw. czemu zmieniłeś status, stary był lepszy. Hubi bez bycia Ultimate Pervertem to nie Hubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:43, Tomoya-kun napisał:

btw. czemu zmieniłeś status, stary był lepszy. Hubi bez bycia Ultimate Pervertem to nie
Hubi.

Ten chyba dokładniej go opisuje ;p Bo Hubi ostatnio więcej spoileruje niż pervi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:33, Fouton napisał:

Ja nawet nie pamiętam jak brzmiały piosenki. A tych jazzowych kawałków z YMK nigdy nie
zapomne

Ee... Chłopie, jazzu to Ty posłuchaj lepiej, bo w YMK nie słyszałem xD

Dnia 21.11.2009 o 22:33, Fouton napisał:

Nie prawda bo nie uwielbiasz ich tak mocno jak ja! Nie znasz na pamięć najdrobniejszych
szczegółów ani historii z poza gier ;3 Przegrałeś.


Niiiee, bo to jak ja uwielbiam to w mojej skali jest tak wilkie jak w Twojej Twoje uwielbianie ;D nie znam na pamiec ale mamy oryginalnego OST a reszta tez będzie ;p
Zesztą nie widze celu w zapamiętywaniu tego :3


@Hubi
HUBI! What have U done?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Ee... Chłopie, jazzu to Ty posłuchaj lepiej, bo w YMK nie słyszałem xD

Eee... tyle że w YMK 70% kawałków to fussion jazz, trochę modernu i smooth.

Dnia 21.11.2009 o 23:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Niiiee, bo to jak ja uwielbiam to w mojej skali jest tak wilkie jak w Twojej Twoje uwielbianie
;D nie znam na pamiec ale mamy oryginalnego OST a reszta tez będzie ;p

Ale masz OSTa z anime. A OST z gry>>>>OST z anime. Zresztą są zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2009 o 23:26, Fouton napisał:

Ale masz OSTa z anime. A OST z gry>>>>OST z anime. Zresztą są zupełnie inne.

Przecież w Clannad OST gry to OST anime ;p Za wyjątkiem kawałków Lii bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:32, Mysterum napisał:

Przecież w Clannad OST gry to OST anime ;p Za wyjątkiem kawałków Lii bodajże.

Tyle że my mówimy o OST z F/SN, bo takiego sobie Bambosz wyszukał na konwencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:34, Fouton napisał:

> Przecież w Clannad OST gry to OST anime ;p Za wyjątkiem kawałków Lii bodajże.
Tyle że my mówimy o OST z F/SN, bo takiego sobie Bambosz wyszukał na konwencie.


Rozumiem, to zmienia postać rzeczy. W grę nie grałem to nie wiem, a OST anime średnio mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:34, Fouton napisał:

Tyle my mówimy o OST z F/SN, bo takiego sobie Bambosz wyszukał na konwencie.

Oba są swietnie i najchętniej przytuliłbym oba :)
Ale najpeirw muszęsobie kupić ost z Papriki i Wolfs Rain, są zresztą na ebayu w bardzo przyjemnych cenach. Kawai, Susumu, Kanno i Hisaishi to po prostu mistrze japońskich kompozytorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<nieśmiało wychyla się przygotowany na to że w każdej chwili polecą w jego stronę cegły>
Akurat OST z anime F/SN był naprawdę niezły, na zdecydowanie wyższym poziomie niż samo anime przynajmniej. Moim zdaniem w tym wypadku obydwa soundtracki są sobie mniej więcej równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:39, Karharot napisał:

<nieśmiało wychyla się przygotowany na to że w każdej chwili polecą w jego stronę
cegły>
Akurat OST z anime F/SN był naprawdę niezły, na zdecydowanie wyższym poziomie niż samo
anime przynajmniej. Moim zdaniem w tym wypadku obydwa soundtracki są sobie mniej więcej
równe.


No żadna cegła nie poleci, bo jest już nas conajmniej dwóch ;)
Mnie się OST bardzo podoba i już niejeden raz go przesłuchałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 23:39, Karharot napisał:

Akurat OST z anime F/SN był naprawdę niezły, na zdecydowanie wyższym poziomie niż samo

Soundtrack nie był zły.

Dnia 21.11.2009 o 23:39, Karharot napisał:

anime przynajmniej. Moim zdaniem w tym wypadku obydwa soundtracki są sobie mniej więcej
równe.

Tu przesadziłeś ;P Mimo, że ost z anime zły nie był to nie umywa się do tego z gry. Po prostu brakuje mi większości świetnych utworów, które budziły mój zachwyt w grze. (Ba nawet wersja Emiyi jest jedną ze słabszych przeróbek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze znalezieniem dwóch anime. Jedno było o piłce nożnej, leciało dość późno (21-23) na jakimś kanale, którego nie pamiętam (chyba był jeszcze w WizjaTV). W drugim natomiast główną rolę odgrywały miecze, które miało w ostrzu lukę na kulkę, która zawierała w sobie różne żywioły, których w sumie było chyba aż 9 :) Za wszelką pomoc dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:10, Gumisiek2 napisał:

Mam problem ze znalezieniem dwóch anime. Jedno było o piłce nożnej, leciało dość późno
(21-23) na jakimś kanale, którego nie pamiętam (chyba był jeszcze w WizjaTV). W drugim
natomiast główną rolę odgrywały miecze, które miało w ostrzu lukę na kulkę, która zawierała
w sobie różne żywioły, których w sumie było chyba aż 9 :) Za wszelką pomoc dziękuję.

To drugie to na bank Yaiba! :]
Jeśli chodzi o pierwsze to zapodaj jakiś opis albo cokolwiek pamiętasz z tej serii bo inaczej ciężko powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:10, Gumisiek2 napisał:

Mam problem ze znalezieniem dwóch anime. Jedno było o piłce nożnej, leciało dość późno
(21-23) na jakimś kanale, którego nie pamiętam (chyba był jeszcze w WizjaTV).

Jeśli leciało u nas to jest duża szansa że to Captain Tsubasa

Dnia 22.11.2009 o 01:10, Gumisiek2 napisał:

W drugim natomiast główną rolę odgrywały miecze, które miało w ostrzu lukę na kulkę, która zawierała
w sobie różne żywioły, których w sumie było chyba aż 9 :) Za wszelką pomoc dziękuję.

Jak pisał Gohan to na bank Yaiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 01:10, Gumisiek2 napisał:

Mam problem ze znalezieniem dwóch anime. Jedno było o piłce nożnej, leciało dość późno
(21-23) na jakimś kanale, którego nie pamiętam (chyba był jeszcze w WizjaTV).

Z anime lecących w TV i o piłce nożnej kojarzę tylko dwa: Kapitana Tsubasę i Aoki Densetsu Shoot! (u nas leciało pod tytułem "Piłka w grze")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nyan Koi! 8

Spoiler

Ep jak poprzedni filer i chyba wypadł nawet gorzej. Brak subtelności i humoru z mangi nadrabiali fanserwisem tylko że jeszcze bardziej upierdliwie niż poprzednio. Może komuś to będzie się podobało ale kot kradnący bielizne jakoś mnie nie rusza. Dobrze że następny ep. to powrót do mangi, tylko że łączą chaptery 8 i 14?! Mam nadzieje że mają jakąś wizje jak to ma wyglądać jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się